999 rezultate për

ibra

Blindohet Elbasani, bie në pranga biznesmeni i shumëkërkuar Një super aksion policie ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Burime nga policia bëjnë me dije se në Elbasan ka
Ibrahimovic vulos të ardhmen e tij E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic duket se është vendosur tashmë. Sulmuesi suedez është pranë largimit nga Los Angeles G
Ibrahimovic drejt Italisë? Zlatan Ibrahimovic është thuajse një lojtar i lirë tashmë, pasi kontrata me Los Angeles Galaxy është futur në ditët e fu
Edhe pse nuk ka zhvillime, Milani cakton datën e prezantimit të Ibrahimovicit Milani shpreson se do ta prezantojë Zlatan Ibrahimovicin si lojtar të ri pikërisht në 120 vjetorin e klubit më 15 dhjeto
Nëse Ibrahimavoc i thotë "JO", Milani ka këto 3 alternativa Nuk është sekret që AC Milan e ka bërë Ibrahimoviçin përparësinë numër një të tyre për sulmin, pasi kontrata e tij me LA
Ibrahimovic i surprizon të gjithë me skuadrën e re Zlatan Ibrahimoviç ka konfirmuar lëvizjen e tij të radhës në futboll. Superylli suedez është bërë bashkëpronar te skuadr
Ibra te "spurs"? Mourinho sqaron gjithçka Me ardhjen e Mourinhos në krye të Tottenham, është përmendur se mund t’i bashkohet edhe Zlatan Ibrahimovic. Por tekni
Gazidis i prerë për Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic nuk është i dëshiruar nga CEO i Milanit, Ivan Gazidis. Ai nuk dëshiron në skuadër lojtarë të vjetë
Presidenca i përgjigjet Ramës: Kryeministri ka partner strategjik Xibrakën dhe Kolumbinë! Duket se tani "lufta" mes Kryeministrit dhe Presidentit të vendit është bërë akoma edhe më e nxehtë edhe më personale. E
Pas ofertës, Milani po pret përgjigjen e Ibrahiomovic AC Milan kanë qenë të interesuar ta rikthejnë sulmuesin veteran Zlatan Ibrahimovic në San Siro për mjaft kohë tani. K
Mediat angleze e dërgojnë Ibrahimovic në Premier League Mund të ketë përsëri Premier League në të ardhmen e Zlatan Ibrahimoviç, i cili pasi përfundoi aventurën me LA Galaxy në
Kosova pjesë e Serbisë në libra, justifikohet pas "gafës" Besa Shahini Dy ditë më parë, një një qytetar ka denoncuar rastin se teksti shkollor i lëndës së Qytetarisë 8, mbante një hartë ku Ko
Mourinho merr Ibrahimovic te Tottenham? Zlatan Ibrahimovic tashmë e ka konfirmuar largimin e tij nga LA Galaxy në muajin e ardhshëm. Sipas të gjitha gjasave
Mourinho prish planet e klubeve italiane, kërkon Ibran te "spurs" Zlatan Ibrahimovic është duke biseduar me Milanin për një mundësi rikthimi në “San Siro” për 18 muaj gjatë afatit kalimt
Pas hartës së Ramës, Kosova pjesë e Serbisë edhe në libra (FOTO LAJM) Pas publikimit të pamjeve nga kryeministri Rama, ku Kosova shfaqej si pjesë e Serbisë po e njëjta hartë gjendet dhe në l
Milani bën ofertën e parë për Ibrahimovic Kanë filluar kontaktet për transferimin e Zlatan Ibrahimovic te Ac Milan gjatë afatit të dimrit. Dje janë zhvilluar n
Humb luftën me kancerin rapsodi i njohur dibran (FOTO LAJM) Ditën e sotme, është ndarë nga jeta rapsodi i njohur dibran, Sherif Dervishi. Ai është shuajtur në moshën 58-vjeçare
LIBRAZHD/ Ish-burri hyn nga dritarja dhe djeg me qumësht gruan në sy të 2 fëmijëve Ai tani është brenda, nuk kam më frikë…!” Këto fjalë thotë mes lotësh një grua me historinë e trishtë me një ish-bashkës
Ibrahimovic e la Milanin për shkakun e Thiago Silvës Thiago Silva ka rrëfyer se Zlatan Ibrahimovic u largua nga Milani për t’iu bashkuar Paris Saint-Germainit në vitin 2012
Skandali me pasaportat, si u bënë dibranë 2 basketbollistët amerikanë me ngjyrë Mashtruesit nuk përdorin armët për të arritur qëllimin e tyre. Në botën e sportit, janë të shumta rastet ku sportistët k