999 rezultate për

icardin

Wanda qan për shiritin e kapitenit, Interi sqarohet për Icardin Emisioni "Tiki Taka" ëhstë një ndër më popullorët në Itali ku ndiqet nga mijëra teleshikues. Në këtë emision ka qënë
"Sikur ia hoqën njërën këmbë...", Wanda shpërthen në lot për Icardin Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, njëkohësisht edhe agjentja e tij shpesh herë është bër kryefjala e mediave sp
Inter ia del pa Icardin, mposht në shtëpi Sampdorian (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sampdorias me rezultatin 2-1 në "Giuseppe Meazza". Të parët në
Spalletti: Vendimi për Icardin ishte shumë i vështirë dhe i dhimbshëm Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka sqaruar vendimin e klubit të tij për t’i marrë shiritin e kapitenit Mauro Icar
Capello ironizon Icardin dhe Wanda Narën (FOTO LAJM) Ish-trajneri i njohur Fabio Capelo ka folur për situatën e Icardit tek Interi ku është mjaft e tensionuar pasi zikaltrit
Nuk ka paqe për Icardin, klubi merr vendim drastik Vetëm pak orë më parë klubi i Interi bëri të ditur përmes rrjetit zyrtar në 'Twitter" njoftoi heqjen e shiritit të kapit
Interi dënon rëndë Icardin, i heq shirtin e kapitenit Mauro Icardi nuk do të jetë më kapiteni i Interit. Shiriti do të kalojë në duart e Handanovic. Lajmi i është komunikuar
Mogi shpërfill Icardin: Akoma nuk e kanë kuptuar, unë do e lija në tribunë Luciano Moggi edhe pse tashmë është larg futbollit kur flet ai shpesh herë shkakton polemika. Ai është i mendimit se
Paratici: Tentuam Icardin, por blemë CR7 Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici ka treguar edhe njer prapasekat e merkatos së verës ku rezultoi me blerjen
6 ndeshje pa shënuar, çfarë po ndodh me Icardin? Mauro Icardi po kalon një nga momentet më të vështira të Interi që pas transferimit në vitin 2013 nga Sampdoria, shkruan
Marotta nuk mban sekrete, flet për Godin e Icardin Administratori i klubit zikaltër, Beppe Marotta konfirmoi praktikisht se Diego Godin është i tyre, ndërsa theksoi edhe f
Spalletti me deklaratë bombë për Icardin Trajneri Luciano Spallettit ka bërë një goditje për Mauro Icardin duke e lavdëruar në mënyrë demokratike duke thënë “dik
Maxi Lopez: Wanda Nara më thërret gjithnjë kur nuk e ka Icardin në shtëpi Akuzat e ndërsjella ndërmjet Maxi Lopezit dhe Wanda Naras nuk kanë të mbaruar. Këtë herë është futbollisti argjentinas a
Interi gjobit Icardin, dhe i shpall luftë Wanda Narës Interi po përdor dorën e hekurt edhe ndaj kapitenit Mauro Icardi, duke e gjobitur me 100 mijë euro për mungesën në stërv
Interi gjobit Icardin, Wanda kunja klubit: Marrëdhëniet janë përçarë përfundimisht tashmë Duket se historia që Mauro Icardi kishte me fanellën e Interit po fillon krisjet e veta. Ai kishte shprehur muaj më parë
Wanda Nara trondit Interin: Larg rinovimit, kemi oferta nga klube të mëdha Agjentja dhe njëkohësisht bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka bërë të ditur se ata janë shumë larg rinovimit t
Chelsea hap thesin, ofron 100 mln £ për Mauro Icardin Chelsea po mendon që të transferojë lojtarë cilësorë tani në merkaton e janarit. Blutë e Londrës kanë piketuar sulmu
Maxi Lopez thumbon Wandën dhe Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit ka marrë përgjigjen e pritur nga ish-bashkëshorti i saj Maxi Lopez, menjëherë pasi ajo fol
E konfirmon Marotta, nuk ka pasur kurrë bisedime mes Interit dhe Juves për Icardin Ambienti te Interi vazhdon mos të jetë i qetë që pas eleminimit në UEFA Champions League. Fitorja ndaj Udineses, nuk i k
Wanda Nara: Drejtuesit e Interit donin ta shisnin Icardin te Juve, rinovimi ende larg Cështja e Rinovimit të Mauro Icardit tashmë është rikthyer në telenovelë. Që pas eleminimit të Interit nga Liga e Kampi