999 rezultate për

ibrahim

Thaçi përdori Rugovën kundër Berishës por dikur kërkonte dënim për të (VIDEO) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka përdorë Ibrahim Rugovën për të akuzuar Sali Berishën se është kundër shqiptarëv
Ibrahimoviç i papërmbajtshëm, i mjaftojnë 24' minuta për "Hat-trick" (VIDEO) Zatan Ibrahimovic vazhdon të na surprizoi në kampionatin amerikan MLS. Suedezi ka bërë një paraqitje të mrekullueshme
E vërshëllyen 22 mijë tifozë, por Ibrahimovic jep përgjigjen epike Derbi midis “Los Anxhelos” midis LA Galaxy dhe LA FC ka është zhvilluar në stadiumin “Banc California Stadium” me rreth
20 golat e Ibrahimoviç që shokuan botën (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të historisë së futbollit. Por përveç lojës dhe fiz
"Godet" sërish Ibrahimoviç: Jam fenomenal Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic njihet për "bëmat" e tij me deklaratat që bënë në media. Pak më parë ai tha se d
Ibrahimovic: Mund të luaj basketboll me LeBron James pa problem Sulmuesi i La Galaxy Zlatan Ibrahimovic mendon se aftësitë e tij mund t’i përdorë edhe në basketboll dhe se mund të luaj
Ibrahimovic mesazh emocionues për Milanin (VIDEO) Klubi italian i Milanit ndodhet në SHBA në turneun parasezonal të International Champions Cup, ku ditën e nesërme do të
Ibrahimi i jep fitoren Shkëndijes, kualifikimi mbetet një hap larg (VIDEO) Shkëndija mposhti Sherifin e Tiraspolit me rezultatin minimal 1-0 në takimin e zhvilluar në Shkup të vlefshëm për turin
Super Ibrahimi, Shkëndija kalon në avantazh ndaj Sherif Tiraspolit (VIDEO) Në stadiumin “Filipi II” të Shkupit po luhet ndeshja e vlefshme për turin e dytë të Champions Leagues mes Shkëndijës së
Një histori suksesi që prodhoi lufta në Siri Ibrahim Althrian është një kauboj sirian në Suedi. Në fakt, ai është një kaskader që gjeti punën e ëndrrës në parkun Hig
Ibrahimovic sfidon Donald Trump: Do isha unë president Zlatan Ibrahimoviç u transferua te Los Anxhelos Galaxy nga Manchester United dhe ka shënuar golin e 12 në 15 ndeshje.
Ibrahimovic vazhdon të shkruaj histori ne Amerikë (VIDEO) Sulmuesi suedez, Ibrahimovic po shkëlqen me fanellën e La Galaxy pas transferimit në MLS. Ibrahimovic ka shënuar përs
Torino transferon sulmuesin shqiptar Klubi i Torinos pothuajse e ka mbyllur marrëveshjen për futbollistin shqiptar. Siç raporton “TuttoMercatoWeb”, presid
Ky është fjalimi prekës i Ibrahimoviç për dëmtimin e tij Dëmtimi i Zlatan Ibrahimovic në skuadrën e Manchester United e ka ndryshuar rrënjësisht futbollistin. Zaltan ka refle
E lanë jashtë Botërorit por ja çfarë kërkon Ibrahimoviç për Kombëtaren Suedia u largua nga Botërori pas humbjes prej 2-0 nga Anglia që tani do të përballet me Kroacinë në gjysmëfinale. Meg
Beckham fiton bastin, a do e mbajë premtimin Ibrahimovic ? Një ditë më parë Ibrahimovic kishte vënë një bast me ish-kapitenin e Anglisë, David Beckham. Në rast se fiton Anglia,
Ibrahimoviç "sherr" dhe baste në instagram me David Beckham (FOTO LAJM) Sëedia dhe Anglia do të përballen sot në orën 16:00 për çerekfinalet e Botërorit, ku kjo ndeshje pritet të sjellë shumë
Miku i Ibrahim Rugovës rrëfen si ishte kërkuar që Kosova të bëhej shtet amerikan Adnan Merovci, ish bashkëpunëtori i ngushtë i presidentit historik, Ibrahim Rugova, në faqen e tij ka postuar një foto d
Ibrahimovic: Kjo skuadër do e fitoj Botërorin Ish-sulmuesi i Suedisë, Zlatan Ibrahimovic vazhdon të befasojë me deklaratat e tij. Kjo duket përsëri kur ai ka para
Ishte truproja e Rugovës por ku ndodhet sot Linda Muriqi (FOTO LAJM) Padyshim se të gjithëve u ka rënë në sy sa herë e keni parë Ibrahim Rugovën në ndonjë aktivitet jashtë zyrës së tij.