999 rezultate për

humbasin

Wenger akoma vazhdon të insistojë për 21-vjeçarin Wenger ende është i vënë pas Lemarit. Arsenal e dëshiron Lemar me çdo kusht. Pas dy ofertave të fundit prej 35 dhe 45
Sanchez trondit Arsenalit: Dua të largohem Alexis Sanchez u ka thënë drejtuesve të Arsenalit se dëshiron të largohet gjatë verës dhe të transferohet te Manchester
Humbasin dy adoleshentë amerikanë në Tiranë Dy adoleshentë amerikanë janë denoncuar të humbur në Tiranë. Policia bën me dije se denoncimi është bërë një ditë më par
Humbasin në kumar bëhen tapë dhe shkatërrojnë lokalin, arrestohet laçianët Me datë 21.05.2017, rreth orës 02:00 është marrë njoftim se në Spitalin Rajonal Lezhë, ka shkuar i dëmtuar me mjete t
Humbasin gjysmëfinalen e Championsit nëse ndëshkohen sonte Sonte në mbrëmje në “Santiago Bernabeu” do të vendoset se cila skuadër do të kalojë në gjysmëfinale mes Realit dhe Bayer
LD: VMRO-DPMNE dhe BDI-js po humbasin kohë, nuk e formojnë qeverinë Lidhja Demokratike e Maqedonisë ka vlerësuar se VMRO-ja dhe BDI-ja po humbasin kohë pasi nuk do të munden të formojnë qe
MAQEDONI/ VMRO-DMPNE shpallet fituese, shqiptarët humbasin 7 mandate nga përçarja Zgjedhjet ne Maqedoni nuk e kanë ndryshuar drejtimin e vendit që i mbetet sërish Nikola Gruevskit dhe partisë së tij, e
Mos i zieni perimet, ato humbasin çdo vlerë të tyre Sipas nutrionistes Tracy Lesht nuk duhet kurresi të zieni perimet sepse kur i gatuani në këtë menyrë ato humbasin 50 % t
3 mësues e 12 mjekë humbasin të drejtën e profesionit pas ngeljes në provime 3 mësues dhe 12 mjekë kanë humbur të drejtën e profesionit, kjo për shkak të ngeljes në provimin e shtetit. Lajmi në fja
Familjes i humbasin 800 euro, ia vodhi djali Një vjedhje e kryer në 30 tetor është zbardhur tashmë nga blutë e Vlorës, ku behet me dije se autori ishte djali i famil
Fatos Lubonja: Rama po tregohet injorant me Greqinë Fatos Lubonja, ka deklaruar se kryeministri aktual Edi Rama po i ngjan gjithnjë e më shumë Sali Berishës që foli në Mun
“Shqipëtarët prap do t’humbasin, se jemi komb i ftoht, ku sicilido menton për veten e tija…” Artikulli që po ribotojmë sot në bota.al, me titull “Shqipëria dhe turbullirat e Ballkanit”, është botuar në gazetën e t
Humbja ndaj Spanjës, Shqipëria zbritje rekord në renditjen e FIFA-s (FOTO) Humbja me Spanjën do të ketë edhe kosto të tjera për Kombëtaren tonë. Kuqezinjtë që udhëhiqen nga Gianni De Biasi do të
Pirlo dhe Villa “fëlliqen” në Amerikë, humbasin 7-0 (VIDEO) Pirlo dhe David Villa në fushë dhe Lampard në stol kanë pësuar një humbje shokuese në MLS 0-7 ndaj Nju Jork Re Bullit.
Adelina dhe Zanfina Ismaili humbasin nënën Adelina Ismaili dhe Zanfina kanë humbur nënën e tyre e cila është ndarë nga jeta për shkak të një sëmundjeje të rëndë.
Hafizi: Ka deputetë që na mbështesin, humbasin privilegjet e pushtetit po të flasin Deputetja socialiste Mimoza Hafizi, e cila ka spikatur si një ndër zërat përkrah "rebelit" Ben Blushi, ka nënvizuar se ë
Humbasin derbin, ultrasit zhveshin lojtarët (VIDEO) Ultrasit e skuadrës polake të Slask Weoclaw në shenjë revolte ndaj lojtarëve të tyre që humbën derbin ndaj Zaglebie Lubi
Abramovich dhe Usmanov humbasin mbi 1.7 miliardë dollar për 10 ditë Pronarët e klubeve londineze, Roman Abramovich, dhe aksionari i dytë më i madh i Arsenalit, Alisher Usmanov, kanë humbur
Ja pse Gashi dhe Mustafa nuk mund të humbasin mandatin Latif Gashi dhe Rrustem Mustafa kanë vuajtur pjesën e dënimit obligativ kushtetues 2/3 e kohës së mbajtjes së dënimit. A
BE dhe SHBA humbasin durimin: Liderët të miratojnë sot paketën zgjedhore Përfaqësuesit diplomatikë të BE-së dhe SHBA-ve, përmes një komunikate me shkrim, shprehin keqardhjen për dështimin e bis