999 rezultate për

ibrahim

Ibrahimovic bën për spital kundërshtarin (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ishte fenomenal në takimin e javës së kaluar. Suedezi realizoi një tripletë personale në fitoren 3
E RËNDË/ Furgoni godet punëtorët e autostradës "Ibrahim Rugova" Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën "Ibrahim Rugova". Indeksonline mëson se një furgon ka goditu
Ibrahimovic: Keni bërë gabim të madh, duke më krahasuar me Carlos Velan Zlatan Ibrahimovic e ka etiketuar të gabuar vendimin e shtypit në Amerikë, në krahasimin që i bënë me Carlos Velan. L
Sherr me kundërshtarin dhe një deklaratë egoiste, Ibrahimoviç jep "show" në fundin e ndeshjes (VIDEO) Zlatan Ibrahimovich nuk ka dhënë "show" vetëm në fushën e lojës, por ai ka vazhduar edhe pas përfundimit të derbit të Lo
Ibra magjik, shënon 3 super gola (VIDEO) Ka qenë nata e Zlatan Ibrahimoviç në MLS, duke shënuar tre super gola në fitoren 3:2 të Los Angeles Galaxy, kundër Los A
Ibrahimovic jep përgjigje epike kur pyetet për "Zonën 51" (VIDEO) Lajmi se me 10 shtator do të paraqitën jashtëtokësorët në "zonën 51" në SHBA është duke bërë jehonë në mbarë botën. P
Prokuroria zbulon shkakun e vërtetë të aksidentit tragjik me dy të vdekur në Kosovë Dy të rinjë kanë humbur jetën pas një aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” në orët e para të mëngjesit. Bëhet f
Aksident i rëndë në Kosovë, dy persona humbin jetën në autostradën "Ibrahim Rugova" Me datë 29.06.2019 rreth orës 00:07 minuta përmes Qendrës Rajonale të Komunikimit , Policia është informuar se në autos
Ibra i mahnitshëm! Shënon me roveshatë për MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk rresht së befasuari. Suedezi na ka mësuar me shënimin e golave të jashtëzakonshëm në karrierën e
27 vjet më parë ndodhi kjo ngjarje e rëndësishme me protagonist Ibrahim Rugovën Në po këtë datë, 27 vite më parë, Ibrahim Rugova ishte zgjedhur Kryetar i Republikës së Kosovës. Këtë datë e ka rikuj
Kapi kundërshtari për fyti, dënohet Ibrahimovic (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është dënuar me dy ndeshje pezullim, pasi që e kishte sulmuar një portier kundërshtar në fushë, gjatë
Çmendet Ibrahimovic, kap për fyti kundërshtarin (VIDEO) Zlatan Ibrahimovich nuk e kanë mbajtur nervat në MLS. Suedezi nuk e kapërdiu dot humbjen 2-0 të shkaktuar nga New York C
Policia ia kërkoi Ibrahim Licit, kujt i përkiste granat hedhësi dhe kallashët e kapur në Velipojë (VIDEO) Në 27 prill policia gjeti një arsenal armësh nga granatë hedhësi tek kallashnikovët në një shtëpi të braktisur në Velipo
Hoxha nxjerr detaje nga operacioni i RENEA-s në Tiranë Operacioni i zhvilluar në Komunën e Parisit nga forcat RENEA u bë për arrestimin e Ibrahim Lici, i dyshuar si ekzekutor
E vranë serbët, kështu përulej Ibrahim Rugova para varrit të Fehmi Aganit (VIDEO) Më 6 maj të vitit 1999, serbët ekzekutuan një prej intelektualëve më të respektuar të vendit, Fehmi Aganin. Fehmi Aga
Gjithçka për vrasjen e vëllezërve Bilali, pse është Lici i dyshuar? Ibrahim Lici, djali i anëtarit të Këshillit Bashkiak në Shkodër, dyshohet se është autori kryesor i vrasjes së dy vëllez
Djali i Mustafë Licit, ky është vrasësi i vëllezërve Bilali në Shkodër (FOTO LAJM) Ditën e sotme Policia e Shtetit ka vënë në pranga dy prej vrasësve të vëllezërve Brahim dhe Astrit Bilali në Shkodër, vr
Më në fund Albin Kurti tregon pse nuk shkon te varri i Ibrahim Rugovës Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, duke folur për raportet me LDK-në, ka treguar për marrëdhëniet dhe për qëndrimin e
Në qytetin serb propozohet që dy rrugë të emërtohen Ibrahim Rugova dhe Adem Demaçi Në qytetin e Novi Pazarit në Serbi, janë propozuar disa ndryshime të emërtimeve të rrugëve të këtij qyteti. Emri i Sh
Ibrahimovic bomber në SHBA, 7 gola në 5 ndeshje (VIDEO) IbrahimoviC nuk po përmbahet në nisejn e këtij sezoni në MLS. Ai shënoi golin e tij të 7 në këtë sezon ku Los Angele