999 rezultate për

idol

E dini cilët janë 100 mbiemrat më të përhapur në Shqipëri? Profesori i Institutit të Gjuhësisë dhe Letërsisë, Çlirim Bidollari, ka hartuar një fjalor që pritet të publikohet së sh
Vdes kantautori Michael Johns i "American Idol" Ka ndërruar jetë në moshën 35 vjeçare Michael Johns, një nga finalistët e talent show-t të përjavshëm në Amerikë, “Ameri
Stramaccioni trajner i Udineses, Stankoviç ndihmës i tij Andrea Stramaccioni është trajneri më i ri i Udinezes, dhe kjo është bërë zyrtare sonte. Pas largimit të Francesco Gu
Kjo është kënga "Ken Lee" e Mariah Carey! (VIDEO) Valentina Hasan nga Bullgaria ka performuar çuditshëm në show-in bullgar "Music Idol" disa vite më parë. Ajo ka këndu
Milan-Udinese, formacionet e mundshme Fundjavë shumë delikate në Serie A për Milanin, që pret pas ndeshjeve të kombëtareve Udinesen e Guidolin. Përveç Mexes d
Udinese në gjurmët e Samir Ujkanit Një tjetër pistë shfaqet në horizontin e të ardhmes së portierit të kombëtares shqiptare, Samir Ujkani. Gardiani Palermo
Pse ridoli “Shqipëria etnike” në tribunë? Përgjatë festimeve për 100-vjetorin e Pavarësisë, në fjalorin zyrtar shqiptar u përdo
Young Boys turpëron Udinesen (VIDEO) Udinese mposhtet në Zvicër nga Young Boys Bern me rezultatin 3-1 në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Europa Le
Zamparini, presidenti që "ha" trajnerët Në Itali thonë se ai i "ha" trajnerët. Epitetin "mangiallenatori", Maurizio Zamparini e fitoi në fushë së pari në Venezi
Guidolin i zhgënjyer pas humbjes me Fiorentinën Trajneri i Udineses, Francesco Guidolin është shprehur i zhgënjyer pas humbjes me Fiorentinën në ndeshjen e parë të kamp
Isla-Asamoah, zyrtarisht te Juventus Juventus nxeh merkaton me dy blerje perfekte brenda pak orësh duke bërë shoping në shtëpinë e Udineses, që pranon oferta
Stiven Tyler: Rita Ora di të këndojë Lideri i bendit “Aerosmith”, Steven Tyler, që është në grupin e jurisë së shout “American Idol”, i ka ndërhyrë një këngë
Guidolin, i zhgënjyer me barazimin Trajneri i Udineses Francesko Guidolin u shpreh i zhgënjyer me lojën e skuadrës së tij pas barazimit të marrë me skuadrë
Guidolin: Di Natale është futbollist i klasit të lartë (VIDEO) Udinese fiton në shtëpi ndaj Palermos, 1-0 me gol të të zakonshmit Di Natale, dhe e sheh veten vetëm një pikë më pak se
Guidolin: Napoli është skudra më e fortë në Serinë A Udinese u mposht 2-0 në San Nicola të Napolit, duke humbur kështu edhe kreun, të cilin tashmë e mban Juventusi.Por fakt
Kupa e Afrikës bën me "dhembje" koke Guidolin Tranjeri i Udinezes, Françesko Guidolin është vënë në alarm për shkak të Kupës së Afrikës. Tre lojtarë të tij afrikanë s
Steve Tyler i "vjedh" një puthje në buzë Nicole Scherzinger (VIDEO) Shumë herë është folur për rivalitetin mes shfaqjeve më të njohura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës “American Idol” dh
Gjyqtari i Australian Idol vdes në moshën 36 vjeçare Jay Dee Springbett është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Sydney. Ish-gjyqtari i Australian Idol, 36 vjeçar, u zbulu
Tom Hanks, fans i American Idol Tom Hanks është një admirues i American Idol! Hanks beson se Haley Reinhart duhet të kishte qënë kampionia e sezonit të
Carey në jurinë e "American Idol" Mariah Carey do të jetë pjesëtarja më e re e jurisë së “American Idol”, ka thënë prezantuesi dhe producenti i këtij emis