999 rezultate për

icardin

Messi: Kurrë nuk kam thënë se nuk e dua Icardin Ylli i Barcelonës, Leo Messi ka folur për thashethemet, ku thuhej se ai nuk e dëshironte Mauro Icardin në Kombëtaren e A
Formacioni i javës në Seria A bën bashkë dy shkruajtësit e historisë, Strakosha dhe Icardin Një pritje përballë Dibalës nuk ndodh shpesh, aq më tepër kur argjentinasi njihet si “i pagabueshmi” nga pika e bardhë e
Milito komplimenton Icardin: Vrasës brenda zonës Diego Milito ka thënë se Interi duhet të shpreson për titull, por favorit aktualisht janë Juventusi dhe Napoli. Argjenti
Balotelli këshillon Milanin: Blini Icardin (FOTO) Mauro Icardi ishte protagonisti i padiskutueshëm i derbit të së dielës mes Interit e Milanit. Kapiteni i zikaltërve i
Maradona sulmon sërish Icardin: Këto dy sulmues argjentinas vlejnë nga 5 herë më shumë se ai "tradhtar" Diego Maradona ka sulmuar për herë të tretë Mauro Icardi. Pasi e quajti “tradhtar” për ndërhyrjen në lidhjen e Maxi L
Maradona për Icardin: Kush e njeh atë? Diego Maradona ka sulmuar trajnerin e Argjentinës, Jorge Sampaoli. Arsyeja është Icardi “Kur e shikoj sot formacionin
Gjyqtari italian kërcënoi Icardin: Do të numëroj deri në 5 ... (VIDEO) Derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit dje prodhoi një barazim 2-2, por spikati dhe një moment shumë interesant që u
Inter me ose pa Piolin, kërkon yje për të mbështetur Icardin (FOTO) Interi synon që sezonin e ardhshëm të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër, duke filluar që nga pankina, ku dy nga objekti
De Boer kujton periudhën tek Inter: Ç'të bëja me Icardin dhe Brozovic Frank De Boer u largua si i dështuar nga Interi, por koha që iu dha për të drejtuar zikaltrit ishte shumë e vogël. Strat
Apeli jep vendimet për Perisic dhe Icardin Gjykata Apelit sportiv në Itali ka refuzuar ankesën e Interit për pezullimin me dy ndeshje të Icardit për fyerjet ndaj R
Milani një "mallkim" për Icardin, s'u ka shënuar asnjëherë Mauro Icardi ka një objektiv të qartë këtë fundjavë, që të shënojë në derbin e "Madoninës". Skuadra kuqezi është e vetmj
Interi në kaos, tifozët: Nuk e falim Icardin, s'është kapiteni ynë Historia e zënkës mes Icardit dhe tifozëve ultras të Interit nuk ka përfunduar ende. Fansat e zjarrtë të klubit zikaltër
Fansat e Interit tërbohen me Icardin: Hiqe shiritin palaço! Kapiteni i Interit, Mauro Icardi është kthyer në armik për tifozët ultras, të cilët i janë kundërpërgjigjur me të njëjtë
Prapaskena/ As Messi nuk e do në kombëtare Icardin Nga Diego Armando Maradona deri te Messi, asnjë nuk e do Icardin në kombëtare. Tata Martino është larguar duke i lën
Thohir: Refuzuam 60 milionë për Icardin Presidenti i Interit, Eric Thohir është i vendosur kur bëhet fjalë për strategjinë e tregut të transferimeve në dalje pa
Napoli me ofertë përfundimtare për Icardin Mediat e huaja raportojnë se Napoli është duke përgatitur një ofertë përfundimtare prej 60 milionë eurove drejt Interit
Icardi merr një ofertë të re nga Anglia, s'është Arsenali Mauro Icardi është në kërkim të një skuadre të re në Angli. Zikaltrit e konsiderojnë të pashitshëm, por një ofertë prej
Ja tre klubet që kërkojnë Icardin Mauro Icardi nuk është i pashitshëm dhe mundësitë që ai të largohet nga Interi gjatë verës janë të mëdha. Sipas Sport
Roma-Inter, Mancini pa Icardin? Po afrohet sfida mes Romes dhe Interit, me zikaltrit qe kane nje dyshim ne formacion. Sic raporton Sky, sulmuesi argj
Interi në ankth për Icardin Fitorja ndaj Bolognës ka pasur dhe kostot e saj. Icardi u detyrua të braktiste fushën e lojës, duke u zëvendësuar, për s