999 rezultate për

imami

Varreza më e madhe në botë (FOTO-LAJM) Kjo varrezë në qytetin Najaf në Irak vazhdon të rritet pambarimisht. E cilësuar si varreza më e madhe në botë, në këtë v
Skandal, sulmohet me sëpatë imami i Oslos Imami i xhamisë kryesore të Oslos në Norvegji është sulmuar me sëpatë. Një person e ka goditur atë me një sëpatë të v
Imami në Prokurori për 1.2 milionë euro Ish-ministri i Mbrojtjes Arben Imami është pyetur nga hetuesit e njësisë Task-Forcë për abuzimet gjatë kryerjes së tende
Imami: Qeveria po pengon Prokurorinë të hetojë për trafikun e drogës Ish-ministri i Mbrojtjes, Arben Imami ka hedhur poshtë rezultatet e komisionit hetimor të kryesuar nga Ermonela Felaj li
Balla: Trafik droge, tetor 2012-mars 2013 Taulant Balla, deputet i Partisë Socialiste, kërkoi arsyen pse ish-kryeministri Sali Berisha dhe ish-ministri i Mbrojtje
An army officer to give his testimony over drug traffick Chairwoman of the Committee of Inquiry into the involvement of the Armed Forces in narcotics trafficking, Ermonela Felaj
Dëshmia: Ja si bëhej trafik me avion në kohën e Imamit (VIDEO-LAJM) Kryetarja e Komisionit Hetimor për përfshirjen e Forcave të Armatosura në trafikun e lëndëve narkotike, Ermonela Felaj p
"Divjaka" case, the head of the Military headquaters to be dismissed Former Defense Minister Arben Imami said that the President should dismiss the Chief of the Military headquarters after
Avioni i Divjakës, Imami kërkon largimin nga detyra të Shefit të Shtabit Ish- ministri i Mbrojtjes, Arben Imami shprehet se Presidenti duhet të largojë nga detyra Shefin e Shtabit pasi ka masht
95-vjeçari që ka 600 nipër e mbesa (FOTO LAJM) 95-vjeçari nga qyteti Urfa e Turqisë është plaku me më shumë pasardhës. Sipas mediave turke, Imami Kaçkan, ka rreth 6
Imam Halimi: Çfarë krijese ishte ajo që fitoi Eurovizionin? (VIDEO) Imami nga Shkupi, Bekir Halimi nuk ka lënë pa kritikuar fituesen e Eurovizion këtë vit, austriaken Conchita Wrust. Im
Kodheli: Imami vodhi dhe moblijet e zyres; Reagon ish-stafi: Ja fotot e zyrës Një ditë më parë, Ministrja Kodheli do të akuzonte administratën e ish-Ministrit Arben Imami se kishin marrë me vete dhe
Rekrutimet në Siri, imami i Unazës së Re lidhje në Kosovë e Maqedoni Hetimi për rekrutimin e shtetasve shqiptarë në luftën e Sirisë shtrihet edhe në Kosovë e Maqedoni. Prokuroria për Krime
“Rrjeti i terrorizmit”, prokuroria kërkon informacione nga Kosova e Maqedonia Prokuroria për Krime të Rënda kërkon nga drejtësia e Kosovës dhe Maqedonisë të dhëna për bashkëpunëtorët e të arrestuarv
Reagon imami Krasniqi: Vatikani nuk e njeh Kosovën se ka lidhje me Kishën serbe Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi u shpreh sot se Vatikani nuk e njeh shtetin e Ksoovës për shkak
Prokuroria kërkon dëshminë e Imamit për trafikun e drogës Prokuroria e Përgjithshme kërkon dëshminë e deputetit dhe ish-ministrit të Mbrojtjes, Arben Imami, në lidhje me akuzat p
Xhihadistët e Drenicës i frymëzon imami nga Shqipëria Numri i të rinjve që po shkojnë të marrin pjesë në luftën e Sirisë porritet çdo ditë në komunën e Skënderajt. Dyshohe
Imami: Kodheli të mos fshihet pas alibive Ish-ministri i Mbrojtjes Arben Imami i ben apel kryeministrit, ministrit te Brendshem dhe te Mbrojtjes te mos fshihen pa
Imami përdori ushtrinë për të kërkuar qypa me flori në Mokër Ish-ministri i Mbrojtjes Arben Imami ka përdorur ushtrinë dhe Shërbimin Informativ të Ushtrisë për të kërkuar për thesar
MM: Prokuroria të nisë hetimet për akuzat e Imamit Ministria e Mbrojtjes i beri sot me dije se ka dorëzuar në Prokurorinë e Përgjithshme një letër drejtuar kryeprokurorit