999 rezultate për

icardi

Interi i fiksuar pas Lukakut, jep Icardin + miliona Transferimi i Romelu Lukakut te Interi është duke u varur edhe nga e ardhmja e Mauro Icardit. Sipas "The Telegraph",
Wanda dhe Icardi po përgatiten të padisin Interin Sipas të përditshmes italiane, La Repubblica, Mauro Icardi, është duke përgatitur veprime ligjore për ta përfunduar kont
Wanda vendos të ardhmen e Icardit E ardhmja e Mauro Icardit është prej kohësh në pikëpyetje, me argjentinasin që duket se nuk është as në planet e trajner
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
"Bomba" nga Italia, Marotta propozon shkëmbimin Icardi-Dybala Mbrëmë i gjithë menaxhmenti i Inter në krye me Beppe Marotta së bashku me trajnerin Antiono Conte udhëtuan për në Madrid
Wanda Nara zbulon të ardhmen e Icardit Mauro Ikardi nuk ka ndërmend të lërë Interin. Kjo ishte ideja e gjithë intervistës, që ka dhënë Vanda Nara për televizon
Projekti Conte, Interi e nis pa Icardin Antonio Conte pritet të zyrtarizohet nga momenti në moment si trajneri më i ri i Interit. Ish-trajneri i Juventusit d
Takim sekret në Londër, Icardi pranë Juventusit Juventusi kthehet te pista Icardi. Argjentinasi është gjithmonë në mendimet e Paratici dhe ai është sërish tani, edhe më
Icardi thuajse i larguar, Interi arrinë akord me Lukakun Interi ka arritur marrëveshje me Romelu Lukakun për kontratë pesëvjeçare me pagë vjetore 7.5 milionë euro, por për ta fi
Mascherano shpërthen ndaj Icardit: Ke ngrënë në një tavolinë me ne Ky vit mund të quhet me plotë gojën sezoni më i vështirë për Mauro Icardin. Pasi Interi i hoqi shiritin e kapitenit p
Wanda Nara nuk përmbahet, i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara e cila njihet për fotot hot dhe pothuajse e zhveshur që poston në rrjetet soci
Copa America, Argjentina lë jasht Icardin dhe Higuain (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk është ftuar në skuadrën e cila do ta përfaqësojë Argjentinën në Kupën e Amerikës m
Te Interi të bindur, Icardi në shitje Interi ka vendosur: Mauro Icardi do të shitet, pavarësisht dëshirës së argjentinasit për të qëndruar. Sulmuesi nuk ka ra
Inter në sulm për bomberin e Evertonit Sipas asaj që raporton "Tuttosport" Inter është futur në garë për Richarlison. Sulmuesi i Evertonit këtë sezon ka tun
Icardi do të largohet nga Interi, klubi legjendar e kërkon me çdo kusht Tashmë nuk ka më dyshime. Mauro Icardi do të largohet në fund të sezonit nga Interi, për t’iu bashkuar rivalëve të Juven
Juventus nuk heq dorë nga Icardi, Paratici dhe Ausilio takohen në Londër Sipas "Corriere di Torino", drejtori sportiv i Juves Paratici dhe ai i Interit Ausilio u takuan në Londër për ndeshjen
Icardi dhe Wanda ndërrojnë pozicionet, tifozët nuk përmbahen (FOTO LAJM) Wanda Nara është e papërmbajtshme në rrjetet sociale, megjithëse tek Interi ndihen gjithnjë e më të bezdisur nga kjo gjë
"Icardi do të qendrojë 150 vjet tek Interi" Wanda Nara ka pohuar se Mauro Icardi dëshiron të qëndrojë në Interit për 150 vitet e ardhshme. Interi po merr në kons
Nga Bonucci te Icardi, njihuni me lojtarët kurnacë që nuk lenë kurrë bakshish (FOTO LAJM) Edhe pse janë milionerë dhe fitojnë shumë para, ka një kategori futbollistësh të cilët kursejnë shumë. Akuzat ngrihen
Inter-Juventus, super ndeshja e mbrëmjes: Formacionet zyrtare Në orën 20:30 do të zhvillohet në "San Siro" derbi i Italisë mes Inter-it dhe Juventus-it. Trajneri Luciano Spalletti