999 rezultate për

iljazi

PDSH garon në Tearcë me Ruhan Iljazin Partia Demokratike Shqiptare dega në Tearcë mbajti kuvendin e saj gjatë të cilit mori vendim në këto zgjedhje në këtë ko
Afrim Iljazi zgjidhet kryetar i RDK-së në Gostivar Rilindja Demokratike Kombëtare në Gostivar ka zgjedhur për kryetar dege Afrim Iljazin. Krahas kryetarit, kuvendarë
Zbardhen detaje të tjera për vetëvrasjen e inspektores së Policisë (FOTO LAJM) Është përcjell për në banesën e fundit policja e vetëvrarë në qytetin e Sarandës. Rreth orës 16.00 të së shtunës, Jerold
Vetëvrasja e polices në Sarandë, ja çfarë e shtyu drejt vetëflijimit Punonjësja e Policisë në Sarandë, Jeroldina Iljazi, 25 vjeçe, është gjetur nga gjyshja e saj pa jetë në banesë, pasi ka
Vetëvritet me armën e shërbimit policja 25 vjeçare (FOTO LAJM) Efektivja e policisë, Iroldina Iljazi, është gjetur e vetëvrarë gjatë ditës së sotme nq banesën e saj në qytetin e Sara
PDSH dënon ashpër marrëveshjen Serbi - Maqedoni Partia Demokratike Shqiptare e ka kundërshtuar marrëveshjen mes Serbisë dhe Maqedonisë për të krijuar ambasada të përbas
Përkujtohen dëshmorët e kombit, Naser Ademi, Refik Iljazi dhe Hisa Fazliu Me rastin e 5 majit, janë përkujtuar dëshmorët e kombit shqiptar Naser Ademi, Refik Iljazi dhe Hisa Fazliu. Një deleg
PDSH akuzon familjarët e Ali Ahmetit Anëtarja e Partisë Demokratike, Sadije Iljazi ka mbajtur një komunikatë për media, ku akuzoi familjarë të Ahmetit si të
Vdes në burg autori i vrasjes së dyfishtë në Gostivar Ndëron jetë në Burgun hetues të Shkupit i dënuari shqiptar Mensur Iljazi. 51 vjeçari nga Çegrani i Gostivarit u arrestua
Saraj, PDSH me Azbi Nuredinin? Me që Partia Demokratike Shqiptare ka nisur një punë intensive për gjetjen e kandidatëve potencialë për zgjedhjet e ardh
Parlamenti voton pro mandatit të Iljazit Update - Parlamenti i Maqedonisë gjatë ditës së sotme ka votuar pro mandatit të deputetes Sadije Iljazi, e cila do të zë