E FUNDIT/ Velipojë, humb jetën një pushues
999 rezultate për

humb

REKORD/ Ky është ekipi shqiptar që e mbylli kampionatin me 0 humbje Devolli i Stavri Nicës u shpall ditën e sotme kampion i Kategorisë së Dytë, Grupi B. Bardheblutë triumfuan ndaj Tepelenë
Vetëm pak ditë pasi mori mandatin e deputetit rrezikon ta humbasë, arsyeja? Pasi u betua këtë javë në Parlament, kryetari i partisë së pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenisheri është një ndër
Sezon për t’u harruar për Realin, Los Blancos e mbyllin me humbje La Ligan (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllyr këtë sezon në mënyrën më të keqe të mundshme. Los Blnacos u mposhtën 2-0 në shtëpi nga Betis n
Fotot që nuk duhen humbur nga finalja e "Eurovision" (FOTO LAJM) Mbrëmë është mbajtur nata finale e ‘Eurovision 2019’. Fitues këtë vit u shpall përfaqësuesja e Holandës, që u përfaqë
Roma ka humbur rrugën, dhe Europa League në rrezik Roma nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0 – 0 në transfertën ndaj Sasuoloës. Ekipi emilian u tregua "kockë e fortë" d
Humb kontrollin e mjetit, plagoset i riu në Prenjas Një aksident i rëndë ka ndodhur orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Prrenjas-Qaf Thanë. 28- vjeçari me
Humbni kilet e tepërta duke konsumuar vetëm 3 kumbulla të thata në ditë Tani që po afron vera, kilet e tepërta e aq më keq dhjami, janë një nga gjërat më shqetësuese për njerzit. Problemet
Operacioni i shpëtoi jetën, humbi 210 kg Gruaja më e shëndoshë në Azi, e cila peshonte gati 300 kg ka humbur pjesën më të madhe të peshës pas dy ndërhyrjeve në s
Klosi: Zgjedhjet lokale në tetor, por Basha do të humbasë sërish (VIDEO) Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, thotë se Basha dhe Rama kanë rënë dakord dhe zgjedhjet lokale do të shtyhen për në vjesht
Juventusi nuk humb kohë, ofertë zyrtare për yllin e Fiorentinës Juventusi nuk heq dorë ngaFederico Chiesa . Ylli i Fiorentinës është një nga objektivat kryesorë dhe Fabio Paratiçi ka b
Gjendet trupi i 12 vjeçarit, humbi jetën duke peshkuar Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur një ditë më parë në fshatin Dragobi, Tropojë. Një fëmijë ka shkuar për
Pas grindjes me Tati Westbrook, ylli i YouTube humbet 2 milonë ndjekës (FOTO LAJM) Ylli i YouTube James Charles ka humbur më shumë se dy milionë ndjekës, duke përfshirë Kylie Jenner dhe Kim Kardashian.
Aksidentohet me mjetin luksoz shqiptari nga Kosova Një shqiptar nga Kosova është aksidentuar dje në aksin nacional Berat-Lushnjë, në fshatin Poshnjë. 44-vjeçai Dashamir
Humb jetën 18 vjeçari nga Tetova, "Ballistët" në zi Në orën 23:00 ka ndodhur një aksidеnt i rëndë në rrugën 160 në Tetovë ku një i ri 18 vjeçar ka ndërruar jetë. S
Reali pëson një tjetër humbje në transfertë (VIDEO) Reali ka pësuar tjetër humbje në stol me Zidanin. Los Blancos janë mposhtur 3-1 nga Real Sociedat në Anoeta, në të ci
Ndeshjet e fundit rezervojnë humbje për United, barazim për Chelsea dhe fitore për Arsenalin (VIDEO) I ka ardhur fundi sezonit 2018/19 në Premierligë, me Manchester Cityn që fitoi titullin e kampionit për herë të dytë me
Rama: Miku im rrugë humbur, kujtoje sms-në që të nisa atë moment Shefi i Qeverisë Edi Rama i ka kujtuar sot Lulzim Bashës një mesazh që i ka dërguar, kur sipas tij lideri i opozitës i k
E frikshme, ylli i Wrestling rrëzohet në ring dhe humb jetën (VIDEO) Mundësi profesionist dhe aktori, Silver King ka vdekur pasi u rrëzua në ring gjatë një ndeshje në Londër. Cesar Barro
Ky është personi që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM) Rreth orës 22:00 është arritur të bëhet identifikimi i viktimës së mbrëmshe që humbi jetën si pasojë e goditjes nga një
Krasniqi humb titullin kampion Europe, mposhtet nga gjermani Haertel Haxhi Krasniqi ka dështuar ta mbrojë titullin evropian të kategorisë së peshave të mesme të EBU-së në meçin kundër boksi