999 rezultate për

hyka

Eksploziv makinës, shefi i Krimeve: Ka lidhje me detyrën, donin të më paralajmëronin “Dyshoj se ka lidhje me detyrën time. Nuk kam dyshime tek askush, por unë nuk kam probleme me njeri. Nuk di të akuzoj as
Supergol nga Jahmir Hyka (VIDEO) Futbollisti i kombëtares shqiptare Jahmir Hyka, edhe pse ka munguar ndeshjet e fundit në skuadrën e Gianni De Biasi, vij
Anti-Gjeorgjia, Hyka jashtë, ftohen Vajushi dhe Bala Jahmir Hyka nuk do të grumbullohet për ndeshjen kundër Gjeorgjisë. Burime pranë FSHF-së pohuan se mesfushori i Luzernës
Superliga zvicerane, Hyka shënon golin e 5 për këtë sezon Sulmuesi shqiptar Jahmir Hyka i cili luan në Superligën zvicerane ka realizuar një gol të bukur në barazimin 2-2 të Luze
Zvicër, Hyka e feston me gol kontratën e re (VIDEO) Jahmir Hyka e nisi vitin 2012 me një supergol, duke realizuar në barazimin 1-1 të Luzernës së tij kundër klubit të mirën
Shpallet në kërkim autori i dytë i vrasjes së biznesmenit Një 28-vjeçar është identifikuar nga policia e Fierit si bashkëpunëtor i vrasjes së binesmenit Spartak Spaho. Mësohet se
Hyka: "Luksemburg më i rëndësishëm se Franca" Edhe pse vetëm 23 vjeç, Jahmir Hyka duket më i pjekur se shumë lojtarë të moshës së tij. Ndoshta për faktin se në karrie
Hyka shkëlqen me Luzern-ën Mesfushori shqiptare Jahmir Hyka i cili u transferuar tek ekipi zvicerian Luzern ka shkëlqyer në fitoren e klubit të tij
Jahmir Hyka drejt zvicrës Mesfushori i Tiranës,Jahmir Hyka ka arritur një akord paraprak me klubin zviceran të Luzerna-s. Bëhet fjalë për një kont
Hyka kthehet në Tiranë Jahmir Hyka pjesën e dytë të kampionatit do të luajë te Tirana. Presidenti Refik Halili ka arritur marrëveshje me lojtar
Zyrtare: Hyka në Panionios Jahmir Hyka është larguar nga skuadra gjermane, Mainz për t’iu bashkuar skuadrës greke, Panionios. Lajmin e ka konfir
Jahmir Hyka ne listen e FC Zyrich FC Zurich ka futur në listën e futbollistëve të dëshiruar talentin shqiptar, Jahmir Hykën,