999 rezultate për

hyseni

Hyseni lobon për anëtarësim e Kosovës në Interpol Anëtarësimi i Kosovës si anëtare me të drejta të plota në organizatat ndërkombëtare të sigurisë, siç është Interpoli dhe
Hyseni and De Maiziere discuss migration and visa regime Minister of Interior Affairs of the Republic of Kosovo, Skender Hyseni, is on an official visit to Germany, with the inv
Hyseni kërkon lëvizje të lirë për kosovarët Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, po qëndron për vizitë zyrtare në Gjermani, me ft
Hyseni: MPB në maj plotëson kriteret e liberalizimit Ministri Skënder Hyseni gjatë ditës ka raportuar para anëtarëve të Komisionit Parlamentar për Integrim evropian lidhur m
Hyseni raporton sot për migrimin ilegal të kosovarëve Ministrit të Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni do të raportojë sot para Komisionit për Integrime Evropiane lidhur me m
Italia dhe Kosova bashkëpunojnë në luftën kundër krimit Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni gjatë qëndrimit në një vizitë zyrtare në Itali, ë
Hyseni i kërkon Beogradit të ndjekë kriminelët e luftës Ministri i Brendshëm i Kosovës, Skënder Hyseni i ka thënë agjencisë italiane të lajmeve "Agenzia Nova" se Beogradi do të
Javën e ardhshme nis kthimi i emigrantëve ilegalë Zyrtarë nga qeveria e Kosovës shprehen se duke filluar nga java e ardhshme do të nisë kthimi i të gjithë atyre qytetarëv
Hyseni: Rreth 300 kosovarë kanë shkuar të luftojnë në Siri dhe në Irak (VIDEO) Ministri i Brendshëm Skënder Hyseni tha se është i bindur se Kosova do të bëhet pjesë e shteteve globale që do ti bashka
Hyseni kërkon anëtarësimin e Kosovës në Interpol Ministri i Punëve të Brendshme të Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, po qëndron në Washington me ftesë të Sekretarit
Një grup të rinjsh nga Kosova kërcënojnë Thaçin e Hysenin (VIDEO) Një grup të rinjsh, të prezantuar si azilantë nga Kosova, kanë kërcënuar Kuvendin dhe Qeverinë e Kosovës se menjëherë sa
Migrimi ilegal vihet në kontroll nga liberalizimi i vizave Ministri i Brendshëm i Kosovës, Skender Hyseni, thotë se liberalizmi i vizave për Kosovën mund të vendosë në kontroll mi
Avokati i Hysenit: Nuk është kreu i trafikantëve Në një deklaratë për mediat, avokati i Ilir Hysenit, Ferdinand Ndoja është shprehur se klienti i tij e ka pranuar faktin
Hyseni sqaron: Jo gruaja, por këshilltarja ime pati shqetësime Dyshimet se gruaja e ministrit të Brendshëm të Kosovës, Skënder Hyseni, është helmuar ditën e djeshme gjatë drekës së ko
Meta and Hyseni discuss crime and terrorism Speaker of the Parliament Ilir Meta met today with the Minister of Internal Affairs of Kosovo, Skender Hyseni. Meta expr
Meta-Hyseni: Shqipëria dhe Kosova të heqin barrierat që pengojnë lëvizjen e lirë Gjatë takimit që zhvilloi sot në Kuvend me Ministrin e Punëve të Brendshme të Kosovës, Skënder Hyseni, Kryetari i Kuvend
Hyseni: Protests damaged the image of Kosovo If you search Kosovo on the "Google", one of the first pictures that appears is that of the actual Foreign Minister, Has
Hyseni: Protesta dëmtoi imazhin e Kosovës Nëse klikohet emri i Kosovës në "Google", një nga fotografitë e para është ajo e ministrit të Jashtëm, Hashim Thaçi, ven
Ilir Hyseni, organizatori i grupit të kokainës pranon akuzën Referuar grupit të kokainës, shtetasi Ilir Hyseni ka pranuar akuzën që binte mbi të, ndërsa pretendon se nuk njeh asnjë
Hyseni: Deklarata e Jabllanoviç s'ka kurrfarë rëndësie Duke folur për deklaratën e Aleksandar Jabllanoviçit rreth nënave të viktimave të Gjakovës, ministri i Punëve të Brendsh