999 rezultate për

igli

Milan godet sërish në merkato, gati blerja e tretë Pas Kessie dhe Musacchio, Milan është shumë pranë një tjetër blerje. Mediat italiane raportojnë se transferimi i rad
Super Igli Tare, tani blerjet e tij te Lazio kushtojnë 3 herë më shumë (FOTO LAJM) Nëse Lazio është në finale të Kupës dhe lufton ende për një vend në Champions për sezonin e ardhshëm, një meritë të veça
Biglia: Besoj se Napoli mund ta eliminojë Juven Partenopei janë pritës të Bianconerëve në San Paolo për ndeshjen kthyese gjysmëfinale të Kupës së Italisë, ku do të vend
Incidenti i tifozëve shqiptarë në Itali, ja çfarë thotë Igli Tare Igli Tare e vlerëson si pozitive paraqitjen e Shqipërisë kundër Italisë. Ish-sulmuesi legjendar i Kombëtares kuqezi thek
"Pengu" i Igli Tares: Do të doja të isha në fushë ndaj Italisë Ish-sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit, Igli Tare nuk ka pasur mundësinë që të luajë asnjëherë në karrierën e
Therën 17-vjeçarin me thikë në fyt, Prokuroria italiane: Burg përjetë dy shqiptarëve Masakra në Itali e ndodhur vetëm dy vite më parë ku dy të rinj shqiptarë i prenë kokën një të riu vetëm 17 vjeç, është r
Video seksuale tek "Santa Quaranta", Berisha denoncon Ramën tek ish-zyrtari i OSBE Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me Presidentin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, R
A ishte penallti prekja e topit me dorë nga De Sciglio? Ja si përgjigjet Pirlo Për Andrea Pirlon, prekja e topit me dorë nga De Sciglio nga krosimi i Lichsteiner në duelin Juventus-Milan ishte penall
E BUJSHME/ "Çmenden" tek Interi, në verë gati 300 milionë euro për Igli Taren Drejtuesit e Interit po synojnë që Igli Taren ta emërojnë drejtor sportiv të skuadrës. Në Itali është lëshuar një bom
Inter eliminohet nga Kupa e Italisë (VIDEO) Skuadra e Interit ka pësuar humbje dhe është eliminuar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi është mposhtur nga Lazio
LISTA/ Këta janë 20 kandidatët për Avokat të Popullit, emrat që spikasin (FOTO LAJM) Pas pranimit të dosjeve të aplikimit, Kuvendi fillon më datë 24 janar dëgjesat me kandidatët për Avokat të Popullit pas
Si të parandalojmë yndyrnat në gjak? Trigliceridet janë një nga pjesët përbërëse të yndyrnave dhe janë një burim i rëndësishëm energjie për organizmin e njer
Tentoi të përdhunonte shqiptaren, kapet italiani i frikshëm Masa e arrestit shtëpiak e dhënë nga gjykata, është ekzekutuar mëngjesin e sotëm nga efektivë të policisë italiane, ndaj
Igli Tare zbulon planet te Lacio, ja çfarë i ka kërkuar Simone Inzagit Ndryshe nga një sezon me probleme siç ishte ai që u mbyll për Lacion, drejtuesit e klubit duket se i kanë idetë e qarta
Pasi troditi Romën dhe Napolin, Juve befason edhe Milanin Juventus është në kërkim të një mesfushori për sezonin e ri pas largimit të Pogbasë, por nuk përjashtohet as mundësia e
Igli Tare transferon Lukakun Lazio bën blerjen e parë në merkaton e verës. Klubi italian ka blerë Lukakun, por jo bomberin e njohur, Romelun. Mbr
Bielsa braktis Lacion, Tare kthen sytë nga De Biazi Situata aktuale që po përjeton skuadra e Lacios mund të jenë me pasoja edhe për kombëtaren shqiptare të futbollit. Klubi
Tare futet në garë për të rrëmbyer Ajetin Arlind Ajeti është një ndër emrat më të përfolur në merkato. Pas Europianit ofertat për të janë të shumta. Pas pescarës,
Totozani: Shteti të marrë në mbrojtje gruan e dhunuar dhe fëmijët e saj Avokati i Popullit, Igli Totozani, deklaron se dhuna ndaj gruas është ende një betejë e vështirë, që duhet fituar. “
I dyshuari për vrasjen e Ismail Lulit: Nuk e vrava unë Ka nisur procesi gjyqësor ndaj Igli Metës dhe Marjo Memës të cilët më datë 18 korrik 2015 vranë shokun e tyre në San Anx