999 rezultate për

ibrahim

11-shet më të mira sipas Mourinhos, Ancelottit dhe Ibrahimovic Carlo Ancelotti dhe Zlatan Ibrahimovic kanë emëruar 11-shen e tyre më të mirë me Jose Mourinho që përfshiu vetëm një loj
Basri Ibrahimi reagon pas shkarkimit: Erdhi për arsye politike Bordi i Përkohshëm i Drejtorëve të Trepçës ka shkarkuar sot nga detyra Kryeshefin ekzekutiv të kësaj ndërmarrjeje Basri
Shkarkohet drejtori i Trepçës: Fshesa e Kurtit më kapi, por do bëj padi Pak minuta më parë është shkarkuar nga pozita e Kryeshefit ekzekutiv të ndërmarrjes “Trepça”, Basri Ibrahimi. Ai ka k
Karantina e Ibrahimovic, stërvitje me ekipin suedez dhe gjueti për peshk (FOTO LAJM) Karantina e Zlatan Ibrahimovic është ndryshe nga ajo e futbollistëve të tjerë. Pas seancave stërvitore të kryera me
Ibrahimovic nis stërvitjen me klubin suedez Zlatan Ibrahimovic mësohet se ka marrë pjesë në seancën stërvitore me klubin suedez Hammarby. Drejtori sportiv i klub
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
Milik projektohet si pasuesi i Ibrahimovic te Milani Milan ka identifikuar zëvendësuesin e Ibrahimovic. Zlatan Ibrahimovic me shumë gjasë nuk do të vazhdojë aventurën e t
Nga Ibrahimovic te Coutinho, formacioni me 11 blerjet e dështuara të Barcelonës në merkato (FOTO LAJM) Barcelona ka arritur suksese të mëdha 20-vjeçarin që shkoi duke u shndërruar në një nga klubet më të forta në botë. S
Luciano Moggi: Ibrahimovic? Zlatan nuk do t’ia bënte kurrë Milanit Luciano Moggi, ish-drejtori i përgjithshëm i Juvenusit, ka folur mbi çështjen Ibrahimovic dhe mundësinë që ai të mbyllë
Vetëm gjysmë-sezoni, Ibrahimovic "përshëndetet" me Milanin Aventura e dytë e Zlatan Ibrahimovic me fanellën e Milanit duket se do të zgjasë vetëm disa muaj, pasi kontrata e suedez
Rrëfehet personi nga Struga që u rrit me Ibrahimovic: Nëna ime e ka ushqyer, mbaj ende kontakte me të (VIDEO) Kjo është lagja Rosengard në Malmo të Suedisë. Në këtë vendbanim ka lindur dhe është rritur si futbollist legjenda suede
Thëniet e famshme të Ibrës gjatë karrierës Ibrahimovic njihet për karakterin e egër që mbizotëron. Sulmuesi i Milanit "godet" shpesh herë me deklaratat e tij.
Mediat italiane: Ibrahimovic pensionohet në fund të sezonit Zlatan Ibrahimovic është në muajt e fundit të karrierës. Sulmuesi suedez nuk do të rinovojë me Rosonerët dhe ka shumë
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
Koronavirusi detyron Ibrahimovic të mendojë pensionimin Tashmë edhe mund të kemi parë ndeshjen e fundit të Zlatan Ibrahimovic, nëse Serie A nuk zhvillon këtë edicion sipas plan
Në një situatë paniku, Ibrahimovic jep deklaratën komike (VIDEO) Pas pazullimit të kampionateve evropiane të futbollit, ka nisur një luftë ndaj pandemisë së koronavirusit. Futbollist
Kriza në klub, Ibrahimovic po mendon largimin nga Milani Edhe pse ka vetëm 6 muaj, Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga Milani në fund të sezonit edhe pse ka mundësinë e rino
Kupa e Italisë, Milani i "copëtuar" ndaj Juventusit Ditën e mërkurë do të luhet gjysmëfinalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Ndeshja e parë ka përfunduar
E ardhmja e Ibrahimovic? Milani vendos për sulmuesin Milani ka marrë vendim për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic. ‘Tuttosport’ raporton se skuadra e Milan do ta vazhdojë k
Arrestimi i Henri Çilit, detajet e para Pas aksionit në Lazarat analisti Henri Çili dhe 12 persona të tjerë u vunë në pranga nga policia në orët e para të mëngj