999 rezultate për

ibrahim

Po kalon një super formë, Ibra rikthehet në Kombëtare? Zlatan Ibrahimovic ka gjetur formën më të mirë pas rikthimit në Serie A te Ac Milan. 39 vjeçari si duket po mendon pë
Po udhëheq Milanin në moshën 39 vjeçare, Pioli: Ibrahimovic Ibra i rëndësishëm për skuadrën Stefano Pioli ka lavdëruar Zlatan Ibrahimovic pas golit që suedezi shënoi në fitoren 1:2 në udhëtim te Udinese. Milan
Milani i "falet" përsëri Ibras, mposht me vështirësi Udinesen (VIDEO) Milan ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim, duke e mposhtur Udinesen 1:2, në ndeshjen e vlefshme për xhiron
Super Milan, "kuqezinjtë" kalojnë në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Udineses në minutën e 19'. Një asist nga Ibrahimovic kthehet në gol n
"Sensibilizuesi" Ibrahimovic: Mos e sfidoni virusin, nuk jeni Zlatani Rajoni i Lombardisë, në Italinë veriore, është më i prekuri nga pandemia e Koronavirusit në Apenine. Për të sensibili
Ibrahimovic "çmend" Italinë, ka më shumë ndikim se CR7 Skuadra e Milanit ka filluar në mënyrë perfekte edicionin e ri në Serie A.Në katër ndeshjet e para,"Rossonerët" kanë kat
Mos e humbisni, Ibrahimovic dhuron spektakël (VIDEO) Një video e pabesueshme ku Zlatan Ibrahimovic gjatë stërvitjes është publikuar nga skuadra e tij, Milan, në Instagram.
Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Galliani: Jam ultra-tifoz i Milanit por Interi do të ishte ndryshe po të mos kishte mungesa Adriano Gallianit nuk i ndahet zemra nga Milani, edhe pse sot drejton Monzan. Ish administratori i deleguar kuqezi fo
Vendosi derbin, Ibrahimovic: Isha i uritur për fitore Zlatan Ibrahimovic, mbrëmë e tregoi fuqinë e tij ndaj Interit, ku me dy gola vendosi fatin e derbit "Della Madonnina" në
Nuk përmbahet Milani, shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Pas golit të avantazhit, Milani ka shënuar edhe golin e dytë me të njëjtin autor, Zlatan Ibrahimovic. Goli do të vint
Mposhti koronavirusin, Ibrahimovic rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje te skuadra e Milanit, pas një pauze dy javore shkaku
Sulmuesi argjentinas tregon kohët e tij me Ibrën te Milani: Më tha do të marr me shpulla Zllatan Ibrahimoviç njihet për karakterin e tij të fortë që nuk nguron ta shfaqë edhe ndaj shokëve të skuadrës. Së fu
Ibra rezulton pozitiv me covid-19 edhe në testin e dytë Futbollisti i Milan, Zlatan Ibrahimovic dje e ka bërë një test tjetër për koronavirus. Por, ai përsëri ka rezultuar p
Ibrahimovic publikon video duke u stërvitur: Kjo kafshë nuk mund të zbutet (VIDEO) Covid-19 nuk ndal Ibrahimovic. Pasi rezultoi pozitiv me koronavirus, kampioni suedez nuk është dorëzuar teksa është stër
4 lojtarët e vetëm që kanë shënuar mbi 100 gola në dy liga të ndryshme në shekullin 21 Zlatan Ibrahimovic dhe Edinson Cavani janë ndër katër lojtarët që kanë shënuar mbi 100 gola në dy liga të ndryshme këtë
Ronaldo apo Messi? Zlatan Ibrahimovic jep përgjigjen epike Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ai duhet të pres edhe pak që të jap verdiktin final se kush është më i miri në debatin e
Ibrahimovic rezulton pozitiv me koronavirus Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Skuadra e Milanit iu nënshtrua testeve për k
Super Shkëndija, "perla" e Ibrahimit kualifikon skuadrën shqiptare (VIDEO) Shkëndija me 10 lojtarë eliminon Botosanin në rrethin e tretë të Europa Ligë. Shkëndija e Tetovës ka arritur që të fi
Ish-mesfushori i PSG-së: Ibrahimovic është si një UFO Mathieu Bodmer e ka përshkruar Zlatan Ibrahimovic si një "UFO" dhe “lojtar të shkëlqyeshëm”, ndërsa e vlerësoi atë për n