999 rezultate për

hyseni

MPB rikthen zjarrfikësit në kompetencë të komunave Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, ka deklaruar se së shpejti shërbimet zjarrfikëse do të rikthehen në komp
Hyseni vizitë në Vushtrri dhe Mitrovicë Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni do të vizitojë komunën e Vushtrrisë dhe Mitrovicës. Gjatë kësaj vizite mi
Rekordi i Llapit: Dy vjet pa asnjë vrasje Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, ka vizituar sot komunën e Podujevës. Në takimin me kryetarin e komunës,
Hyseni: Ja pse Kosova nuk është imune ndaj terrorizmit Ministri i i Punëve të Brendshme, Skënder Hysen, është shprehur se kërcënimet e fundit për akte terroriste në Kosovë po
Hyseni në Belgjikë, kërkon liberalizimin e vizave Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skënder Hyseni, gjatë qëndrimit të tij në Bruksel, është takuar me homologun
Kosova shkatërron 1,742 armë Në Ditën Ndërkombëtare të Shkatërrimit të armëve, Policia e Kosovës ka shkatërruar mbi 1,742 copë të armëve të vogla dhe
Hyseni: Liberalizimi i vizave do ta nxirrte Kosovën nga izolimi Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, u takua me ambasadorët e Bashkimit Evropian në Kosovë. Në këtë takim min
Ministri Hyseni shkel rregullat, ja ku e parkon "Audi"-n e tij (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni ndalon ku ti dojë qejfi, edhe pse duhet të jetë ai i pari që duhet të jap
Arrestimi i Kelmendit, AAK: Të shkarkohen ugjentisht Hyseni dhe Maxhuni Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani, është shprehur se, rasti i inskenimit që ka bërë pushteti kundër Prof
Skënder Hyseni vizitë të papritur në Shkup Ministri i Brendshëm i Kosovës Skender Hyseni është nisur sot drejt Shkupit. Lajmi për këtë vizitë të papritur është nj
Hyseni -Chiaravalloti, vlerësojnë bashkëpunimi ndërmjet Policisë dhe KFOR-it Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, gjatë takimit me komandantin e karabinierëve italian në kuadër të KFOR-i
Hyseni në New York: Ka ardhur koha që Kosova të jetë pjesë e INTERPOL-it Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skënder Hyseni, po qëndron për një vizitë 3-ditore pune në New York, për të t
Maloku: Jahjaga, Mustafa dhe Hyseni të japin sqarime për Kumanovën Eksperti i çështjeve të sigurisë Naim Maloku shprehet se, për çështjen e Kumanovës duhet të debatohet në Kuvend si dhe t
"Kumanova", kërkohet dorëheqja e ministrit Hyseni Pas konfirmimit zyrtar se AKI i kishte njoftuar krerët më të lartë të vendit se shteti maqedonas kishte kontaktuar disa
Hyseni: E di çfarë po ndodh në Kumanovë, por nuk do të flas Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni ka deklaruar në një intervistë për gazetën Tribuna se Institucionet e Sig
Kosova në Konferencën rajonale kundër terrorizmit në Beograd Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ministri, Skender Hyseni ndodhet në Beograd pjesë e Konferencë Rajonale në Be
MPB-KFOR, e rëndësishmë siguria e qytetarëve të Kosovës Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni takoi komandantin e Komandës së Forcave të Përbashkëta të NATO-s në Napol
Hyseni kërkon mbështjetje për anëtarësim në Interpol dhe Europol Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Skënder Hyseni, pjesëmarrës po në Konferencën ministrore në kua
Wieland-Hyseni biseduan për liberalizimin e vizave Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, gjatë ditës së sotme ka pritur në takim zëvendëspresidentin e Parlamenti
Protesta, rruga e vetme e Opozitës Tri partitë opozitare, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën kanë vendosur që më