999 rezultate për

humphries

Ish-bashkëshorti i Kim Kardashian ofendon familjen e saj Ish bashkëshorti i Kim Kardashian ka ofenduar familjen e saj, duke i'u referuar njerkut i cili po shndërrohet në femër.
Kim Kardashian e përlotur: Nuk dua të martohem më .Ata u ndanë pas 72 ditësh martesë dhe të gjithë e dinin se ajo dashuri nuk do të zgjaste më. Por mbrëmë Kim Kardashi
5 divorcet "VIP" të 2011-ës (FOTO LAJM) Viti 2011 përveç martesave të famshme dhe përrallore ka patur edhe anën e saj të errët përsa i përket jetës në çift të v
Instruktori nudo i jogas ndan Kardashian me Humphries Seksionet e jogas të Kim Kardashian me instruktor nudo duket se ka qënë aryeja e ndarjes së saj me basketbollistin Kris
Kris Humphries vuan ndarjen nga Kardashian Nëse Kim Kardashian e ka lënë menjëherë pas krahëve divorcin e saj dhe ka vijuar me aktivitetet e saj për të shtuar pasu
Kardashian: Ndoqa intuitën Super modelja, Kim Kardashian ka folur për mediat për herë të parë pas divorcit me basketbollistin e NBA Humphries dhe r
Kim Kardashian kërkon divorcin, 72 ditë pas dasmës Vetëm 72 ditë pas dasmës që kushtoi 10 milion dollar, Kim Kardashian ka kërkuar zyrtarisht divorcin nga Kris Humphries.
Martesa e Kim dhe Kris një “fluskë sapuni” Martesa e Kim Kardashian dhe Kris Humphries, ndër martesat më të mëdha të Hollywood-it, ka pasur probleme. Kim Kardashia
Momenti kur Kris Humphries zbuloi se Kim ka qënë e martuar Ata tashmë janë martuar në jetën reale, por në episodin e fundit të "Keeping Up With The Kardashians", Kris Humphries më