999 rezultate për

hyseni

Sulmohet me bojë vetura e ministrit Skënder Hyseni Aktivistë të lëvizjes Vetëvendosje kanë gjuajtur me bojë veturën e ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës, Skënder
Hyseni: 38 femra dhe 27 fëmijë në Siri e Irak Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, ka thënë se janë 70 luftëtarë aktiv nga Kosova në luftëra të huaja. “
Hyseni: Të ndryshohet legjislacioni për evitimin e aksidenteve Ministri i Punëve të Brendshne të Kosovës, Skender Hyseni ka thënë se se gjendja në komunikacion nuk është ashtu si duhe
Kthehet në rigjykim për krime lufte Sylejman Selimi, Ismet Haxha, Hyseni e Qubreli Kolegj i Apelit me votim unanim vendosi që aktgjykimin e shkallës së parë ta anulojë pjesërisht dhe lëndën ta dërgojë në
Hyseni tregon numrin e terroristëve kosovarë të arrestuar Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, duke folur për implementimin e ligjit që ndalon pjesëmarrjen në luftërat
Hyseni: Serbia e Bosnja po pengojnë Kosovën në luftën kundër terrorizmit Zyrtarë të Qeverisë se Kosovës dhe njohës të rrethanave të sigurisë në vend vlerësojnë se bashkëpunimi ndërkombëtar dhe
Hyseni: Serbët e Kosovës të pajisen me Pasaporta biometrike Ministri i Punëve të brendshme i Qeverisë së Kosovës, Skënder Hyseni, u ka bërë thirrje qytetarëve serbë të Kosovës, që
Hyseni: Pa viza, pas 12 javësh Ministri i Punëve te Brendshme, Skender Hyseni ka falënderuar zyrtarët e MPB-së, për plotësimin e kritereve nga udhërrëf
Hyseni: Edhe teknikisht jemi evropian Ministri i Punëve të Brendshme (MPB), Skender Hyseni, është shprehur se ndihet shumë i lumtur për rekomandimin për liber
Hyseni: BDI bën politikë autoktone, nuk është peng i ndonjë partie maqedonase Vendimi i Bashkimit Demokratik për Integrim për të dalë nga qeveria shihet si një vendim i drejtë nga analisti Blerim Hy
Mustafa viziton MPB-në: Asnjë kosovar s'ka shkuar në Siri e Irak në 8 muaj (FOTO LAJM) Kryeministri Isa Mustafa dhe ministri i Punëve të Brendshme Skënder Hyseni e kanë vlerësuar si të kënaqshme situatën e s
Kurti: Dëbimi i Boiken Abazit skandal diplomatik, të ndërhyjë Edi Rama "Kidnapimi dhe deportimi i Bojken Abazit është krim i këtij regjimi të korruptuar dhe se përgjegjës për këtë është kryem
SHBA vlerëson Kosovën për luftën ndaj ekstremizmit të dhunshëm (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, po kryen një vizitë zyrtare në Washington, ku gjatë ditës së parë ka tak
Hyseni: I kemi identifikuar personat që i janë bashkuar ISIS-it Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, gjatë fjalimit të tij në konferencën ndërkombëtare "Germia Hill", është
Në Kosovë janë kthyer 17 mijë azilkërkues Azilkërkuesit dhe riintegrimi i tyre ka qenë temë diskutimi ndërmjet ministrit të Punëve të Brendshme, Skender Hyseni dh
Hyseni: Policia e Kosovës dëshmoi patriotizëm dhe profesionalizëm Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni në ceremoninë përmbyllëse për vitin 2015, tha se parandali
Drejtori i Policisë shqiptare vizitë në Prishtinë, takohet me ministrin Hyseni (FOTO LAJM) Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako gjatë vizitës në Kosovë është pritur në disa takime të rëndësishme. Çako është
Dhunohet barbarisht elektricisti në Pukë Bajram Hyseni, elektricist pranë OSSHE është qëlluar me mjete të forta nga ana e kryefamiljarit Petrit Marashi, 44-vjeç.
Turqia ofron mbështetje për Kosovën në të gjitha aspektet Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni takoi ditën e sotme ambasadoren e Republikës së Turqisë në Kosovë, Kivilc
Ymeri: Mustafa e Thaçi po terrorizojnë Prishtinën përmes Hysenit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, nëpërmjet një postimi në Facebook, shprehet se Isa Mustafa e Hashim Thaçi,