999 rezultate për

ibra

Milani duhet të ulë pagat, Ibra dhe Donnaruma drejt largimit Milani i sezonit të ri mund të mos ketë në skuadër dy nga elementët më të rëndësishëm të kësaj skuadre. Bëhet fjalë për
Ibra i pakënaqur me zhvillimet e fundit te Milani, Gazidis lë takim me suedezin Drejtori i Përgjithshëm i Milanit Ivan Gazidis raportohet se do të takohet me Zlatan Ibrahimovic këtë javë, për të ilust
Probleme te Milani, Ibra kapet me Gazidis pas largimit të Boban Zlatan Ibrahimovic arriti të shënojë për Milanin këtë javë, por realizmi i tij nuk mjaftojë që "kuqezinjtë" të merrnin t
Aksident me pesë të plagosur në Librazhd Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”. Si pasojë kanë mbetur të pla
Ish- shoku i skuadrës sulmon Ibran: Është e çmendur t’ia bësh diçka të tillë (VIDEO) ntervista e dhënë nga ish-shoku i skuadrës së Zlatan Ibrahimovic te Los Anglese Galaxy ka bërë bujë të madhe në media.
Mos e humbisni: Besart Ibraimi shënon gol në stilin e Francesco Tottit (VIDEO) hkëndija e Tetovës barazoi 2-2 jashtë fushe ndaj Rabotnickit në ndeshjen kthyese të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë
Kriza në klub, Ibrahimovic po mendon largimin nga Milani Edhe pse ka vetëm 6 muaj, Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga Milani në fund të sezonit edhe pse ka mundësinë e rino
Deklarata e Haaland "tërbon" Dortmundin: Më pëlqen Ibra që ndryshon skuadrat Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bas
Kupa e Italisë, Milani i "copëtuar" ndaj Juventusit Ditën e mërkurë do të luhet gjysmëfinalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Ndeshja e parë ka përfunduar
E ardhmja e Ibrahimovic? Milani vendos për sulmuesin Milani ka marrë vendim për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic. ‘Tuttosport’ raporton se skuadra e Milan do ta vazhdojë k
Arrestimi i Henri Çilit, detajet e para Pas aksionit në Lazarat analisti Henri Çili dhe 12 persona të tjerë u vunë në pranga nga policia në orët e para të mëngj
E dogjën brenda në makinë, çfarë dihet për ekzekutimin e ish-pjestarit të UÇK-së Një vrasje e rëndë ka ndodhur dje në orët e para të mëngjesit në fshatin Zahaq të Pejës. Trupi i ish-pjesëtarit të UÇK’s
Ibrahimovic mund të qëndrojë te Milani edhe pa Champions Zlatan Ibrahimovic mund të qëndrojë të Milani edhe për një sezon tjetër edhe nëse kuqezinjtë nuk arrijnë të kualifikohën
Dhunuan dhe grabitën dibranin, arrestohen 4 persona Policia e Dibrës zbardh ngjarjen e ndodhur në datën 22.02.2020, ku disa persona vodhën me dhunë sende me vlerë në një ba
SKANDAL/ Ibrahimovic i anuluan eurogolin se e preku topin me gjoks (VIDEO) Ashtu si sezonin e shkuar në Fiorentina-Inter, kur gjoksi u quajt dorë për arbitrin Abisso që akordoi penallti për ekipi
Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
Një kusht e mban Ibrahimovic te Milani Zlatan Ibrahimoviçi mund të vazhdojë qëndrimin te Milani vetëm me një kusht. Këtë gjë e konfirmoi Paolo Maldini në një i
U kap duke kaluar drogë drejt Greqisë, shkarkohet doganieri trafikant Një doganier dhe një 23- vjeçare janë arrestuar në pikën kufitare të Qafë Botës pasi po tentonin të kalonin drogë drejt
Çfarë është Amianti? Lënda e rrezikshme që u tentua të groposej në Shqipëri Amianti është një fibër natyrale që përdoret për ndërtime, por mjaft i rrezikshëm për shëndetin, arsye pse është rreptës
Pas Ibrahimovic, Milani gati të rikthejë një tjetër veteran Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin kamp