999 rezultate për

igli

Thesaret e Igli Tares! Mbreti "Mida" që nxjerr "flori" për Lacion Igli Tare nuk kishte absolutisht asnjë plan për t’u bërë drejtor sportiv. Ishte fundi i qershorit 2008, kur ai u paraqit
Humbi ndaj Lazios, Gatusso thur elozhe për Igli Taren Lazio është duke kaluar ndoshta periudhën më të mirë në histori teksa sot ka koleksionuar fitoren e 10 radhazi. Bardheka
Banesa e familjes shqiptare shkrumbohet nga flakët, humb jetën 7-vjeçarja Një tragjedi ka ndodhur në një familje shqiptare në Itali, në Servigliano, në provincën e Fermos. Një vajzë 7vjeçare ka
Igli Tare "kërcënon" rivalët: Kemi fituar betejat por jo luftën Nën regjinë e Igli Tares, Lazio është kthyer në një prej skuadrave më të mira në Itali dhe jashtë saj. Së fundmi, bar
Sekretet e Igli Tares, sulmuesi qe u bë drejtor sportiv Igli Tare nuk e mendonte asnjëherë se karriera e tij në futboll do të vazhdonte në këto nivele pasi vari këpucët në gozh
Valon Berisha rikthehet te Salzburg? Ky është plani i Igli Tare Valon Berisha me shumë gjasë mund të kthehet tek skuadra e Salzburg. Berisha nuk ka pasur një aventurë të mirë me Laz
Lotito i thurr elozhe Igli Tares Igli Tare është padyshim “arkitekti” i Lacios, teksa ka një meritë të jashtëzakonshme për ndërtimin e skuadrës dinjitoze
Lotito: E shpëtova Lazion nga falimentimi falë Igli Tares (VIDEO) Presidenti i Lazios, Claudio Lotito ekskluzivisht për gazetaren e Rtv Ora, Alba Kepi ka sqaruar rolin e drejtorit sporti
"Mbret" i blerjeve, zbulohen prapaskenat se si e refuzoi Igli Tare ofertën joshëse nga Milani Igli Tare sot konsiderohet si një nga drejtorët sportivë më të mirë në Evropë, jo vetëm në Itali. Këtë e ka pohuar edhe
Igli Tare zbulon objektivat me Lazion, paralajmëron Juventusin dhe Interin Drejtori i sportit i Lazios Igli Tare ka këmbëngul se fjala Scudetto nuk e frikëson klubin e tij, por pritjet e tepërta
Igli Tare: I gatshëm të bëj gjithçka për t’u ndihmuar bashkëkombësve të mi Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm që ka goditur sot Shqipërinë, duke thënë se do
De Biasi xheloz që la Shqipërinë e jo për stadiumin e ri, flet edhe Igli Tare Dueli me Francën në stadiumin e ri Air Albania pritet të bëjë bashkë në këtë impiant të gjithë emrat që kanë dhënë kontr
Juventusi lë dy yje në shtëpi për ndeshjen me Genoan Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka njoftuar 22 lojtarët që i ka thirrur në ndeshjen e sotme kundër Genoas në ligë.
Manchester United vs Milan, formacionet zyrtare Ndeshja e vlefshme për International Champions Cup ndërmjet Man Utd dhe Milan zhvillohet sot me fillim nga ora 18:30.
Igli Tare merr me vete djalin e tij te Lazio Etiene Tare, djali i drejtorit sportiv të Lacios, Igli Tare, është bashkuar me skuadrën e Primaverës së Lacios. Siç r
Tjetër shqiptar tek Lazio, Igli Tare "rrëmben" 17-vjeçarin që luan për Zvicrën Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka afruar një tjetër shqiptar tek skuadra e “Shqiponjave”. Skuadra ka arritur ma
Igli Tare "shqiptarizon" Lazion, talenti i kombëtares drejt kryeqytetit italian (FOTO LAJM) Igli Tare vijon të hedh sytë nga talentet shqiptarë. Pasi transferoi futbollistë si Lorik Cana, Thomas Strakosha, Riz
I rrëmbeu supertalentin, Liverpool denoncon Igli Taren Liverpooli i është drejtuar FIFA-s, për të dënuar Igli Taren dhe Lazion të cilët sipas anglezëve i kanë rrëmbyer pa të d
E bujshme, Tare refuzon Milanin Pas Simone Inzaghit edhe Igli Tare refuzon Milanin. Drejtori sportiv i bardhekaltërve i cili ishte prioriteti i Paolo Ma
Igli Tare te Milani? Sot pritet përgjigja e shqiptarit Sot mund të jeta përgjija definitive e Igli Tares nëse do të jetë ose jo drejtor sportiv i Milanit, post ky i propzuar n