999 rezultate për

ilda

E papritur, Ilda Bejleri largohet nga "SuperSport" Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më
"Hera e parë që shpjegoj kaq shumë", Ilda Bejleri na sqaron si blen Rolex me rrogë gazetarie (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka nisur këto ditë pushimet në Mykonos dhe ka ndarë me ndjekësit në profilin
"Më ka lënë mbresa", Ilda flet për marrëdhënien me Bekim Balajn (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekraneve shqiptare. Ajo është përfolur për lidhje m
Një pilote si Ilda Bejleri, surprizon moderatorja (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit Ilda Bejleri vazhdimisht fokusohet nga mediat rozë në secilën paraqitje të saj. Kjo pa
"Çfarë mendimi ke për Muç Nanon?", Ilda Bejleri nuk heziton të përgjigjet si ti vijë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigj
Ilda nis pushimet në Turqi, ekspozon këmbët nga shtrati i dhomës së hotelit (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri tashmë ka filluar pushimet në brigjet e Antalias në Turqi. Së fundmi gazetarja se
Deputetja e PS-së: Meta shkeli betimin e tij Deputetja e Partisë Socialiste, Klotilda Bushka Ferhati deklaroi sot në seancën e Kuvendit se Presidenti Ilir Meta ka nd
Ilda Bejleri provokon me trupin e lagur: Jam më e mirë se ish-i yt (FOTO LAJM) Gazetarja sportive, Ilda Bejleri, rrit akoma më shumë temperaturat në këto ditë të fund-majit. Në një foto të postuar
"Është shumë emocionuese", Ilda Bejleri përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, moderatorja e emisioneve sportive ka qenë e ftuar tek |"Rudina", ku ndër të tjera rrëfeu fëmijërinë e saj.
"Pse nuk më ftove për të më testuar nga koka të këmbët?" Diplomatja i shkruan Ramës Ilda Topalli, ish-sekretarja e parë e Konsullatës së Përgjithshme në Stamboll, e cila u shkarkua nga Gent Cakaj, i është
Ilda Bejleri "përvëluese" në fotot e reja (FOTO LAJM) Ilda Bejleri ka fituar simpatinë e të gjithëve me pamjen e saj çdo herë të buzëqeshur. Por, janë edhe linjat e saj ‘b
Ilda Bejleri tepër joshëse me kostumin e zi (FOTO LAJM) Ilda Beljeri ka sjellur fotografi të reja në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’. Moderatorja e njohur si në çdo
Ku po shkon Shqipëria? Emigracioni dhe popullsia në rënie Në Konferencën e Pranverës të Institutit Vjenez për Studimet e Ekonomisë Botërore që fillon sot (04.04) do të diskutohen
Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj ës
Vildane Zeneli del joshëse nga guzhina (FOTO LAJM) Bukuroshja kosovare, Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë brenda një kuzhine E veshur pak më th
"Pres vetëm fitore sonte", Ilda Bejleri tregon lojtarin favorit të Kosovës Gazetarja dhe moderatorja bukuroshe, Ilda Bejleri është e pranishme mbrëmjen e sotme në stadiumin "Fadil Vokrri" ku sigu
Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.
Ilda Bejleri i jep fund lidhjes 2-vjeçare Ndonëse kurrë nuk e pranuan lidhjen e tyre, Ilda Bejleri dhe ish-deputeti i PD, Klevis Balliu prej dy vitesh po përjeton
“Të kesh gjoks e shalë bëhesh e famshme”, Ilda Bejleri i përgjigjet fansit Ilda Bejleri gjithmonë komentohet për fotot provokuese dhe shpeshherë edhe kritikohet për këtë fakt. Një nga ndjekësi
"Të kesh forma sot bëhesh i famshëm", Ilda Bejleri i përvishet komentuesit Gazetarja sportive Ilda Bejleri është një nga femrat më të komentuara në rrjet. Ajo ka fituar mijëra ndjekës në rrj