E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

igli

Igli Tare në krye të FSHF-së? Drejtori i Lazios përgjigjet vetë Igli Tareështë pyetur nëse a do të kthehet ai një ditë në Tiranë për të sjellë këtë eksperiencë që po merr tek Lazio kun
Tare: FSHF ka nevojë për njerëz të rinj Igli Tare është vlerësuar sërish si një nga drejtuesit më të suksesshëm të Serisë A. Por a do të vijë ai një ditë në Tir
Igli Tare, "mbreti" i merkatos në Itali Nga Lichsteiner te Strakosha, nga Keita Balde te Luis Alberto. Lazio po rezulton një minierë e vërtetë, një klub që vetë
Sondazhi i “Tuttomercatoweb”, nxjerr Igli Taren drejtorin sportiv më të mirë në Itali Igli Tare kryeson bindshëm sondazhin e hapur nga “Tuttomercatoweb” dhe më shumë gjasa do të fitojë çmimin e drejtorit sp
Tare: Immobile nuk është në shitje Drejtori sportiv i Lazios, Igli tare ka theksuar se Immobile nuk është në shitje dhe nuk largohet nga Lazio Sulmuesi
Tare: Përpiqem gjithmonë të vendosë logjikën duke zgjedhur lojtarët Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare ka treguar se si e ka ndërtuar këtë skuadër Nuk ishin të largëta kohët kur qindr
Tare i kënaqur me skuadrën por jo me tifozët, ka një kërkesë për ta Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare i ka bërë thirrje tifozëve që të vijnë në Olimpico për të mbështetur skuadrën. S
Më në fund Juventus buzëqesh, po formohet ekipi i plotë Benedikt Howedes është kthyer të stërvitë më grupin e lojtarëve në Juventus, ndërsa Mattia De Sciglio vazhdon të ketë pr
Igli Tare gati ta bashkojë Rashicën me "familjen" Milot Rashica së fundmi është në radarët e Lazios. Sulmuesi i Vitesses, ka nisur të përmendet sërish në ambjentin bardhe
Biglia tregon se si mendon se do ta presë "Olimpico" Lucas Bigli do të rikthehet në stadiumin “Olimpico” por jo për tifozët e Lazios. Në prag të sfidës kundër bardhekaltërve
Igli Tare mbledh shqiptarët tek Lazio, i rradhës vjen nga Bayerni Një tjetër futbollist shqiptar i bashkohet futbollit italian, me shpresën për të shpërthyer në klubin ku kanë gjetur hap
De Sciglio merr një pozicion të ri në formacionin e Juventusit Juventusi vazhdon kërkimet për një mbrojtës të djathtë të ri, duke lënë të kuptohet se Mattia De Sciglio do të përdoret
Pasi çmendën policinë italiane, dy kushërinjtë nuk i shpëtojnë kurthit Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane gjatë një operacioni anti-drogë i cili u zhvillua në Trevi
Fassoe: Biglian e kemi marrë që të nxjrrë nga fusha kundërshtarët Drejtori sportiv i Milani, Fassone ka folur për Biglian, blerjen më të re kquezi. Ai foli me superlativa duke treguar pë
Zyrtare/ De Sciglio është i Juventusit Juventus ka mirëpritur Mattia De Sciglio pas arritjes së tij nga Milano në Torino. Lojtari ka bërë ekzaminimet mjekë
Milani kthen kusurin e Bonuccit tek Juventus Mattia De Sciglio është një lojtarë i Juventusit. Italiani braktisi Milanin në Kinë për tu kthyer në Itali dhe për të në
De Sciglio kthehet në Itali për të nënshkruar me Juven Mattia De Sciglio është kthyer në Itali për ta kompletuar transferimin te Juventusi, por thotë se akoma nuk ka kontaktua
Milani arrin marrëveshje me Lazion për Biglian Milan ka arritur marrëveshje me Lazion për transferimin e mesfushorit, Lucas Biglia, i cili do të kushtojë 17 milionë eu
Tek Milan po flitet edhe një tjetër emër për merkaton Milani nuk di të ndalet në këtë merkato vere. Kuq e zinjtë janë në ndjekje publike për Lucas Biglia. Sky Sport raport
Zbulon çfarë e pengon Biglian të bëhet lojtar i Milanit Siç është cekur nga tregu i futbollit Sportitalia, Alfredo Pedullà, Lucas Biglia dëshiron të luajë për Milanin dhe ka po