999 rezultate për

hyseni

Akuzat për pronat e deputetit Hyseni, ç’ndodhi dje në Grupin e PS Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, i kërkoi dje deputetit të tij Alket Hyseni që të sqarojë deputet
Akuzat për vjedhje pronash, zbulohet pasuria e deputetit Akuzat e PD-së këtë herë kanë pasur në shenjestër deputetin Alket Hyseni. I angazhuar në disa detyra shtetërore të rë
Spaho ofendon deputetin e PS-së: Të ngatërrova me Alket Rizain Debate kanë shpërthyer mbrëmjen e sotme edhe në Top Channel ku mes deputetit të PD-së Edmond Spaho dhe deputetit të PS-s
Hyseni zbulon marrëveshjen sekret Konjufca-Ymeri Zgjim Hyseni, ish anëtar i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se është larguar nga VV-ja, për shkak se brenda 15
Hyseni: Albin Kurti ndryshe flet dhe ndryshe vepron Ish-aktivisti i Vetëvendosjes, Zgjim Hyseni, ka thënë se është hipokrizi nga njerëzit përreth Albin Kurtit, kur thonin s
Adnan Hyseni publikon foto nga spitali, ka një mesazh (FOTO LAJM) Ish-ushtari i UÇK-së, Adnan Hyseni, përmes një statusi në “Facebook” është deklaruar për gjendjen e tij shëndetësore. Ai
Dua gatuan e flet shqip, nën shoqërinë këngëve shqipe të kënduara nga Merita Halili dhe Raif Hyseni The United Show with Action Bronson është prej emisioneve më të shikuara në SHBA dhe gjithnjë ai ka të ftuar mysafirë të
Nard Ndoka sulmon ashpër për Tahirin: Kriminelë e ordinerë Çështja e Saimir Tahirit është rikthyer në vëmendje të mediave atehër kur u mendua se çdo gjë po mbyllej. Gjatë emis
LDK ka një kusht për të votuar Demarkacionin Ish-ministri i Punëve të Brendshme dhe anëtari i LDK-së, Skënder Hyseni, ka thënë se beson që marrëveshja e arritur me M
Hyseni për raportin e Bullicit: Amatoresk! Ish Ministri i Punëve të Brendshme Skender Hyseni, duke komentuar raportin e komisionit të ri për demarkacionin të kryes
Historiani zbardh paktin: Rama hoqi çamin dhe vendos greken në Ministrinë e Jashtme Me riformatimin e qeverisë së re, Edi Rama ndryshoi edhe pjesën dërrmuese të zv.ministrave duke rifreskuar stafet e vart
Hyseni demanton Haradinajn: I kishim votat për INTERPOL Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka thënë se Ramush Haradinaj ka bërë gabim kur ka vendosur të tërhiqet nga
Tahirit akoma nuk i ka dalë inati, ja çfarë bëri sot në Komisionin e Ligjeve Duket Sajmir Tahirit akoma nuk i ka dalë inati me faktin se kryeministri Edi Rama e la pa post ministror. Teksa Rama
Palestina komplikon aplikimin e Kosovës në INTERPOL Republika e Kosovës pret që në muajin shtator të bëhet pjesë e organizatës më të madhe ndërkombëtare të policisë. Min
Pas 20 orësh pritje, 220 kosovarë nisen për Mekë Pas më shumë se 20 orë pritje, kosovarët që kanë planifikuar të shkojnë në haxh, janë nisur nga Prishtina. Lajmin për
LAJM I FUNDIT/ Jep dorëheqjen zëvendësministri i Jashtëm nga PDIU Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet ka vendosur tërheqjen e zëvendës/ministrave nga kabineti qeveritar. Gjatë dit
Gëzim Kelmendi: E tmerrshme lufta e Vetëvendosjes kundër fesë Ish-Deputeti i VV-së Gëzim Kelmendi ka reaguar ndaj një e-maili që aktivisti i VV-së Zgjim Hyseni u ka dërguar militantë
Në shtator votohet kërkesa për anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL Ministri i Punëve të Brendshme të Republikës së Kosovës, Skender Hyseni, ka marrë një letër nga Sekretari i Përgjithshëm
PDK zbulon kandidatin për kryetar të Podujevës Hajredin Hyseni do të jetë kandidat për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e PDK-së. Lajmin e bëri të ditur s
Skender Hyseni mohon kategorikisht koalicionin me PDK-në Kandidati për deputet nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Skender Hyseni, e ka mohuar kategorikisht hyrjen në koalicion