999 rezultate për

hyseni

Aksion anti-terror në Kosovë, mbyllen 16 OJQ Pas sulmeve terroriste në Paris, si pjesë e angazhimeve shtesë në luftën kundër terrorizmit dhe rrjeteve që mbështesin t
Hyseni: Policia e di se kur duhet t’i arrestojë deputetët Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, gjatë një interviste të dhënë për emisionin "Info- Box" të RTV Dukagjini
Policia e Kosovës do të këtë përkrahjen e trupave të KFOR-it Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skender Hyseni priti sot komandantin e KFOR-it, Guglielmo Luigi Miglietta.
Ministri Hyseni në Emiratet e Bashkuara Arabe Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, me ftesë të Sekretares britanike për Punë të Brendshme, Theresa May, ka
Hyseni: Bota duhet të bashkohet kundër terrorizmit Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni vizitoi ambasadën e Francës në Kosovë dhe takoi ambasadoren Marie Daviet,
Qeveria përshëndet sjelljen e policisë në ngjarjet e djeshme Kryeministri Isa Mustafa, në mbledhjen e sotme të qeverisë ka përgëzuar policinë për ruajtjen e rendit gjatë ngjarjeve t
Hyseni falenderon Rusinë për reklamën falas ndaj Kosovës Ministri i Brendshëm i Kosovës, Skënder Hyseni, ka falënderuar Rusinë, respektivisht ambasadorin rus në OKB, i cili, sip
Ministri Hyseni vizitë zyrtare në Gjermani Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni me ftesë të ministres për Çështje Evropiane dhe Marrëdhënie Rajonale të B
Hyseni nuk e firmos kontratën për këpucët e Policisë Dyshime për tenderin e Policisë së Kosovës, i shtyrë nga ministriPunëve të Brendshme, Skënder Hyseni. Ai ka refuzuar të
Hyseni: Kosovo is a safe country Minister of Interior Affairs, Skender Hyseni, said that the security situation in the country is good, with no signs of
Hyseni: Nuk ka rrezik për Kosovën, por ne jemi të përgatitur Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, është shprehur se, gjendja e sigurisë në vend është e mirë, pa shenja të
Hyseni: Policia e Kosovës më e përgatitura në Ballkanin Perëndimor Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni gjatë ceremonisë së 16-të vjetorit të krijimit të Policisë së Kosovës, de
Thaçi e Hyseni nënshkruajnë demarkacionin, është i plotfuqishëm Është nënshkruar në Vjenë marrëveshja për kufirin me Malin e Zi. Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi dhe ai i brendshëm Skën
Hyseni-Kiliç: Turqia do të vazhdojë të përkrahë fuqishëm Kosovën Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni ka takuar sot ambasadoren e Republikës së Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kil
Hyseni: Ekstremizmin e dhunshëm fetar duhet ta luftojmë të gjithë Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, gjatë vizitës së tij në Malishevë ka vazhduar "f
Hyseni vizitë zyrtare në Novobërdë dhe Kamenicë Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni pritet që të vizitojë sot rreth orës 11:00 komunën e Novobërdës dhe Kamen
Nuk ka radikalizim në Deçan dhe Gjakovë Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, gjatë ditës së sotme ka vizituar komunën e Deçanit dhe Gjakovës, njofton
Hyseni: Të gatshëm për të arrestuar të dyshuarit e Speciales Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, ka mbajtur konferencë për shtyp ku ka folur për gjendjen e sigurisë në v
100 kosovarë në ISIS, të paktën 40 të vrarë Ministri i Brendshëm i Kosovës, Skënder Hyseni ka publikuar ditën e sotme të dhënat për shtetasit kosovarë që luftojnë p
Hyseni në Istog: S’ka nevojë për panik, po mbledhim informata për sigurinë Kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova dhe anëtarët e Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi pritën sot në takim,