999 rezultate për

icardin

Wanda Nara tremb Interin: Disa klube janë gati të paguajnë klauzolën për Icardin Gruaja dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara deklaroi se ka disa klube të mëdha gati për të paguar klauz
Pas festës vjen lajmi i hidhur për Icardin Menjëherë pas fitores së bujshme të Interit që i dha një vend në Champions League ka ardhur edhe një lajm jo i mirë për
Inter nis negociatat me Gareth Bale Gareth Bale sipas mediave spanjolle ka mbajtur bisedime me Interit rreth një kalimit të mundshëm në Serie A në merkaton
Lajme jo të mira për Icardin, Botërorin do ta ndjekë nga ekrani Sipas TyC Sports, Jorge Sampaoli e ka bërë listën me 35 lojtarë, e cila pastaj do të ngushtohet para fillimit të turneu
Pas skandalit me Wandan, Perisiç rrëfen një sekret me Icardin Ivan Perisic zbulon se si është mrekulluar për golin e parë të Interit ndaj Veronës. Veprimi i shpejtë i kroatit përg
Ka shpresë për Icardin dhe Dyalan për në Botëror, ja çfarë thotë Sampaoli Argjentina triumfuan në ndeshjen e mbrëmshme kundër Italisë me rezultat 2-0 në stadiumin Etihad të Manchesterit, me gola
Ata që e duan Icardin tani ta harrojnë, Wanda jep lajmin e madh për interistët Wanda Nara në një intervistë për Gazzetta Dello Sport, ka treguar vlerat në rritje të Mauro Icardit për Interin. Ajo ka
"Ringjallet" dyshja Perisic- Icardi, tre gola brenda 6 minutave (VIDEO) 101 gola në Seria A për Maurito Icardin dhe zgjim për Interin e Luciano Spalletit. Inter e nisi me ritëm të lartë nd
Argjentina publikon listën e lojtarëve, Sampaoli lë jashtë Icardin dhe Dybalan Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për miqësoret ndaj Italisë dhe Spanj
Tronditet Interi: Wanda tradhton Icardin me Brozovic? Shtypi italian përfshin Uanda Nara, gruan e Mauro Icardit, në një skandal seksual, një çështje tradhtie të dyshuar me lo
Chelsea i Antonio Contes skuadra e fundit që futet në garë për Icardin Antonio Conte, trajner i Chelseat, ka vendosur të hyjë në garën për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. Kapiteni i Int
Argjentina lë jashtë skuadre Mauro Icardin në Kupën e Botës Mauro Icardi pritet të mbetet jashtë skuadrës së Argjentinës për në Kupën e Botës Siç raporton Fox Sport trajneri i A
Shtohet lista për Icardin, së fundmi edhe i "pangopuri" Mourinho e do atë Sipas Sun në gjurmët e Icardit është vënë edhe Manchester Unitedi. Jose Mourinho duket se nuk është i ngopur nga sulm
PSG dhe Reali gati me ofertat për Icardin, por as që i afrohen klauzolës së tij Inter dhe Icardin nuk e dinë se çdo të ndodhe me njëri-tjetrin. Sikur të mosmjaftonte tensioni që po ofron situata në ka
Wanda presion Interit: Reali dhe Bayern e duan Icardin Wanda ka thënë se janë dy oferta të rëndësishme për Maurito Icardin. Ofertat kryesore janë Real Madrid dhe Manchester Un
Nuk është më sekret, Ausilio e pranon se Interi dëshiron rinovimin me Icardin Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka sqaruar së fundmi situatën lidhur me rinovimin e kontratës me Mauro Icardin
Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndër
Maradona akuzon sërish Icardin: Ai vetëm di të shkojë të hajë në shtëpinë e shokëve ​Diego Maradona vazhdon të kritikojë sulmuesin argjentinas të Interit, Mauro Icardi. Legjenda e futbollit botër
Icardi vazhdon ta bëjë me dhimbje koke Spalletin, rrezikon dhe Bolognan Gazzetta dello Sport njofton se Icardi do të jetë në stol për ndeshjen e së nesërmes kundër Bolognas, ndërsa Eder do të
Zbulohet gjithçka, kjo ishte strategjia e Wanda Narës për ndarjen me Icardin Javën e kaluar, në rrjetet sociale dhe revistat e gazetat e specializuar për “Gossip”-in u ndalën vetëm te një histori: