999 rezultate për

ilves

Romario: Koha e Thiago Silvës ka mbaruar Ish sulmuesi i kombëtares së Brazilit, Romario, ka deklaruar se mbrojtësit Thiago Silva, i mungon karakteri për të përfa
David Silva drejt transferimit në Serinë A Manchester City rikthehet fuqishëm në garë për Pol Pogbanë. "Qytetarët" kanë gati një ofertë të re më tunduese për drej
Shpërthejnë shakatë ndaj Thiago Silvës (FOTO LAJM) Mbrojtësi brazilian, Thiago Silva, edhe njëherë tjetër shkaktoi penallti me një kërcim të pamenduar mirë. Ai e preku
Eduard Selami: Shtatzënia e Ilvës, emocion i rrallë për të dy ne Deputeti i PD, Eduard Selami, gjatë një interviste të dhënë së fundmi, ka shprehur emocionet që ndjen ai së bashku me ga
Stjarnan-Inter, ja 21 të grumbulluarit e Mazzarrit Nëpërmjet faqes klubit në internet, Interi ka publikuar listën e futbollistëve që tekniku Walter Mazzarri ka grumbulluar
Serie A, klasifikimi pa gabimet arbitrale Ashtu siç ka ndodhur çdo javë edhe kësaj rradhe kompania e njohur e basteve "Paddy Power" ka prezantuar klasifikimin e s
Danimarkë-Itali, formacionet e mundshme Balotelli jashtë. Cesare Prandelli lançon Osvaldon për ndeshjen të Copenaghen kundër Danimarkës, e vlefshme për eleminat
Milan, një 4-3-1-2 në infermieri (FOTO LAJM) Ndodhet një 4-3-1-2 kuqezi i ndalur në bokse, në infermieri. Në shtpinë e Milanit Massimiliano Allegri duhet të bëjë llo
Gruaja e Silvestre Stallone e "çmendur" si i shoqi (FOTO LAJM) Këto dy javë ajo feston 45-vjetorin e lindjes por bashkëshortja e Silvestre Stallones nuk e tregon aspak moshën që ka mb
Honda, dorëzohet Galliani: Nuk bëjmë dot gjë Një ditë pas miqësores kundër Manchester City Administratori i Deleguar i Milan Adriano Galliani ka dhënë disa deklarata
Zyrtare: Milan huazon Matias Silvestre Matias Silvestre është një lojtar i Milan. Pas një takimi të minutave të fundit, Inter dhe kuqezinjtë kanë rënë dakord p
Galliani, dy "dhurata" për ditëlindje (FOTO LAJM) Administratori i Deleguar i Milan Adriano Galliani feston sot 69-vjetorin e tij të lindjes. Dhe kjo mund të jetë pikëris
Agjenti i Thiago Silvës: Asnjë akord me Barçën Një mbrojtës qëndre i nivelit botëror: është ky prioriteti i merkatos së Barcelonës. Emrat që përfliten janë shumë dukle
Barça, Agger alternativa e Thiago Silvës Thiago Silva është objektivi i parë i Tito Vilanovës për qendrën e mbrojtjes, por në rast se transferimi i brazilianit n
Inter, krizë në mbrojtje (FOTO LAJM) Në shtëpinë zikaltër momenti më shumë është "i zi" se "i kaltër". Pas Ranocchias dhe Juan Jesus, që të dy të skualifikua
Inter, Rossi dhe jo vetëm Giseppe Rossi dhe jo vetëm. Merkatoja e janarit për Inter mund të afrojë më shumë futbollistë se sa gjatë merkatos së ve
Konsumimi i mollëve ndihmon në uljen e kolesterolit Mjafton të konsumosh vetëm një mollë në ditë për 4 javë rresht për të reduktuar me 40 për qind nivelin e kolesterolit të
Estonia ofron mbështetje në proceset integruese Në vazhdën e takimeve intensive prapa kuintave të Asamblesë së Përgjithshme të KB, në New York, presidentja Atifete Jahj
Edhe Shqipëria pjesë e "Mercenarët 2" Shqipëria bëhet pjesë e një superprodhimi të gjigantit të filmit Hollywood. Silvester Stalone, Arnold Shvarceneger, Bruc
Bashkëshortja e Silvës: Na detyruan të ikim Ndërkohë që tratativa mund të quhet çështje e mbyllur vetëm në mungesë të firmave, bashkëshortja e Thiago Silvës i përgj