999 rezultate për

icardin

De Laurentin mbron Icardin: Me Sarrin do shënoje 40 gola Nëse do të vendoste të largohej nga Interi, alternativat për argjentinasin Mauro Icardi do të ishin të shumta. Në fakt e
Icardi harron dhimbjen e interistëve, shijon pushimet me këtë bukuroshe (FOTO LAJM) Interi po kalon një moment krize dhe rrezikon të dështojë sezoni, por për këtë nuk duket se i bëhet shumë vonë sulmuesit
Interi në hall, e kërkon por akoma nuk e ka arritur rinovimin e kontratës me Icardin Zërat për një transferim të mundshëm të Mauro Icardit te Reali i Madridit për momentin nuk janë marrë shumë seriozisht n
Qetësohen tifozët e Interit për Maurito Icardin, Ausilio jep garanci se do të qëndrojë Në prag të ndeshjes me Fiorentinën, Piero Ausilio komentoi edhe zërat e merkatos, që lidhen me klubin zikaltër. Njeriu i
Mediat italiane zbulojnë planet e Realit, Benzema plus miliona për Icardin Gazzetta dello Sport në edicionin e sotëm thekson se klauzola e lirimit të Icardit prej 110 milionë eurosh nuk është e v
Wanda tregon fillimet e saj para se të njihte Icardin Vanda Nara ka zënë faqen e parë të revistës “Caras”. Ajo ka dhënë një intervistë në lidhje me etapat kryesore të karrier
STATISTIKË / Lojtarët me më shumë hat-trick këtë vit 2017 Sulmuesi i Tottenham, Harry Kane, ka lënë mbrapa Lionel Messi për sa i përket hat-trickve të shënuar në vitin 2017. H
Interi do të ishte i mbaruar pa Icardin, shikoni sa vendimtar rezulton argjentinasi Mauro Icardi është lojtari më vendimtar në Serie A sezon, duke i fituar plot 19 pikë Interit. Suksesi i madh i këtij
Real Madrid shmang Icardin, ëndërron vetëm Kane-n Real Madrid ndërron objektiv për merkaton e Janarit. Sipas mediave spanjolle, tifozët e Interit mund të qëndrojnë të
Messi telefonon Icardin për ta ndaluar të transferohet tek Real Madrid Sipas raportimeve të “Don Balon” Messi ka ndërhyrë në tentativat e Realit për të nënshkruar me Icardin. Media spanjol
Wanda flet për Interin, Icardin dhe interesimin e Realit Wanda Nara kja folu për situatën e Interit dhe të bashkëshortit të saj Mauro Icardi. Ajo foli 360 gradë duke folur dhe p
Tifozët e Realit presion Perezit: Duam Icardin Sipas një sondazhi të organizuar nga e përditshmja spanjolle ‘Marca’, tifozët e Realit të Madridit kanë votuar thuajse n
Chelsea kalon Realin në garën për Icardin Chelsea ka nisur nga puna për merkaton e janarit dhe sipas medieve angleze, në krye të listës së “Bluve të Londrës” ësht
Messi: Kurrë nuk kam thënë se nuk e dua Icardin Ylli i Barcelonës, Leo Messi ka folur për thashethemet, ku thuhej se ai nuk e dëshironte Mauro Icardin në Kombëtaren e A
Formacioni i javës në Seria A bën bashkë dy shkruajtësit e historisë, Strakosha dhe Icardin Një pritje përballë Dibalës nuk ndodh shpesh, aq më tepër kur argjentinasi njihet si “i pagabueshmi” nga pika e bardhë e
Milito komplimenton Icardin: Vrasës brenda zonës Diego Milito ka thënë se Interi duhet të shpreson për titull, por favorit aktualisht janë Juventusi dhe Napoli. Argjenti
Balotelli këshillon Milanin: Blini Icardin (FOTO) Mauro Icardi ishte protagonisti i padiskutueshëm i derbit të së dielës mes Interit e Milanit. Kapiteni i zikaltërve i
Maradona sulmon sërish Icardin: Këto dy sulmues argjentinas vlejnë nga 5 herë më shumë se ai "tradhtar" Diego Maradona ka sulmuar për herë të tretë Mauro Icardi. Pasi e quajti “tradhtar” për ndërhyrjen në lidhjen e Maxi L
Maradona për Icardin: Kush e njeh atë? Diego Maradona ka sulmuar trajnerin e Argjentinës, Jorge Sampaoli. Arsyeja është Icardi “Kur e shikoj sot formacionin
Gjyqtari italian kërcënoi Icardin: Do të numëroj deri në 5 ... (VIDEO) Derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit dje prodhoi një barazim 2-2, por spikati dhe një moment shumë interesant që u