999 rezultate për

ibrahimovicin

Dëshirat e "special one" shpesh herë janë befasuese, kërkon Ibrahimovicin te Tottenham Synimet e Mourinhos në lidhje me transferimet siç duket janë të ndryshme nga trajnerët e tjerë. Kësaj radhe trajneri
Pioli shprehet se ka ndërruar skemën për Ibrahimovicin Afrimi i Zlatan Ibrahimovic në merkaton e dimrit te Milani, i ndryshoi fytyrën por edhe skemën skuadrës kuqezi. Milan
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
Lukaku "thumbon" Ibrahimovicin, e pagëzon veten si "mbretin" e ri të Milanos Interi ja dola të mërrte jë rezultat fantastik ndaj Milanit ndaj të cilit luajti vetëm një pjesë lojë pasi 45 minutat e
Humbja turpëruese, Milani "hap portofolin" për Ibrahimovicin Milani është duke zhvilluar një sezon katastrofik duke qenë aktualisht shumë larg pritshmërive. Humbja me Atalantën
Presidenti i Napolit: E duam Ibrahimovicin, por vendimi është i tij Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka konfirmuar se dëshiron ta transferojë Zlatan Ibrahimovicin në janar, por
Këndoi himnin amerikan, shtatë vjeçarja mahnit edhe Ibrahimovicin Los Angeles Galaxy u kthyen te fitorja pas 2 humbjeve radhazi në kampionatin amerikan të futbollit dhe këtë e bëjnë duke
Totti: Tentova të bindja Ibrahimovicin dhe Ronaldon të vinin në Romë Legjenda e Romës, Francesco Totti, e ka pranuar se ai kishte tentuar ta bindë Zlatan Ibrahimovicin dhe Ronaldon t’i bash
Reali refuzon nënshkrimin me Ibrahimoviçin Sipas El Mundo Deportivos, agjenti i sulmuesit të Manchester United, Mino Raiola, ua ka ofruar suedezin klubit të Real M
“Frikësohet” Mourinho: Jemi në telashe Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajt
Conte me fjalë të mëdha për Ibrahimovicin para derbit Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, ka lavdëruar sulmuesin e Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic, para derbit që zhv
Mourinho mburret me Ibrahimovicin Manchester Unitedi ka marrë tri pikë të vlefshme në xhiron e 32’të në Premierligë, duke e mposhtur 3:0 Sunderlandin.
Mourinho: Ky është problemi i madh i Manchester Unitedit Manchester United befasoi të gjithë kur në mesjavë në kuadër të Premierligë barazoi 0:0 me Hull Cityn në ‘Old Trafford’.
Reali i Madridit transferon "Ibrahimovicin e zi" Real Madrid ka siguruar shërbimin e talentit suedez, Isak Alexander. Sulmuesi i AIK Solna, Isak konsiderohet si një n
Dy fëmijë shqiptarë intervistojnë Ibrahimovicin Dy fëmijë shqiptarë me banim në Suedi, Arbnori dhe Shenasia, ia kanë dalë mbanë të realizojnë një intervistë ekskluzive
Mourinho “dënon” Ibrahimovicin, aktivizon një sulmues të ri anglez Ibrahimovic pritet të mos jetë aktiv në ndeshjen kundër Burnleyt. Ky është vendimi i menaxherit të Manchester Unitedi
Beckham do Ibrahimovicin te Miami David Beckham do Zlatan Ibrahimovic te Miami. Ish mesfushori i Anglise kerkon te vendose diktatin ne Major League Soccer
Milan, Di Maria "liron" Ibrahimoviçin? Lajme të mira nga Franca për Milanin përsa i përket Zlatan Ibrahimoviç. Akordi mes PSG dhe Manchester United për transfe
Rrëfimi shokues: Doja të vrisja Ibrahimoviçin Zlatan Ibrahimoviç në shënjestrën e një vrasësi serial. Sulmuesi suedez, aktualisht pjesë e Paris Sint Germain, ka rrezi
Roma nuk ka para për ta marrë Ibra-n Menaxheri i famshëm italian Mino Raiola mendon se Roma nuk ka para mjaftueshëm ta marrë Zlatan Ibrahimoviçin në "Olimpik