999 rezultate për

ibrahim

ZYRTARE: Ibra firmos kontratë të re me Milanin Zlatan Ibrahimovic ka arritur marrëveshjen e rinovimit me Milanin. Klubi kuqezi e zyrtarizoi gjithçka me një postim në r
Ibrahimovic zyrtarizon numrin që do mbajë në fanellë (FOTO LAJM) Më në fund Zlatan Ibrahimovic ka firmosur kontratën me Milanin. Sulmuesi suedez ka sigluar akordin e ri deri në fund
Arriti marrëveshjen me Milanin, Ibra: Ka ardhur koha ta rikthejmë skuadrën atje ku e ka vendin Zlatan Ibrahimovic është ulur në Aeroportin Linate të shtunën mbrëma, për të nënshkruar kontratën e re me Milanin. "D
Shkëndija kërkon kualifikimin në Azerbaxhan Shkëndija e Tetovës luan nesër në Azerbaxhan ndaj vendasve të Sumqajit. Takimi i orës 18:00 është i vlefshëm për turin e
Ibra nuk e thënë ende fjalën e fundit rreth ofertës së Milanit Zlatan Ibrahimovic nuk i është përgjigjur ende Milanit në ofertën e fundit dhe pritet të mungojë në fillimin e përgatitj
Ibra dhe gazetarja e famshme sportive në një lidhje? (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic spekulohet se ka filluar një lidhje të re. Një thashethem i bujshëm ka "ndezur" verën e 2020-ës, p
Ibrahimovic nuk njeh limite, stërvitet edhe gjatë pushimeve (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic pas përfundimit të sezonit ka vendosur të shijojë disa momente pushimi me bashkëshorten e tij, Helena
Maldini e konfirmon: Ibra pjesë e projektit të Milanit Paolo Maldini ka bërë të ditur se Milan po bën gjithçka për rinovimin me Zlatan Ibrahimovic. Kur qëndron në fundin e
Palët bien dakord, pritet zyrtarizimi i marrëveshjes së Ibrahimovic me Milan Ibrahimovic do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Zlatan Ibrahimovic pritet të zgjasë qëndrimin e tij në Milan, përkundë
Zlatan Ibrahimovic e ndan mendjen, kjo do të jetë e ardhmja e suedezit Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë te skuadra e Milan. Ylli suedez i futbollit, Ibrahimovic, është në fundin e kontrat
Ibrahimovic lë pa fjalë Mbappen Paraqitja e jashtëzakonshme e Zlatan Ibrahimovicit në sfidën ndaj Sampdorias në transfertë, ku shënoi dy gola (1-4) ka m
Ibrahimovic kërkon ti plotësohen këto 3 kërkesa për të mbetur te Milani Zlatan Ibrahimovic kërkon tri garanci për të mbetur në Milan. Zlatan Ibrahimovic ka tri kushte për vazhdimin e qëndri
Ibrahimovic dhe Donnarumma janë gati për të rinovuar kontratat me Milanin Zlatan Ibrahimovic dhe Gianluigi Donnarumma po afrohen më tej për të zgjatur kontratat e tyre me Milanin, pasi përfundua
Helikopter privat për të takuar Raiolën, Ibra dhe Donaruma braktisin stërvitjen me Milanin Zlatan Ibrahimoviç dhe Xhanluigji Donaruma kanë marrë një helikopter privat për të takuar agjentin, Mino Raiola në Monte
Darkë romantike? Ç'po ndodh mes Ibrahimoviç dhe moderatores së njohur (FOTO LAJM) Një histori në histori, një trekëndësh tjetër i destinuar të ndizte këtë verë të çmendur të thashethemeve. Diletta L
Ibrahimoviç "i ngrin buzëqeshjen" shokëve të skuadrës: Nuk kam konkurencë Në Reggio Emilia kundër Sassuolo për Milan ishte një mbrëmje e veçantë për tu kujtuar e cila sigurisht shënoi një fillim
SKANDALOZE/ Prej të hënës pret ambulancën! Bashkëshortja e kompozitorit e sëmurë rëndë Vera Ibrahimi bashkëshortja e kompozitorit të ndjerë, Feim Ibrahimi, shkruan se është e sëmurë prej ditësh. Nëpërmjet
Milan-Parma, formacionet zyrtare Milani e pret Parmën në shtëpi teksa kërkojn të qëndrojnë në garë për një vend në Europa League. Këto janë formacio
Askush nuk mund t’i thotë "JO" atij, bosi i Gomorras i bën ofertë Ibrahimovic Shumë e kanë parë serialin dhe të gjithë fansat e Gomorras e dinë mirë se Xhenaro Savastanos, bosit të klanit famëkeq, a
Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.