999 rezultate për

hyka

Jahmir Hyka bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën izraelite Jahmir Hyka më në fund bëhet me ekip të ri. Ai firmosur me skuadrën izraelite të Makhabi Netanjah. Lajmi është bërë i
Ofertë joshëse, Hyka refuzon milionat e skuadrës kosovare Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka është në kërkim të një skuadre të re, pas mbarimit të kontratës me San Hoze në MLS.
Hyka: Nuk do të kthehem më në San Jose “Hykaçu” nuk kthehet më! Beniamini i tifozëve të San Jose Earthquake në Amerikë bën me dije se nuk rinovon me skuadrën a
Jamir Hyka stërvitet me ekipin e Tiranës Jamir Hyka e mbylli kontratën me skuadrën amerikane të San Jose, teksa ai së fundmi ka filluar të stërvitet me klubin e
Jamir Hyka i jep fund me San Jose, e ardhmja në udhëkryq Jamir Hyka ka zhgjidhur me konsesus kontratën me San Jose në MLS. Mesfushori tashmë është lojtari i lirë dhe mund të lu
Hyka si Agolli, Panucci “djeg” kapitenët te Kombëtarja Ekipi fitues nuk ndryshohet. E tillë është fraza në futboll, porse për Panuccin duket e padëgjuar. Kjo, pasi ndaj Izrael
Befason Panucci, lë jashtë Agollin në formacionin anti-Izrael Shqipëria mbrëmjen e sotme do të përballet me Izraelin në "Elbasan Arena" për ndeshjen debutuese në Ligën e Kombeve.
Mesfushori i Kombëtares shënon përsëri në Amerikë (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka ka shënuar përsëri në kampiontain amerikan. 30-vjeçari ju deshën vetëm 7 minut
Hyka "rikthen" shqiponjën me një gol të bukur (VIDEO) Tashmë festimi i golave me simbolin e shqiponjës është kthyer në një trend për futbollistët shqiptarë. Së fundmi ish
FSHF homazhe për legjendën e Tiranës, Skënder Hyka Janë zhvilluar paraditen e së premtes homazhet për ish-futbollistin e Tiranës, Skënder Hyka, i cili ndërroi jetë të enjt
Sporti në zi, ndërron jetë legjenda e futbollit shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të enjteje legjenda e futbollit shqiptar dhe ekipit kombëtar, Skënder Hyka. Hyka
Ndryshime në Policinë e Shkodrës, kush ikën Në policinë e Velipojës priten ndryshime të mëdha. Mësohet se shefi i këtij stacioni Behar Hyka pritet që të lëvizet
Poni sjell këngën e re me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Këngëtarja labe Poni ka njoftuar se do të sjell për publikun këngën e saj më të re. Por duket se kënga e saj do të vijë
Kishte probleme me pasaportën, futbollisti kthehet në Shqipëri Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Jahmir Hyka, është rikthyer në Tiranë, për shkak të dokumentacioneve të tij. Futb
Rrëfehet Hyka: Trajneri më i mirë në Kombëtare për mua ka qenë Baric Jahmir Hyka ka folur në një intervistë për karrierën e tij dhe për kombëtaren. Futbollisti ka treguar për vështirësitë d
Hyka në garë për dy çmime individualë njëkohësisht në Kampionatin Amerikan të Futbollit (VIDEO) Është lënë jashtë vëmendjes së trajnerit të Kombëtares në dy ndeshjet e fundit kualifikuese, por forma e treguar me San
SKANDAL/ S'jam "xhykatës" dhe veshët i ke dhënë "borgj", si Rama tallet me veriorët (FOTO & VIDEO) Kryeministri Edi Rama është mjaft i tensionuar këto ditë, fakt të cili e tregoi dje me gazetarët, por po e tregon vazhdi
Atentati me armë, biznesmeni i tullave refuzon të flasë Vetëm 2 javë më parë biznesmeni Tofik Hyka u qëllua me dy plumba në trup, ku njërin e mori në kokë e tjetri i kaloi afër
Dalin SMS kërcënuese ndaj biznesmenit: Jep para ose... Organet e hetimit kanë filluar të verifikojnë dyshimet në pistat që mendohet se kanë sjellë edhe atentatin ndaj biznesme
Atentati mes Tiranës, biznesmeni prej pak ditësh ishte kthyer nga Franca Biznesmeni Tofik Hyka 56 vjeç, të cilit i’u bë atentat paraditen e së mërkurës në një lokal në mes të Tiranës, prej pak