999 rezultate për

humbura

Cristiano Ronaldo qan rastet e humbura ndaj Romës (VIDEO) Cristiano Ronaldo,nuk shënoi dje në ndeshjen që Juventusi fitoi 1-0 ndaj Romës, por ai goditi 10 herë portën më shumë s
13 vjet të humbura, gjenden këpucët që intriguan Hollywoodyn Një palë këpucë të kuqe të vjedhur nga një muze, janë gjetur nga policia 13 vjet pas vjedhjes. Këpucët, të cilat u morën
Kanceri po vret edhe të rinjtë, shifrat alarmante nga qytetet shqiptare Shëndeti i popullatës shqiptare po kalon një tranzicion të vështirë për shkak të përhapjes me shpejtësi të sëmundjeve që
Statistikat e pjesës së parë/ Dëmtime, raste të humbura dhe gol i anuluar Ka përfunduar në barazim pa gola pjesa e parë mes Real Madrit. Një ndeshje e cila në 45 minutat e para të takimit ka pas
Policia: Kemi gjetur para të humbura, kush i ka le t'i marrë Një shumë e konsiderueshme parash është gjetur në dyshemenë e një marketi në Fushë-Kosovë. Zyra e Policisë së rajonit
Lajm i mirë për nxënësit që e duan mësimin Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka marrë vendim për kompensimin e tri ditëve të humbura t
Ushtrime që mund t'ju ndihmojnë të gjeni gjërat e humbura shpejt (FOTO LAJM) A keni gjithmonë nevojë të kërkoni çelësat ose telefonin tuaj, ose ndoshta nuk keni gjetur çorapën tuaj të dytë sot?
Allegrit tregon mankthin: Rrezikojmë sezonin nga tre penallti të humbura Allegri kavëtëm një gjë në mendje, kalimin e Napolit në rënditje. Por situata tek Juventusinuk paraqitet pozitive pasi k
Hazard shpërthen me inat pas rasteve të humbura Eden Hazard është shprehur tejet i trishtuar me rastet e humbura ndaj Arsenalt. “Ishte ndeshje e vështirë dhe gjithnj
Britani, qeveria humb mijëra dosje historike Mijëra dokumente qeveritare që përshkruajnë disa nga episodet më kontroverse të historisë britanike të shekullit të 20 j
U denoncuan si të humbura, gjenden pas dy ditësh adoleshentet nga Kamza Dy adoleshentet të cilat u denoncuan si të zhdukura vetëm dy ditë më parë në Kamzë janë gjetur nga policia. Uniforma
Vitet e humbura me demarkacionin Çështja e shënjimit të vijës kufitare me Malin e Zi i ka marrë Kosovës rreth gjashtë vjet kohë dhe mos përmbyllja e këti
Kylian Mbappe "justifikohet" pas atyre rasteve të humbura kundër Dijonit Ylli i Paris Saint-Germain Kylian Mbappe ka pranuar se e kishte të vështirë të luante si sulmues qendror në fitoren kund
BDI-ja bën kthesë në Tetovë, rekuperohen mijëra vota të humbura në zgjedhjet e dhjetorit Pavarësisht se Teuta Arifi nuk fitoi dot që në raundin e parë duket se BDI e ka rimarrë veten në Tetovë pas humbjes së d
Pamje të pabesueshme të femrave nga "fiset e humbura" të Angolës (FOTO LAJM) Këto fotografi të mrekullueshme tregojnë modele interesante flokësh të bëra nga fiset në zonën rurale të Angolës. Ima
Rrëfehet Iuliano: Ja si i kam përjetuar tre finale Champiosi të humbura me Juventusin Mark Iuliano, 44 vjeç tashmë. Trajneri aktual i Partizanit është një nga lojtarët që me fanellën e Juventusit ka përjetu
Andi Lila: Barazimi erdhi nga rastet e humbura të Sadikut Andi Lila tregoi mbrëmë momentin kur e mori vesh se do të ishte në formacion. Ai gjithashtu fajësoi Armando Sadikun për
Agolli: Ishte rezultati i duhur, mund të kishim humbura Ansi Agolli është i kënaqur me barazimin ndaj Maqedonisë. Mbrojtësi e quajti të arritshëm vendin e tretë, teksa shpresoi
Murinho kërkon meritat e humbura: Nuk e njihnit Realin para se të shkoja unë? Në vigjilje të Super Cups së UEFA-s, Jose Mourinho ka reflektuar për kohën e tij tek kampionët spanjollë dhe evropianë.
Kujtimet e humbura mund të rizgjohen tek të sëmurët me Alzheimer Kujtimet e humbura mund të rizgjohen tek të sëmurët me Alzheimer dhe ndihma për këtë vjen nga lazerët. Një ekip shken