999 rezultate për

igli

Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
Befason David Silva, firmos zyrtarisht me skuadrën e njohur të La Ligas David Silva i ka surprizuar të gjithë me skuadrën e re. Ylli spanjoll, u largua nga Mançester Siti, pas aventurës 10 vje
Tare transferon yllin e madh nga Man City? Igli Tare synon një tjetër përforcim të madh te skuadra e Lazios. Igli Tare ka nisur merkaton pa u mbyllur ende ky se
"Të pafsha te Juventusi", urimi i pazakontë i Ramës për Igli Taren (FOTO LAJM) “Edhe 100”, kështu e nis Edi Rama postimin e tij për një personalitet si Igli Tare (feston ditëlindjen e 47-të), sot dre
Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën Igli Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën. Drejtori sportiv i bardhekaltërve foli për Sky Sport para
"Prandaj u takuam me Veronën", Igli Tare tregon hapur negociatat për Kumbullën Kumbulla është kthyer në qendrën e vëmendjes këtë merkato në Itali. Shumë klube janë pas tij, ndër të cilat edhe Lazio.
Tare merr Kumbullën te Lazio, presidenti i Veronës mbërrin në zyrën e Lotitos (VIDEO) Igli Tare dhe Lazio kërkojnë të mposhtin konkurrencën klubeve të tjera për sa i përket transferimit të mbrojtësit shqipt
Arrihet marrëveshja, Pjanic dhe De Sciglio te Barcelona, Arthur Melo te Juve Sipas së përditshmes katalanase “Sport”, Juventusi dhe Barcelona kanë gjetur akordin për një operacion të bujshëm në mer
Igli Tare zbulon shumë të reja nga pozita e drejtorit Drejtori i Lazios, Igli Tare ka folur sot në mikrofonat e Sky Sport për tregun e transfereve dhe më gjerë. Drejtori shqi
Preferohet nga Inzaghi, Tare nis sulmin për Muriqin Simone Inzaghi do një gjigand për sulmin te Lazio dhe për të kënaqur trajnerin e tij, drejtori sportive Igli Tare në pam
Rajoni i Emiglia Romagnas kundër qeverisë, u jep leje 4 skuadrave italiane të nisin stërvitjet kuadrave si Bologna, Parma, Spal dhe Sassuolo iu është dhënë leja për të rifilluar stërvitjet më 4 maj nga presidenti i
Milani po përgatitet për të shitur lojtarin që paguhet 3.5 milion euro në vit Milani nis spastrimet e lojtarëve me peshë për të kursyer pagat e larta që ata marrin. Lucas Biglia tashmë 34-vjeç ë
Igli Tare: Sezoni duhet të përfundohet edhe për respekt të viktimave Nëse sezoni aktual i Serisë A anulohet për shkak të shpërthimit të koronavirusit do të ishte një “katastrofë”, sipas dre
Ish-presidenti i Juventusit shpërthen ndaj Ronaldos: Iku për nënën? Pastaj na doli në pishinë Koronavirusi ka shkaktuar një kaos në botën e futbollit duke paralizuar gjithçka. Ish-presidenti bardhezi, Cobolli Gi
"Jemi të frikësuar"! Apeli i Igli Tares për shqiptarët: Qëndroni në shtëpi (VIDEO) Drejtori sportiv i klubit të Lazios, Igli Tare i ka bërë apel shqiptarëve që të kujdesen dhe të qëndrojnë në shtëpi.
Igli Tare me plan për të bindur Oliver Giround Igli Tare nuk është dorëzuar në garën për të siguruar shërbimet e Olivier Giroud. Drejtori i Lazios është duke punuar në
Juve publikon listën për Champions, përfshihet dhe Chiellini Juventusi e ka publikuar listën për ndeshjet e mbetura të Ligës së Kampionëve ku bie në sy rikthimi i Giorgio Chiellinit
Frank Lamard i prish punë Igli Tares Frank Lampard ka konfirmuar se Olivier Giroud do të qëndrojë te Chelsea. Drejtori sportiv i Lazios Igli Tare u raport
Lucas Biglia larg Milanit, oferta nga Spania dhe Anglia Milani është klubi më aktiv në merkato në Serinë A. Drejtuesit po bëjnë të pamundurën për të përforcuar ekipin ndërsa vë