999 rezultate për

hyseni

Ndërtohet skema, ja si ndodhi vrasja e dyfishtë në Vlorë (VIDEO) Vrasja e dyfishtë e ndodhur të mërkurën në mbrëmje në qytetin e Vlorës dyshohet se mund të ketë lidhje me aktivitetet që
Kjo është makina e autorëve që ekzekutuan Erven Hysenin dhe Roland Saliun në Vlorë Autorët e vrasjes së Erven Hysenit dhe Roland Saliut në Vlorë kanë përdorur një makinë BMW. Pasi qëlluan me breshëri
Atentati në Vlorë hakmarrje për masakrën në Çole? Erven Hyseni, biznesmeni qe humbi jeten sot ne Vlore, ne mes te qytetit, ne nje atentat mafioz, mësohet se ka qene objek
ISIS-it po i mungojnë luftëtarët nga Kosova Dikur thuhej që Kosova ishte vendi i cili po prodhonte terroristë që i bashkoheshin organizatave terroriste ISIS dhe Al
Alarmi në Kosovë, rritet numri i të sëmurëve me kancer Në tremujorin e parë të këtij viti, në Kosovë janë diagnostikuar 378 persona me kancer. Këto të dhëna janë konfirmuar ng
Masat e shtuara të sigurisë nuk lidhen me ndonjë kërcënim konkret Masat e shtuara të sigurisë në Kosovë, nuk ndërlidhen me ndonjë kërcënim konkret, por kanë si qëllim ofrimin dhe garanti
Habit përfaqësuesi i Kryeministrisë: Të gjithë ndjehemi nga pak grek… Festa Kombëtare e Greqisë ka bashkuar partitë minoritare në Shqipëri. Gjatë festës së zhvilluar dje në Finiq kanë që
Kosova, pjesë e INTERPOL-it deri në fund të vitit Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skender Hyseni, ka nënshkruar marrëveshjen me Agjencinë e Bashkimit Evropian
Ministri Hyseni rrëfen për atentatin ndaj Rugovës (VIDEO) Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skender Hyseni, ka risjellë sërish rrëfimin e tij për atentatin ndaj ish-Pres
Ja kush qëndron prapa Murat Jasharit sipas ministrit Hyseni (VIDEO) Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skender Hyseni, i ftuar në emisionin “Komiteti” ka folur për atentatin ndaj i
Valë dorëheqjesh në qeveri, drejtori i Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar heq dorë nga detyra Vetëm pas pak orësh pasi dha dorëheqjen kreu i Pastrimit të Parave, Alket Hyseni një tjetër drejtor nga një sektor i rën
Dorëhiqet kreu i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Hyseni: Shkak? Reforma në Drejtësi… Drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni ka dhënë dorëheqjen nga detyra. Mësohet se dorëheqja i ësht
Ministri Hyseni: Absurditeti i ndalimit të Haradinajt nuk mund të përshkruhet me fjalë Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, ka thënë sot gjatë seancës së jashtëzakonshme për arrestimin e liderit t
Hyseni: Lavdrim Muhaxheri nuk është në Kosovë, por do e "mirëprisnim" (VIDEO) Gjatë vitit që lam pas, autoritetet në Kosovë kanë arrestuar 33 persona në kuadër të operacioneve për parandalimin e për
Vdekja e Astritit / Protestuesit kërkojnë dorëheqjen e ministrave Hoxha dhe Hyseni Në protestën e organizuar nga shoqëria civile, protestuesit kanë kërkuar drejtësi për Astrit Deharin. Ata gjithashtu
Pse Vetëvendosje refuzoi ftesën e Thaçit? Lëvizja Vetëvendosje ka refuzuar ftesën e presidentit Hashim Thaçi për të diskutuar në lidhje me reformën zgjedhore pasi
Kush donte të vriste Skënder Hysenin? Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni duke folur për vrasjet politike në Kosovë, ka thënë se ka marrë një telef
Hyseni: Thaçi s'e kishte njoftuar Policinë për udhëtimin e tij në Serbi Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni ka theksuar se ai nuk kishte informacion për udhëtimin e Nehat Thaçit në
Skënder Hyseni: Nehat Thaqi shpejtë do të lirohet Ministri Skënder Hyseni e ka vlerësuar veprim qesharak arrestimin e policit Nehat Thaqi nga autoritetet e Serbisë. Mi
Hyseni dhe Papadopoulou bisedojnë për bashkëpunimin MPB-EULEX Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, ka zhvilluar sot një takim me shefen e re të Misionit të EULEX-it në Kos