999 rezultate për

hyseni

Hyseni i kërkon ndihmë UNICEF për azilkërkuesit Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, priti sot shefen e Zyrës së UNICEF-it në Kosovë, Laila Omar Gad, me të c
Finlanda pro heqjes së vizave për kosovarët Finlanda shpreh qendrimin e saj pro heqjes sa më parë të vizave për qytetarët e Kosovës. Ministri i Punëve të Brendshme
Hyseni i kërkon Greqisë të njohë Kosovën Njohja formale e pavarësisë së Kosovës nga ana e Greqisë është parakusht thelbësor që Greqia të luajë rolin që i takon s
Ja linja e kokainës, gjermanët gjurmuan bashkëjetuesen e Ilir Hysenit Monitorimi nga autoritetet gjermane të bashkëjetueses së Ilir Hysenit arriti të zbulojë një nga bandat më të mëdha të tr
Grupi "Kokaina", Ilir Hyseni: Po fola do arrestoni edhe 120 të tjerë Ilir Hyseni, njëri nga trafikantët e kokainës që pala gjermane dhe prokurorët shqiptarë e kanë mbajtur në vëzhgim të rre
Laboratori i kokainës, "Arrest me burg" Ilir Hysenit Mesditën e sotme, në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka nisur seanca gjyqësore për njohjen e masës se sigurisë për 5 nga 9 t
Kosovo prepares for Interpol membership Kosovo is preparing for membership in Interpol, while the government is continuing its work to strengthen the rule of la
Hyseni takon Viets, Kosova përgatitet për anëtarësim në INTERPOL Kosova po përgatitet për anëtarësimin në INTERPOL, ndërsa po vijon puna e qeveris për forcimin e rendin dhe ligjit në ve
Ja si e flet Thaçi anglishten (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Hashim Thaçi tashmë që është në postin e ministrit të Jashtëm, duket se e ka dhe një sfid
Hyseni: Serbi me makinën me tritol donte të kryente sulm terrorist Ministri i Brendshëm Skënder Hyseni ka komentuar ngjarjen, ku një serb është kapur me makinën e tij të mbushur me eksplo
U hap xhami e re në Kërçovë Në fshatin Popojan të Kërçovës është përuruar hapja e një xhamie të re. Objekti i kultit është hapur me vetëkontribu
SHBA: Gjithnjë në mbështetje të Kosovës Ministri i Brendshëm Skënder Hyseni ka pritur në një takim ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Trace Ann Ja
Skënder Hyseni në Beograd: Gjykata Speciale, ligji i parë që kalon në Kuvend Ministri i Drejtësisë Hajredin Kuçi dhe ministri i Brendshëm Skënder Hyseni kanë qëndruar në Beograd, në kuadër të një t
Kuçi dhe Hyseni nisen për në Beograd Pak pas formimit të qeverisë së re, dy ministrat, ai i Drejtësisë Hajredin Kuçi dhe ai i Brendshëm Skënder Hyseni kanë u
Bajram Rexhepi ia dorëzon detyrën Skënder Hysenit (FOTO LAJM) Në Ministrinë e Punëve të Brendshme është bërë dorëzim - pranimi i detyrës së ministrit, ku Bajram Rexhepi ia ka dorëzua
Skënder Hyseni kryenegociator i Kosovës me Serbinë Ish-ministri i Jashtëm nga rradhët e LDK-së, Skënder Hyseni pritet ta zëvendësojë Edita Tahirin në rolin për kryenegocia
Komandant "Gjarpri" në luftë, po mbetet i tillë edhe në paqe Analisti politik, Nehat Hyseni mendon se Hashim Thaçi është personi që ka bërë bllokadë dhe nuk po lëshon pe, përkundër
Kosova, "pashallëk" i Serbisë? Hija e regjimit serb akoma është prezente në Kosovë. Qytetarët serbë në Kosovë janë qytetarë të këtij shteti dhe jo t
LDK-ja ia nis valles së fitores Lidhja Demokratike e Kosovës gjithnjë e më shumë po thekson se është e bindur në fitore. Edhe lideri i LDK-së, Isa Mu
Kurti në Gjilan: Politika sociale për zbutjen e pabarazive Lëvizja Vetëvendosje zhvilloi sot një tubim në qytetin e Gjilanit. Kryetari i kasja partie Albin Kurti përshëndeti qytet