999 rezultate për

ilda

Gjërat bëhen serioze, deputeti demokrat shkon me familjen të ndjekë Ildën Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri dhe që gjithmonë shkakton zhurmë në media dhe r
Dasara ofendon rëndë gazetaren sportive pas deklaratës së bujshme Dasara Karaiskaj njihet për thumbimet që i bën shpesh personazheve të njohur duke u kthyer kështu në një nga gazetaret m
Gjoksin jashtë apo brenda? Ilda Bejleri çon në gjyq Mustafa Nanon (FOTO LAJM) Moderatorja Ilda Bejleri duket se do ta zgjidhë me gjyq debatin e madh të krijuar së fundi mes saj dhe analistit Mustafa
Artur Zheji i del në mbrojtje Ilda Bejlerit: "Gjoksi i Ildës është më i ndershëm se qeverija" Artur Zheji ka bërë një shkrim në faqen e tij, ku shprehet gjoksi i Ilda Bejlerit është më i ndershëm se qeverisja e sot
Ilda nuk rri pa u ngacmuar, i përgjigjet sërish Mustafa Nanos Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online. Shkak për këtë ishin komentet e
U komentua gjatë për zhveshjen në publik, vëllai kritikon publikisht Ilda Bejlerin Pas mbremjës gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, në Pallatin e Kongreseve, balerini i njohur edhe jashtë kufinjëve shqiptar
“A të eksitoi Ilda kur e pe gjysmë të zhveshur”, Mustafa Nano habit me përgjigjen Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online. Shkak për këtë ishin komentet e
Kur Vildane Zeneli shkon në palestër (FOTO LAJM) Është një nga femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për modelen Vildane Zeneli e cila gjithmonë është komentuar për
Klevis Balliu flet për herë të parë për lidhjen me Ilda Bejlerin Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri. Ndjekësit e saj gjithmonë kanë qenë kuresh
Batutë me pullë të kuqe, Ilda e pa turp vë në siklet Ermal Mamaqin Moderatorja sportive Ilda Bejleri e ftuar në "Xing me Ermalin" ka folur gjërë e gjatë mbi karrierën, thashethemet, "akuz
Operacione plastike? Ilda ka një përgjigje të prerë për ata që kanë dyshime Ilda duke qenë se kohët e fundit ka pasur disa ndryshime në trupin e saj, është akuzuar edhe për operacione plastike.
Ilda rrëfehet për fansin e çmendur: Më tha të pres në Tiranë! Si një vajzë sharmante dhe bukuroshe, moderatorja sportive ilda Bejleri sigurisht që ka edhe fansat që e duan dhe e vler
Kush futbollist e ka ngacmuar? Ilda Bejleri shuan kureshtjen e të gjithëve Sigurisht që një nga kuriozitetet e njerëzve është a e kanë ngacmuar ndonjëherë futbollistët ildën. Për këtë ajo ka f
"Të duket vetja më e bukur seç je", Ilda i përgjigjet kritikëve E ftuar në Xing, ilda ka diskutuar edhe faktin se konsiderohet si një nga ajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. P
E lidhur me deputetin e PD-së? Ilda sapo tha diçka për emrin e tij E ftuar në Xing, Ilda Bejleri është ngacmuar edhe në lidhje me deputetin Klevis Balliu,, më të cilin thuhet se është në
Ilda nuk e lë me aq: Thashë të shkoja njëherë nga shtëpia e Muçit Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online. Shkak për këtë ishin komentet e
E mbytën me kritika për veshjet provokuese, Ilda nuk ka ndërmend të tërhiqet Mpderatorja sportive Ilda Bejleri, shquhet për faktin se nuk kursehet në veshje dhe shpesh tregon edhe më shumë sec duhe
Mustafa Nano i kritkoi për veshjen, por a kanë qënë gjithmonë vajzat kështu? (FOTO LAJM) Moderatori i emisionit "Provokacija" në "ABC News", Mustafa Nano, në monologun e tij mbrëmjen e sotme ka folur për dy va
Pas rrëfimit ''prekës'' të Lorit, ish-banorja e BB i kthehet troç (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Lori Hoxha uroi festën e 8 marsit me një status ku shprehej sesa krenare ishte që që prej ndarjes nga j
Ermal Mamaqi ''nxjerr'' të pasmet si Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Së f