999 rezultate për

iliq

LB: Qytetarët mbështesin nismën për ligjin e Obiliqit Mbrëmë në fshatin Bakshi të Komunës së Obiliqit u mbajt takimi i radhës, i katërti, në kuadër të serisë së debateve publ
Ligji për Obiliqin, çlirimi i dytë për Obiliqi "Ligji për Obiliqin, çlirimi i dytë për Obiliqi". Kështu u shpreh prof. dr. Shukri Klinaku para qytetarëve të Obiliqit t
Ligji për Obiliqin të shikohet pa ngjyrime politike Nis debati për Ligjin për Obiliqin me qytetarët e kësaj komune, i cili do përgatitet dhe to të iniciohet nga deputetët e
Gratë më ziliqare se meshkujt Sipas një studimi ndërkombëtar i publikuar ne "Revista de Psicologia Social", në punë, gratë janë më xheloze dhe ziliqar
EULEX-i dënon komandantin e policisë në Obiliq Komandanti i Stacionit të Policisë në Obiliq, Sejdi Zeqiri u shpall sot fajtor nga një trup gjykues me dy gjykatës të EU
Reja: Ziliqar ai që mohon meritat tona Nuk ka më shance për paqe. Antonio Cassano është jashtë Sampdorias, është përjashtuar nga skuadra për motive disiplinore
Ndertimi i xhamisë në Obiliq, reagojne serbët Ndërtimi i një xhamie pranë banorëve serbë në komunën e Obiliqit i ka alarmuar kë
Arrestohet komandanti i Policise ne Obiliq Nën dyshimin se ka keqpërdorë pozitën zyrtare dhe për marrje të ryshfetit sot ësht&eu