999 rezultate për

hysajt

Ky është rivali i Hysajt te Napoli Presidenti Aurelio De Laurentiis i bën një dhuratë Ancelottit dhe tifozëve të Napolit. Napoli ka arritur marrëveshjen
Carlo Ancelotti zbulon skuadrën e re të Hysajt Carlo Ançeloti ka dalë publikisht në konferencë për shtyp si trajner i Napolit. “E pranoj me kënaqësi këtë sfidë. Na
I skadon kontrata, shikoni se çfarë pritet me të ardhmen e Hysajt Mbrojtësit të krahut të djathë te Napolit, Elseid Hysajt, i përfundon klauzola e largimit në datë 30 qershor. Kjo datë d
Agjenti i Hysajt: Ai ka filluar negociatat për rinovimin e kontratës Agjenti i Elseid Hysaj siguron se lojtari do të jetë pjesë e Napolit dhe se ka filluar bisedimet për vazhdimin e kontrat
Giuffreddi: Për Hysajn janë tre klube angleze të interesuara Menaxheri i Elseid Hysajt, Mario Giuffreddi në një prononcim për portalin “CalcioNapoli24” ka zbuluar se janë tre klube
Menaxheri i Hysajt zbulon ofertat për shkodranin Menaxheri i Hysajt, Mario Giuffreddi në një prononcim për portalin “CalcioNapoli24” ka zbuluar se janë tre klube të Prem
Bogdani sheh me të birin Napolin: I sollëm fat Ish-bomberi i Kombëtares Shqiptare, Erjon Bogdani, i cili mban postin e trajnerit të Kombëtares U-19-të, ishte mysafir n
Klubi i madh evropian i gatshëm të paguajë klauzolën e Hysajt TuttoSort raporton se Hysaj pritet të largohet në verë nga Napoli. Teksa agjenti i tij, Matteo Giuffredi i ka thënë Napo
Hysaj tek Milan? Agjenti i lojtarin flet hapur në emision Agjenti i Elseid Hysajt, Mario Giuffredi, teksa ishte i ftuar në radion e tifozëve të Milanit, “Radio Rossoneri” po prov
Leipzig përmbysë Napolin e Hysajt, shumë pranë kualifikimit (VIDEO) Leipzigu ka triumfuar sonte ndaj Napolt të Hysajt në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për kualifikimet e UEFA E uropa Lea
Hysaj drejt Premier Leagues, por fjalën e fundit e thotë Sarri E ardhmja e Elseid Hysajt te Napoli është e lidhur me vazhdimësinë e Maurizio Sarrit në krye të skuadrës nga Campania. N
E ardhmja e Hysajt lidhet ngushtë me atë të trajnerit Maurizio Sarrit Elseid Hysaj nuk e ka të ardhmen e sigurt tek Napoli, nëse nga aty largohet edhe trajneri, Maurizio Sarri. Mario Giuf
Napoli dëshiron dhe një shqiptar tjetër pas Hysajt Një tjetër futbollist i Kombëtares shqiptare për Napolin. Pas Elseid Hysajt që ka shkëlqyer në San Paolo prej transferim
Agjenti i Hysajt realist: Lojtari nuk vlen 70 mln euro Mediat italiane e kanë vlerësuar me 70 milionë euro, mborjtësin e djathtë të Kombëtares Elseid Hysa. Por menaxheri i Hys
Napoli i Hysajt dominon nga çdo skuadër tjetër, me statistika të jashtëzakonshme për vitin 2017 Edhe pse nuk ka fituar ende asgjë, Napoli duket të jetë skuadra që ka shkëlqyer në vitin 2017. Skuadra që e mbylli vi
Trajneri i Fiorentinës apel Hysajt dhe lojtarëve të Napolit: Bëni më pak seks Pas barazimit në shtëpi me skuadrën e Fiorentinës, Napoli është kthyer në një vorbull kritikash për formën e ekipit të t
Napoli mendon për "jetën e dytë" të Hysajt, ndërhyn në merkato që në janar Mbrojtësi algjerian i Napolit pësoi një dëmtim të rëndë, që do ta mbajë jashtë fushave të lojës për disa muaj, ndaj drej
Të gjithë po tallen në Itali me ngjyrën e flokëve të Hysajt (FOTO LAJM) Elseid Hysaj pak ditë më parë ndryshoi ngjyrën e flokëve të tij në të verdhë. Mbrojtësi i krahut është kthyer në qeshara
S'ka shiritin, por De Biasi i beson Hysajt rolin e Canës në Kombëtare Elseid Hysaj është kthyer në një prej lojtarëve tek të cilwt trajneri De Biasi beson më shumë. Edhe pse nuk i është dhën
Zbulohen 4 skuadrat e mëdha që janë në ndjekje të Hysajt Elseid Hysaj vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në merkaton europiane. Tashmë në skenë dalin edhe ekipe të të tjera