999 rezultate për

ilda

Ilda Bejleri aksidenton rëndë 64-vjeçaren dhe largohet nga vendngjarja? Moderatorja Ilda Bejleri dyshohet se ka shkaktuar një aksident ditën e sotme në Tiranë. Aksidenti i rëndë ka ndodhur
"Sherr me Ramën në Parlament", Etilda Gjonaj shpjegon çfarë ndodhi në seancën e fundit (VIDEO) Gjatw seancws sw fundit plenare, u duk sikur po zhvillohej njw bisedw e tensionuar mes kryeminsitrit Rama, ministres së
"Dua të iki sa më shpejt", studentja shqiptare në Kinë apelon për ndihmë Josilda Ndreaj njëra nga dy studentet shqiptare cila studion në Wuhan epiqendrën e koronavirusit vdekjeprurës, apelon pë
Studentja shqiptare flet nga epiqendra e gripit në Kinë: Sigurisht që kam frikë! Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i
Lirimi i "eksponentëve" të rrezikshëm të krimit nga burgu, reagon Etilda gjonaj Ditët e fundit në media dhe rrjete sociale, ka shpërthyer një debat në lidhje me lirimin e disa emrave të njohur të botë
Festoi ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbushi Ilda Bejleri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një ndër moderatoret më të suksesshme sportive në shqipëri festoi ditëlindjen. Ilda Bejleri ka lindur
Liroi Endrit Doklen, Etilda Gjonaj kërkon pezullimin e gjyqtares Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar për herë të parë në lidhje me lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës
Rrëfimi i pazakontë i 18-vjeçares: Me vegla në duar, ajo e ndaloi mamin të më abortonte Brixhilda është 18 vjeçe dhe prej disa vitesh jeton me nënën e saj në Francë. Ka ardhur në Shqipëri vetëm për një arsye
E ekzekutuan në Francë, vjen në Shqipëri trupi i Brunilda Kovaçit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë dhe pjesërisht e vdekur
E vranë dhe e dogjën me cigare në Francë, vjen në Shqipëri trupi i Brunilda Kovaçit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i 37 vjeçares nga Berati Brunilda Kovaçi, e cila u gjend e vrarë dhe pjesërisht e vdekur
U gjet pa jetë në park, flet e ëma Brunilda Kovaçit: Dua ndihmë për të sjellë trupin Një ngjarje e rëndë tronditi Francën por edhe Shqipërinë ditën e Krishtlindjes kur një shqiptare u gjet e masakruar në n
"Kur të mbyllësh këmbët", Ilda Bejleri replikon publikisht me ndjekësin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, ka bërë së fundmi një postim paksa ndryshme që jemi mësuar të shohim në pro
"Gjithë dashurinë e botës", Brunilda Lahe publikon foton e parë me të bijën (FOTO LAJM) Më datën 17 të këtij muaji, moderatorja e njohur Brunilda Lahe u bë nënë për herë të parë. Brunilda solli në jetë një
Vrasja e nënës shqiptare në Francë, policia arreston klientin e saj Policia franceze bëri të ditur se ka arrestuar një person pas vrasjes së 37-vjeçares shqiptare, Brunilda Sadushi Kovaçi.
U gjet pa jetë në Francë, kush është gruaja shqiptare nënë e 3 e fëmijëve (FOTO LAJM) 37-vjeçarja Brunilda Kovaçi Sadushi u gjet e pajetë më 25 dhjetor në një pyll larg qendrave të banuara në Mougins të Fra
Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Hana (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Top Channel”, Brunilda Lahe, është bërë nënë për herë të parë. Ajo vetë e ka ndarë këtë lajm
E bukur dhe joshëse, Ilda Bejleri shkëlqen veshur me të zeza (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një nga moderatoret sportive më të komentuara dhe më të dashura në ekranet shqiptare. Bërveç se e
Video epike: Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin dhe do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Për shkak të tërmetit që tronditi Shqipërinë me datë 26 Nëntor, puntata e përgatitur posacerisht për festat e Nëntorit n
U kapën "mat" bashkë, Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin (FOTO LAJM) Ajo është përfolur për një marrëdhënie miqësore me këngëtaren Era Istrefi. Vildane Zeneli dhe Era linin komente në fo
Më e bukur se kurrë, Ilda Bejleri "vjedh" sërish vëmendjen (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Ilda Bejleri shkëlqen gjithmonë me daljet e saj. Jo vetëm se është e bukur, por është dhe një ng