999 rezultate për

imami

Mustafa Nano shpërthen ndaj Elvis Naçit: Gënjen, je një cop injoranti Gjatë mbrëmjes së djeshme në Opinion është zhvilluar një debat i nxehtë mes analistit Mustafa Nano dhe imamit Elvis Naç.
Deklarata që tronditi rrjetet sociale, Imami sqaron përse foli mbi gruan dhe seksin në çift (VIDEO) I ftuar në emisionin “Opinion” Imami Elvis Naçi është shprehur se deklaratat e tij, të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit
Elvis Naçi reagon për videon që shkaktoi debat në rrjetet sociale Elvis Naçi ka reaguar sëfundmi në lidhje me debatet që shkaktoi në rrjetet sociale një video e tij ku fliste për raporte
"Burri e tradhton gruan po nuk ia dha hakun në krevat", çfarë tha në të vërtetë imami Elvis Naçi (VIDEO) Ka shkaktuar debat në grupe të caktuara shoqërore shpërndarja e videos së imamit të njohur Elvis Naçi teksa thoshte se b
"Po shkoi gruaja 150 kg, mbaroi familja...", këngëtarja reagon ndaj fjalës së imamit (VIDEO) Video e imamit Elvis Naçi, në të cilën ai flet për tradhëtinë bashkëshortore ka shkaktuar debate dhe kundërshti. Sipa
Vodhi këpucët në xhami, "hajduti" i habit të gjithë: I mora se kisha një dasmë (VIDEO) Pak ditë më parë imami i Tiranës, Ahmed Kalaja ka publikuar në rrjetet sociale një video në të cilën tregohet se si një
Imami saudit: Femrave s’u lejohet të kenë patentë sepse nuk kanë tru Seid Elhajeri, është doktor i shkencave Islame i cili ka ngjallur reagime të ashpra pas deklaratës së tij në lidhje me m
Imami shpërthen ndaj Bashës: Largohu vetë më mirë (VIDEO) Arben Imami ka kundërshtuar fort Bashën dje në mbledhjen e Kryesisë së PD-së. “Ndaj në gjykimin tim, prova jote fina
Nga Bregu tek Imami, zbardhen emrat që votuan kundër Bashës Mbledhja e kryesisë së PD-së u shoqëruar me debate të vazhdueshme mes anëtarëve të saj. Që në fillim të saj, grupi k
"Plas" në PD, ish-ministri i Berishës kërcënon Topallin e Imamin Ish-ministri i PD-së hedh hije dyshime për të shkuarën e hershme dhe afatmesme të kritikëve të Lulzim Bashës. Ish-min
Edhe Arben Imami “grusht” Bashës: Ta largojmë nga kreu i PD Ish ministri dhe ish deputeti i Partisë Demokratike, Arben Imami ka komentuar humbjen e Partisë Demokratike dhe ngrirjen
Serbi, myslimanët falen me xhami të rrënuar Qindra besimtarë myslimanë sot falën namazin e xhumasë para faltores së rrënuar të Bashkësisë Islame të Serbisë në Fushë
"Pjellin nga 3-4 fëmijë", kandidatja e PS i përvishet Imamit: Më marsh të ligat! Kandidatja për deputete e PS-së në Tiranë, Silda Çepe, ka reaguar ndaj deklaratës së deputetit demokrat Arben Imami, për
"Futi në PD gra që pjellin 3 a 4 fëmijë", Arben Imami sqaron deklaratën Pas deklaratave të bëra mbrëmjen e kaluar në “Opinion”, se Basha la jashtë Topallin dhe “futi në parlament gra shtëpiake
KOMENT/ Bagëtia "pjell" z.Imami, gruaja "lind" Kur pashë sot në mëngjes, në shtypin online, deklaratën e Arben Imamit thënë dje në emisionin “Opinion” të Gazetarit Ble
Imami: Basha hoqi Topallin nga lista e vuri shtëpiake që kanë pjellë nga 3-4 fëmijë (VIDEO) Deputeti i PD-së, Artan Imami, në një lidhje me emisionin “Opinion” mbrëmjen e sotme foli për mospërfshirjen e tij dhe t
Genc Pollo në krah të Bashës, sulmon Topallin, Bregun, Imamin dhe Patozin Me anë të një statusi në “Facebook”, deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo ka komentuar situatën brenda PD-së. A
Sa firma duhen për shkarkimin e Lulzim Bashës? Jozefina Topalli dhe Arben Imami kërkuan sot publikisht shkarkimin e Lulzim Bashës si kryetar të PD-së pas publikimit të
Topalli, Bregu, Imami dhe Patozi mblidhen në kafe pas kërkesës për shkarkimin e Bashës Fill pas deklaratës publike për shkarkimin e Lulzim Bashës, katër deputetë demokratë që nuk janë përfshirë në listat e z
Topalli dhe Imami kërkojnë shkarkimin e Bashës, por a di gjë Berisha? Jozefina Topalli dhe Arben Imami kërkuan sot publikisht mbledhjen e forumeve të PD-së dhe shkarkimin e Lulzim Bashës duk