E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

hysajt

Agjenti i Hysajt: Rikthehet brenda muajit, në janar kompletojmë transferimin Elseid Hysaj pësoi një rënie të rrezikshme ditën e diel në sfidën mes Torinos dhe Napolit, që do ta lërë jashtë ndeshjev
Flet agjenti i Hysajt, pse dështoi transferimi te Juventus Lojtari së fundmi është konfirmuar se do të qëndrojë tek Napoli edhe për një sezon tjetër, por edhe është bërë e ditur s
Agjenti i Hysajt tregon të ardhmen e futbollistit Emri i Elseid Hysajt ka qenë shumë i përfolur në këtë merkato verore. Skuadra të njohura në evropës kishin shfaqur i
Tottenham nuk i ndahet Hysajt Tottenham vë sërish në radarët e tij Elseid Hysajn. Lajmi bëhet i ditur nga tabloidi britanik "Daily Star". Dëmtimi i
Gafë ndaj Liverpoolit, portieri i Napolit shpëton autogolin e Hysajt (VIDEO) Portieri i Napolit, Alex Meret, bëri një ndërhyrje shpëtimtare në fitoren e skuadrës italiane 3-0 përballë Liverpoolit.
"Telenovela" Hysajt drejt fundit, agjenti i tij përfundon në zyrat e klubit të ri Telenovela Hysaj duket se po merr fund dhe me shumë gjasa, Roma do të jetë destinacioni i ri i mbrojtësit shkodran, i ci
Pas Hysajt, një tjetër mbrojtës i Kombëtares i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë. Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të
Anchelotti i bën "ftesë" Hysajt të qëndrojë: Nuk duam të shesim asnjë mbrojtës Zëvendësuesi i tij duket se do të vijë nga Anglia dhe do të jetë një italian. Siç raporton "Corriere Dello Sport", Darmi
Kërkohet nga skuadrat e mëdha, flet babai i Hysajt Juventusi, Atletico Madrid dhe Inter flitet se janë skuadrat që kanë shfaqur interes për futbollistin shqiptar Elseid Hy
E ardhmja e Hysajt mister, 2 klube historike në garë për shqiptarin Vijon"telenovela" Hysaj dhe serialet e saj. Shqiptari do të largohet nga Napoli, por destinacioni mbetet mister. Skua
Bekim Balaj "bëhet" këngëtar, merr mikrofonin në dasmën e Elseid Hysajt (VIDEO) Janë shokë në skuadrën e kombëtares së Shqipërisë, e padyshim se gëzimin për dasmën e organizuar Elseid Hysaj do ta ndan
E ardhmja e Hysajt te Napoli, menaxheri njofton klubin për vendimin E ardhmja e Elseid Hysajt me shumë gjasa do të jetë larg Napolit. Me mbërritjen e Anchelottit në krye të napoletanëve,
Spalletti i fiksuar pas Hysajt, kërkon shqiptarin te Interi Jo vetëm Danilo i Manchester City-t, siç raporton Fcinternews.it, Interi nuk ka hequr dorë nga mbrojtësi shqiptar i Napo
Bie vlera në merkato e Hysajt, shkak bëhet Ancelotti Vlera e Elseid Hysajt në merkato ka rënë. Sipas një analizë të "Gazzeta dello Sport" Napoli ka parë vlerën e saj të bjer
Arsenali triumfon ndaj Napolit të Hysajt (VIDEO) Arsenali hodhi në hap të sigurtë drejt gjysmëfinalve të Europa League teksa mposhti në ndeshjen e parë 2-0 italianët e N
Sot vendoset e ardhmja e Hysajt te Napoli E ardhmja e Elseid Hysaj te Napoli do të vendoset sot. Mediat italiane pranë Napolit kanë bërë me dije se do të ketë
Napoli i vendos çmim të ri Hysajt, Chelsea është gati të paguajë Kam folur me lojtarin dhe ai dëshiron të qëndrojë këtu"-ishin këto fjalët e Carlo Ancelottit pak ditë më parë, i pyetur
Ancelotti tregon "skenarin" për të ardhmen e Hysajt Carlo Ancelotti i hedh ujë “zjarrit” të ndezur në kampin napolitan rreth të ardhmes së Elseid Hysajt. Në përfundim të
Agjenti i Hysajt: Do ulemi të bisedojmë me Napolin, Ancelotti na ka dhëne besim Agjenti i Elseid Hysaj Mario Giuffrida, ka folur për të ardhmen e Elseid Hysajt tek Napoli. Ai ka deklaruar se do ulemi
E ardhmja e Elseid Hysajt merr kthesën, Atletico Madrid shigjeton shqiptarin E ardhmja e Hysajt te Napoli po bëhet enigmë dita ditës nga mediat italiane. Shqiptari me shumë mundësi ka vendosur t