999 rezultate për

humbasin

KOMENT/ Ata s’kanë ç’të humbasin Nga Emirjon Senja Historikisht nuk jemi shquar për maturi në situata delikate përveç ndonjë rasti të veçuar siç
Rradhë kilometrike në Merdarë, shoferët humbasin durimin (FOTO LAJM) Janë rikthyer radhët e gjata të pritjes në pikën kufitare të Mërdarës. Kolona e makinave dhe qytetarëve që presin për të
Shkodër, humbasin dy turistë francezë Një tjetër incident është shënuar me turistët në vendin tonë. Dy turistë francezë, kanë humbur rrugën në Theth. At
Guardiola do të largohet, ja dy emrat që mund ta zëvëndësojnë (FOTO LAJM) Pep Guardiola mund t’i thotë shumë shpejt lamtumirë Bayern Munchen. Kontrata e tij me klubin bavarez skadon në vitin 20
Udhëheqësit e BE humbasin durimin. Dhe “ngrijnë” shpresat e Greqisë Huffington Post Udhëheqësit e Bashkimit Europian, duke humbur durimin me qeverinë e majtë të Greqisë, paralajm
Suarez sfidon Realin: Do luani edhe në "Camp Nou" Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez ka "ngacmuar" Real Madridin në një event të organizuar nga Adidas. Sipas ish futbollis
Ja Top 11 "galaktik" që mund të kishte Arsenali (FOTO LAJM) Angel Di Maria ishte afër transferimit te Arsenali në vitit 2007. Por, argjentinasi në fund përfundoi te skuadra e Benfi
Ja çfarë ndodh kur u lë makinën fëmijëve (VIDEO) Gabimi më i madh që bëjnë shpesh prindërit është se i lënë fëmijët e tyre për të ngarë makinën. Por siç mund të shikoni
Juve-Atletico, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) "Është ndeshja më e rëndësishme e vitit", është shprehur Marchisio, "Është fondamentale tëm arrijmë në fazën tjetër", sh
Serbët drejt "zhdukjes", deri në 2050 humbasin 2 milionë banorë Bashkëpunëtori i Qendrës për kërkimet demografike në Serbi, Vladimir Nikitoviç ka theksuar se në rast se ritmi i vdekshm
Matuidi e Tremoulinas humbasin ndeshjen me Shqipërinë Probleme për trajnerin e Francës Didier Deschamps për ndeshjen ndaj Shqipërisë. Kombëtarja e "Gjelave", në sfidën miqëso
Maqedonasit po "humbasin" Në arsimin parauniversitar në Maqedoni, po ulet gjithnjë e më shume, numri i nxënësve nëpër klasa. Në katër vitet e f
Dëmtimet, dy super-skuadra jashtë Botërorit (FOTO LAJM) Rritet numri i futbollistëve që humbasin Kupën e Botës "Brazil 2014". I fundit në rradhë është mesfushori i Gjerman isë
"Brazil 2014", Top 11 i të dëmtuarve (FOTO LAJM) Rritet numri i futbollistëve që humbasin Kupën e Botës "Brazil 2014". I fundit në rradhë është mesfushori i Italisë Ricc
Milani i largohet edhe me një pikë zonës së rënies (VIDEO) Milani ka barazuar 1-1 me Lazion në ndeshjen e javës së 29 të Seria A dhe ngjitet në kuotën e 37 pikëve, në vendin e 12.
Prindërit humbasin të drejtën prindërore pasi fëmijët lypin Gjatë ditëve të fundit në Maqedoni u është marrë e drejta prindërore pesë prindërve, fëmijët e të cilëve janë gjetur në
Ancelotti: Atletico-Barça? Të dyja nuk humbasin dot Pas fitores 2-0 ndaj Osasunas në Kupën e Mbretit, Carlo Ancelotti nis të mendojë për kampionatin. Tekniku italian deklar
Busquets: Barça, ekip i thyeshëm Humbjet e fundit në Champions League ndaj Ajaxit dhe në La Liga ndaj Athletic Bilbao e kanë "shkundur" disi ambjentin ka
Haxhia dhe Salihi humbasin gjyqin në Strasburg Gjykata e të Drejtave të Njeriut me bazë në Strasburg e cilësoi si të papranueshëm ankesën e dy aplikuesve shqiptarë, I
Korçë, breshëri shkakton dëme në të mbjella Disa fshatra të qarkut të Korçës janë goditur dje nga një breshër i fortë i cili ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në