999 rezultate për

igli

Totozani: Jetimët që mbushin 18 vjeç përdoren për prostitucion dhe trafiqe droge “Kemi dyshime të forta dhe po investigojmë, se femrat jetime që detyrohen të lënë jetimoret, për shkak se mbushin 18 vje
Igli Tare drejt shkarkimit nga Lazio Revolucioni te Lazio pas një sezoni të dështuar mund të prekë edhe nivelet më të larta drejtuese. Drejtori Sportiv, Igli
Igli Tare takohet fshehurazi me De Biasin? Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, është takuar fshehurazi me trajnerin e Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi.
Igli Tare takim me De Biasin Gianni De Biasi vijon të mbetet një objektiv i skuadrave në Serie A, ku më pranë saj duket ekipi i Lazios. Igli Tare, dr
Totozani: Sistemi ynë social i pranon vetëm formalisht romët, ata janë të përjashtuar Në Ditën Ndërkombëtare të Romëve, Avokati i Popullit, Igli Totozani, shpreh shqetësimin se situata e këtij minoriteti në
Vrasja për xhelozi, ja detajet e krimit makabër Hetuesit italianëe kanë mbyllur tashmë çështjen e vrasjes të të riut Ismail Luli. Prokurorja e çështjes Irene Lalliu
Zbulohet paga e Tare-s me Lazion Në 2009, sapo përfundoi trajnimet në Konverciano, Igli Tare zuri vendin e Sabatinit në postin e drejtorit Sportiv të Laz
Igli Tare kap për fyti Candrevën në dhomat e zhveshjes Një tjetër incident i dhunshëm ka ndodhur brenda ekipit italian të Lazios. Mediat italiane shkruajnë se drejtori sportiv
"I cmenduri" Melo, futboll apo Kung-Fu? (VIDEO) Ish mesfushori i Juventusit dhe Galatasarayit, Felipo Melo, e ka lene Interin serish me 10 lojtare, ne minutat e fundit
Policia e Kosovës do të këtë përkrahjen e trupave të KFOR-it Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skender Hyseni priti sot komandantin e KFOR-it, Guglielmo Luigi Miglietta.
Shkëlzen Gashi si Igli Tare, ja pse (VIDEO) Shkëlzen Gashi po kalon një moment të errët të karrierës sëtij. Sulmuesit të Kombëtares nuk mjaftuan 3 golat në kupën e
Llalla sulmon Totozanin: Anti-shqiptar dhe servil i grekëve Historiani dhe publicisti Arben Llalla sulmon ashpër Avokatin e Popullit, Igli Totozani, duke e quajtur atë anti-shqipta
Jahjaga: KFOR-i forcoi FSK-në Gjatë ceremonisë së ndërrimit të komandantit të KFOR-it, Francesko Paolo Figliuolo, presidentja Atifete Jahjaga ka thënë
Ndërrohet komandanti i KFOR-it Komandanti i deritanishëm i Forcave Paqeruajtëse të KFOR-it, Francesco Paolo Figliuolo, sot do t'i dorëzojë detyrën një
Marjo Mema: Unë i thashë Iglit se Ambra e tradhëtonte Marjo Mema më në fund ka pranuar se ka qenë ai që i ka treguar shokut të tij Igli Meta se Ambra e kishte tradhëtuar me I
Rrëfehet Marjo Mema: Pashë vrasjen e Ismailit, por isha larg për të ndërhyrë Një deklaratë spontane për të korrigjuar atë që ka thënë më herët para karabinierëve italianë, Marjo Mema, shqiptari që
Vrasja e Ismailit, Igli Meta konsumues e trafikant droge, ja rrëfimi i Ambras Janë vënë sot përballë njëri-tjetrit në Komandën e Policisë së Pezaro-Urbino, shqiptarët Igli Meta e Marjo Mema, të akuz
Rindërtohet skema e vrasjes së të riut nga shokët në Itali Është rindërtuar sërish skema e vrasjes së të riut shqiptar nga shokët e tij, ku "moll sherri" ishte bërë e dashura e nj
Familja e Marjo Memës: Nuk e vrau ai Ismailin, Igli e futi në kurth Familja e Marjo Memës janë të bindur se djali i tyre nuk ka lidhje me vrasjen e 17-vjeçarit Ismail Luli. Familjen Mema,
Ja si u vra 17-vjeçari shqiptar në Itali (FOTO LAJM) Autori i vrasjes së adoleshentit shqiptar në Itali, Igli Meta tregon para hetuesve mënyrën se si e vrau Ismail Lullin. 2