999 rezultate për

icardin

Roma-Inter, Mancini pa Icardin? Po afrohet sfida mes Romes dhe Interit, me zikaltrit qe kane nje dyshim ne formacion. Sic raporton Sky, sulmuesi argj
Interi në ankth për Icardin Fitorja ndaj Bolognës ka pasur dhe kostot e saj. Icardi u detyrua të braktiste fushën e lojës, duke u zëvendësuar, për s
Ricardinho shënon një tjetër perlë (VIDEO) Ai quhet Ricardinho, dhe është një futbollistë i cili luan në futbollin e sallës. Pak mund të keni dëgjuar më parë për t
Ky është goli i pamundur i Ricardinhos ndaj Serbisë (VIDEO) Kampionati Europian Futbollit në sallë ka dhuruar një super gol që nuk e keni parë deri më tani. Ricardinho shënoi ndaj
Prapaskena/ Inter refuzoi ofertën për Icardin Në momentin e fundit të merkatos së dimrit, skuadra e Interit ka refuzuar një ofertë për Mauro Icardin nga Liverpooli.
Simeone kërkon me ngulm Icardin Atletico Madrid dëshiron që të transferojë Mauro Icardin. Sipas asaj që publikohet nga "calciomercato.com", trajneri i s
40 milionë euro për Icardin nga Premier League E ardhmja e Mauro Icardit te Interi po vihet gjithnjë e më shumë në dyshim. Sulmuesi argjentinas nuk po jeton momentin m
Momente frikë për Icardin, grabitet nga dy hajdutë Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk po përjeton një moment pozitiv me Interin në fushë, por edhe jashtë saj ka jo pak
Interi rikuperon Icardin, Juventusi Marchision Lajme të mira për trajnerin e Interit, Roberto Mancini. Sipas të gjitha gjasave Mauro Icardi do të jetë gati për derbin
Wanda "ndan" Icardin me Interin nga Twitter-i Wanda Nara i jep një sinjal të qartë presidentit Erick Thohir. Në një postim të publikuar në Twitter, Nara hedh bombën n
Real Madrid, gati oferta për Icardin Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi nuk është i kënaqur tek Interi dhe këtë e ka treguar duke refuzuar rinovimin e kontrat
Mourinho heq dorë nga Falcao për Icardin Jose Mourinho mund ti mërzisë ish tifozët e tij te Interi: sipas asaj që shkruan sot anglezja "Evening Standard". Chelse
Inter-Icardi pranë rinovimit, ja detajet e marrëveshjes Pas disfatës ndaj Fiorentinës, për Interin mbërrin lajmi i mirë: ai i rinovimit me Mauro Icardin. Agjenti i sulmuesit ar
Inter-Celtic, Wanda dhe Francesca e vogël tifo për Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e sulmuesit të Interit Mauroc Icardi, Wanda Nara, dhe vajza vetëm 1-muajshe Francesca ishin mbrëmjen e dje
Inter, hija e Juventusit mbi Icardin Mauro Icardi mund të lerë Interin por jo Serie A. Futbollisti argjentinas, kontrata e të cilit skadon në verën e 2018-ës
Gati oferta e Manchester United për Icardin Ai i Mauro Icardit është emri më i nxehtë në merkaton e Interit. Bisedimet mes sulmuesit argjentinas dhe klubit zikaltër
Chelsea, Mourinho e ka seriozisht për Icardin Në një kohë kur Mauro Icardi po vazhdon bisedimet për rinovimin e kontratës me Interit, Chelsea qëndron i gatshëm në pri
Sherri me tifozët, Interi gjobit Icardin (VIDEO) Mauro Icardi ka kaluar një javë plot me makthe, që më keq nuk mund të përfundonte. Në fillim, ai nuk arriti akordin me z
Liverpool-i do me çdo kusht Icardin Në merkaton e radhës, Liverpool-i synon që të nënshkruajë me sulmuesin Mayro Icardi. Me sa duke kjo skuadër ka probleme
Sherri me Icardin, Mancini bën "kurban" Osvaldon Sherri mes Osvaldos dhe Icardi në përfundim të ndeshjes Juventus-Inter, për shkak të një asisti të munguar të ish sulmue