999 rezultate për

imazhi

Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publik
Eksperimenti social me imazhin e sheikut, rezultati qaj e qesh Një eksperiment social i kryer në një nga dyqanet më luksoze të Hamburgut na bën me dije fuqinë e parasë, dhe gjërat me
Imazhi i parë që shihni në foto zbulon se çfarë keni të rëndësishme në dashuri Fotoja që do ju tregojmë më poshtë ka më shumë se një imazh brenda. Por ai që arrini të shihni të parin është më i rënd
Ricky Martin prezanton për herë të parë imazhin e të bijës (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtari i njohur, Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër të një vajzë. Në
Vajza 6-vjeçare Kim Kardashian në hapat e mamit, nxit reagime me imazhin e fundit (FOTO LAJM) Fëmijët e familjes së famshme Kardashian kanë realizuar disa fotografi së bashku. Me këtë rast familja e njohur kanë
Lleshaj: Përgjimet e "Bild" nuk shkatërrojnë imazhin e vendit Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj në një intervistë për Deutsche Welle ka dhënë komentin e tij lidhur me përgjimet e
Pas kaq shumë kohësh, Dua Lipa ndan me fansat sekretin e jetës (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga këngëtaret me origjonë shqiptare që ka korrur sukses në mbarë botën. Ajo është shumë aktive dhe n
Anëtari i ri i KLP-së nën hetime, a po rrëzohet imazhi i Vetingut? Zgjedhja e prokurorit të Rrethit Gjyqësor Shkodër, Vatë Staka si anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë më 11 prill
Balla komenton protestat nga Gjermania: Këtu paqësore, në Shqipëri më qëllim prishjen e imazhit të vendit Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka krahasuar protestën e qytetarëve gjerman të cilët kanë dalë në rrugë duk
Gazeta gjermane nxin imazhin e Ramës, ja telefonata që e publikoi Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje
Thasë me para, sa ka fituar Kim Kardashian nga Instagrami (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga femrat më me ndikim në botën e modës dhe rrjeti i saj social Instagram numëron 136 milion n
Pamjet rrëqethëse, në flakët e "Notre Dame" shfaqet dy herë imazhi i Jezusit (FOTO LAJM) Imazhi i Jezusit, është shfaqur mes flakëve në Katedralen e Notre Dame mbrëmjen e së hënës, kur u përfshi nga flakët. Ky
Del fotografia top-sekret që i kushtoi Assange largimin nga ambasada (FOTO LAJM) Kjo duket që është fotoja që detyroi Ambasadën ekuadoriane të largonte Julian Assangen. Fotoja në fjalë tregon presid
Modelja 22-vjeçare pozon nudo shtatzënë (FOTO LAJM) Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel. Dhe supermodelja ka treg
Si e ndryshoi imazhin Admir Murataj dhe pse u zbulua më parë nga grekët Të tjera detaje zbulohen orë pas ore për grabitjen e së martës në Rinas dhe një prej autorëve të saj që mbeti i vrarë.
A po e pastron Rama imazhin e vendit? Përgjigjet avokat Ngjela (VIDEO) Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 komentoi deklaratat e kryeministrit Rama se po përpiqe
Sulme dashakeqe për të dëmtuar imazhin e EHW Kompania EHW, ka reaguar pas sulmeve të ditëve të fundit në media. EHW deklaron se këto sulme kanë qellim prishjen e
Kastrioti reagon për dhunën ndaj futbollistëve të Skënderbeut (FOTO LAJM) Pas dhunës së ushtruar futbollistëve të Skënderbeut, ka reaguar edhe klubi Kastriotit në rrjetet sociale. Në reagimin
Për pak ditë bëhet nënë, Elita Rudi pozon me barkun e "fryrë" (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga moderatoret me të dashura në Kosovë por që gëzon simpati të madhe edhe nga publiku shqiptar.
Një rrugë e dy punë, Ermali tenton t’i pastrojë imazhin edhe Elvanës Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon