999 rezultate për

idol

Ish-trajneri i Udineses e konfirmon: Kisha kontakte me kombëtaren shqiptare Pas largimit të Christian Panuccit të shumtë kanë qënë kandidatët potencial për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptar
Rrëfehet Guidolin: Duka i sjellshëm, kjo është arsyeja pse e refuzova Francesco Guidolin, ish-trajneri i Udineses dhe sot pa punë, ka refuzuar disa oferta për të marrë stolim, si në Kinë, ap
Thaçi i gëzuar se takoi idolin e tij në New York Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, përmes rrjetit social Facebook, ka publikuar foto dhe detaje nga takimet që po zhvill
"Iniesta është një idol për të gjithë" Andres Iniesta ishte heroi i Spanjës në Botërorin e Afrikës së Jugut duke shënuar golin historik që ja dha Spanjës titul
Dy të vdekur në aksidentin e fshatit Vranidoll Në një aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Vranidoll sipas dëshmitarëve dy persona kanë humbur jetën. Në
Edhe një vdekje e dyshimtë prej gazit oksidol Një vdekje që po trajtohet si rast i dyshimtë ka ndodhur para dy ditësh në Klinikën e Kirurgjisë Torakale. Pacientja 74-
Oksidoli përsëri mund të marrë jetë njerëzish Asnjë analizë cilësie nuk është kryer për gazin oksidol, i cili është sjellë në Kosovë pas dyshimeve se nga ky gaz kanë
QKUK gjen oksidol por përsëri pa leje Qendra Klinike Universitare e Kosovës vetëm pas vdekjes së tre personave, ka filluar ta trajtojë oksidolin si produkt mj
Reagon deputeti i VV-së: Andin Hoti e ke idoll kriminelin më të madh në Kosovë Deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, i cili është i akuzuar për sulm terrorist ndaj Parlamentit, ka thënë se ësht
Mourinho katastrof, edhe më keq se Bilic dhe Guidolin (FOTO) Jose Mourinho po kalon një moment më të vështirë se si e priste kalimin te Manchester United. Humbja e derbit ndaj City
Alcatel sjell një kamer 360 gradë pa bateri dhe pa Bluetooth Alcatel ka sjellë një kamer të re 360 gradë që ndryshe nga pajisjet e tjera të ngjashme të LG apo Samsung, nuk ushqehet
Nis gara për trajnerin e Italisë, ja si janë përqindjet (FOTO) Teksa mbetet vetëm konfirmimi zyrtar për kalimin e Contes te Chelsea, në Itali është hapur zyrtarisht gara se kush do të
Linda Halimi i jep fund rrugëtimit në "American Idol" Mbrëmjen e 4 shkurtit, këngëtarja Linda Halimi i ka dhënë fund rrugëtimit të suksesshëm në “American Idol”, pasi nuk ka
Alcatel prezanton dy smartfonë të rinj (FOTO LAJM) Alcatel ka prezantuar dy modelet e tij më të fundit Idol 4 dhe Idol 4S. Alcatel Idol 4S posedon procesorin 1.8 GHz + 1.4
Linda Halimi kualifikohet në fazën tjetër të American Idol (FOTO LAJM) Pas suksesit të fazës së parë, këngëtarja Linda Halimi e cila po merr pjesë në American Idol, nuk ka të ndalur. Me an
Linda Halimi zbulon sekretin: Si u zgjodha në “American Idol” Pas një kohe shkëputje, ku në median rozë nuk po përmendej emri i Linda Halimit, tashmë ajo më shumë se kurrë është emri
Linda Halimi rekord në Youtube për 3 ditë Linda Halimi, këngëtarja kosovare, vetëm disa ditë më parë shkëlqeu në spektaklin "American Idol" me një performancë të
Linda Halimi triumfon, mahnit jurinë e “American Idol” (VIDEO) Ashtu sikundër ishte paralajmëruar ditë më parë, Linda Halimi ka debutuar në talent shown “American Idol”. Këngëtarj
Linda Halimi konkurente në “American Idol” (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi, së cilës emri i saj iu lakua shumë për rënien në peshë, tashmë po hedh hapa të sigurtë në karri
Alcatel Onetouch Idol 3, smartfoni me ekran 5.5 inç (FOTO LAJM) Alcatel Onetouch sjell në treg telefonin më të ri Idol 3 me ekran të shndritshëm. Ekrani i Idol 3 është 5.5-inç, me pane