999 rezultate për

igli

Vrasja e Ismailit, Igli Meta konsumues e trafikant droge, ja rrëfimi i Ambras Janë vënë sot përballë njëri-tjetrit në Komandën e Policisë së Pezaro-Urbino, shqiptarët Igli Meta e Marjo Mema, të akuz
Rindërtohet skema e vrasjes së të riut nga shokët në Itali Është rindërtuar sërish skema e vrasjes së të riut shqiptar nga shokët e tij, ku "moll sherri" ishte bërë e dashura e nj
Familja e Marjo Memës: Nuk e vrau ai Ismailin, Igli e futi në kurth Familja e Marjo Memës janë të bindur se djali i tyre nuk ka lidhje me vrasjen e 17-vjeçarit Ismail Luli. Familjen Mema,
Ja si u vra 17-vjeçari shqiptar në Itali (FOTO LAJM) Autori i vrasjes së adoleshentit shqiptar në Itali, Igli Meta tregon para hetuesve mënyrën se si e vrau Ismail Lullin. 2
Vrasja në Itali, nëna e Marjo Memës: Vëllai im vrau veten nga turpi Daja i Mario Memës, bashkëpunëtori i Igli Metës në vrasjen e Ismail Lullit në Itali, për shkak të turpit që i erdhi nga
Flet e dashura e vrasësit të shqiptarit: Igli vrau për mua, do ta pres gjithë jetën Flet e dashura e vrasësit të shqiptarit 17-vjeçar në Itali, Ambra Saliji, 19 vjeç. Nga ballkoni i një pallati 3-katësh a
Komandanti i KFOR-it: Kosova, vend pa perspektivë Komandanti i KFOR-it, Francesco Paolo Figliuolo, ka thënë se institucionet e Kosovës janë të afta të merren me çështjen
Cikalleshi në Itali, mund të jetë si Igli Tare Sokol Cikalleshi, në Itali, mund të ketë një karrierë si të Igli Tares, ndaj për të interesohen Genoa dhe Torino. Kështu
Arsyet pse duhet të konsumojmë limon Limoni është një frut i cili mund të gjendet i freskët në çdo stinë. Ai ka një rëndësi të veçantë në mbarëvajtjen e shën
Igli Tare shumë pranë mbrojtësit të Barcelonës Viti 2015 ka qënë shumë i suksesshëm për Lazion. Pas rekuperimit të disa vendeve në tabelë e rënditjes tashmë romanët gj
Mediat italiane: Igli Tare, një strateg! Mediat italiane dhe sidomos ato pranë skuadrës së Lacios kanë thurrur elozhe pafund për drejtorin sportiv Igli Tare. Një
Nga Spanja: Braida do De Sciglion te Barça Barcelona ka nisur punën për programimin e merkatos për janarin 2016, kohë kur mbaron edhe bllokimi i FIFA-s. Sipas gaze
Chievo-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Chievo-Milan është sfida që hap siparin e javës së 25 të Serie A. Ndeshja, e programuar për në ora 20:45, do të nisë në
Juventus fiton dhe blindon vendin e parë (VIDEO) Juventus ka arritur të shënojë një fitore të rëndësishme kundër Atalantës me rezultatin 2-1, duke përforcuar kështu vend
Derbi Spanje për Mattia De Sciglio-n Barcelona dhe Real Madrid nuk sfidohen vetëm në fushën e lojës: të mëdhatë e Spanjës duelojnë edhe në merkato dhe kësaj
Qesh Inzaghi, rekuperohen 3 mbrojtës (FOTO LAJM) Vijnë lajme të mira nga infermeria për Filippo Inzaghin. Pas lajmeve të mira nga Mexes (asnjë problem me gjurin) tekniku
Formacionet, Roma e Milan të "copëtuar" (FOTO LAJM) Roma dhe Milan do të vijnë në përballjen e nesërme me shumë mungesa në formacion. Ekipi i Rudi Garcias nuk do të ketë në
Rikthehen Balon dhe El Shaarawy me Italinë Antonio Conte e ka ftuar Mario Balotellin për ndeshjen kualifikuese për Euro 2016 kundër Kroacisë. Sulmuesi i Liverpo
Norvegji-Itali, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Duhen edhe pak orë nga debutimi i Italisë në Eleminatoret e "France 2016". Axurrët do të jenë sot në mbrëmje mysafirë në
Igli Cara: Fullani të ikë Deputeti i Partisë Demokratike, Igli Cara kërkon dorëheqjen e guvernatorit Ardian Fullani ndërsa bën thirrje që opozita