999 rezultate për

ibra

Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
Milik projektohet si pasuesi i Ibrahimovic te Milani Milan ka identifikuar zëvendësuesin e Ibrahimovic. Zlatan Ibrahimovic me shumë gjasë nuk do të vazhdojë aventurën e t
Nga Ibrahimovic te Coutinho, formacioni me 11 blerjet e dështuara të Barcelonës në merkato (FOTO LAJM) Barcelona ka arritur suksese të mëdha 20-vjeçarin që shkoi duke u shndërruar në një nga klubet më të forta në botë. S
Pse vuani nga kapsllëku? Ushqimet që ju ndihmojnë për të luftuar konstipacionin Kapsllëku është shenjë dhe jo sëmundje. Pothuajse çdo njeri mund të ketë konstipacion në jetën e tij dhe shkaku më tipik
Luciano Moggi: Ibrahimovic? Zlatan nuk do t’ia bënte kurrë Milanit Luciano Moggi, ish-drejtori i përgjithshëm i Juvenusit, ka folur mbi çështjen Ibrahimovic dhe mundësinë që ai të mbyllë
Në Itali e shohin të larguar nga Milani, flet Ibra: Kush mund ta parashikonte koronavirusin? Zlatan Ibrahimoviç mund të ketë luajtur ndeshjet e tij të fundit me fanellën e Milanit, pasi nga Italia çdo ditë e më sh
Vetëm gjysmë-sezoni, Ibrahimovic "përshëndetet" me Milanin Aventura e dytë e Zlatan Ibrahimovic me fanellën e Milanit duket se do të zgjasë vetëm disa muaj, pasi kontrata e suedez
Shkon në 285 numri i të prekurve me koronavirus, vdes 79-vjeçari nga Dibra Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar 26 raste të reja me koronavirus
Rrëfehet personi nga Struga që u rrit me Ibrahimovic: Nëna ime e ka ushqyer, mbaj ende kontakte me të (VIDEO) Kjo është lagja Rosengard në Malmo të Suedisë. Në këtë vendbanim ka lindur dhe është rritur si futbollist legjenda suede
Thëniet e famshme të Ibrës gjatë karrierës Ibrahimovic njihet për karakterin e egër që mbizotëron. Sulmuesi i Milanit "godet" shpesh herë me deklaratat e tij.
Si të lyeni flokët në shtëpi vetëm me përbërës natyralë (FOTO LAJM) Mënyra më e mirë për të nisur verën, përveç ndërrimit të garderobës, është duke i dhënë një prekje të re look-ut tuaj.
I gjetët fundin bibliotekës suaj? Këtu mund të gjeni 1.4 milion libra pa asnjë pagesë Organizata jofitimprurëse Internet Archive ka vendosur 1.4 milion libra në dispozicion falas online për të ndihmuar ata
Shkon në 201 numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se edhe 21 persona kanë rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, me çka numri t
Mediat italiane: Ibrahimovic pensionohet në fund të sezonit Zlatan Ibrahimovic është në muajt e fundit të karrierës. Sulmuesi suedez nuk do të rinovojë me Rosonerët dhe ka shumë
Pas Ibras, Milani po punon për rikthimin e Thiago Silvas Rënia e Milanit nisi në verën e 2012-ës, kur skuadra e drejtuar nga Massimiliano Allegri dështoi të fitojë titullin ka
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
Koronavirusi detyron Ibrahimovic të mendojë pensionimin Tashmë edhe mund të kemi parë ndeshjen e fundit të Zlatan Ibrahimovic, nëse Serie A nuk zhvillon këtë edicion sipas plan
6 libra që duhet t’i lexoni me patjetër tani që jeni në "izolim" 1.Princi i vogël nga Antoine de Saint-Exupery Historia që ngroh zemrën e princit të vogël dhe trëndafilit të tij na k
Në një situatë paniku, Ibrahimovic jep deklaratën komike (VIDEO) Pas pazullimit të kampionateve evropiane të futbollit, ka nisur një luftë ndaj pandemisë së koronavirusit. Futbollist
Edhe 5 pacient të infektuar me koronavirus, mes tyre edhe 4 punonjës të shëndetsisë nga Dibra Edhe 5 pacient të infektuar me koronavirus, mes tyre edhe 4 punonjës të shëndetsisë nga Dibra Ministria e Shëndetësis