999 rezultate për

humb

I humbur prej dy ditësh, si u gjet i vdekur në kanal 77 vjeçari Një 77-vjeçar u gjet i vdekur dje në Kuçovë. Ferit Kuçi u gjet pa jetë në një kanal pranë banesës nga familjarët dje në
E RENDE/ Ylli i Disney-t humb jetën në moshën 20-vjeçare (FOTO LAJM) Ylli i serialeve të Disney-t, Cameron Boyce, u gjet i vdekur të shtunën në mbrëmje. I njohur për seriale të suksesshë
E RËNDË/ Rrëzohet helikopteri, humbin jetën 6 persona Miliarderi i qymyrgurit nga Virxhina Perëndimore, Chris Cline dhe gjashtë persona ët tjerë, humbë jetën pasi helikopter
Një filxhan kafe ndihmon në humbjen e peshës Pirja e kafesë mund të aktivizojë sistemin mbrojtës kundër yndyrnave të trupit, një zbulim ky që mund të ketë pasoja të
Ditë zie për Bleona Qeretin, humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Ditën e sotme një fatkeqsi ka ndodhur në familjen e këngëtares së njohur Bleona Qerreti. Gjyshja e saj ndahet nga jeta.
Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht shqiptari Një i ri indian, i shpallur i vdekur nga mjekët, u zgjua pak para se të varrosej gjatë funeralit. Mohammad Furqan u d
Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht shqiptari Një 41-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Aksidenti ka ndodhur pas diten e djeshme në autostradën
Flet maturantja më e bukur e 2019: Shansi që humba në SHBA (FOTO LAJM) E shpallur si maturantja më e bukur për vitin 2019, Xhoi Fusha, ishte e ftuara e radhës në studion e “Ftesë në Pesë” me
E RËNDË/ Ishin nisur drejt Europës, 82 emigrantë humbin jetën në brigjet e Tunizisë Një tjetër tragjedi me emigrantët është regjistruar kësaj radhe në brigjet e Tunizisë. Sipas raportimeve të mediave n
Ka humbur prej kohësh, Genta Ismajli "trondit" me pamjen e fundit (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë si këngëtaren e cila me ritmi e saj të këngëve i bënte të gjithe të kërcenin, e njëkohësisht si kën
Gjest i jashtëzakonshëm, shikoni ç’bëjnë futbollistët e Young Boys te liqeni ku ka humbur Florijana (FOTO & VIDEO) Futbollistja Florijana Ismajli ende nuk është gjetur që nga e shtuna pasi që dyshohet se është fundosur në liqenin Comes
ZGJEDHJET/ Rama ironizon opozitën me fjalët e gjyshes Duke folur për zgjedhjet e mbajtura një ditë më parë, kryeministri Rama thumbon sërish opozitën. Rama shkruan se po s
Futbollistja e humbur, Haradinaj letër ambasadorit zvecerian në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se i ka shkruar një letër amba
Si të humbisni 3 kilogram në një javë Nese doni te hiqni kilet e teperta, kjo gje mund te behet fare thjeshte duke ndjekur disa nga dietat me te ashpra, por p
E PAPRITUR/ Veliaj humb një "thes" me vota në Tiranë edhe pse garoi vetëm Që prej mbëmjes së djeshme Erion Veliaj është duke sponsorizuar një lajm se numri i qytetarëve që shkuan për të votuar d
Konsiderohej "kalaja e kuqe", PS humb mijëra vota në këtë zonë Njësia nr.5 në Tiranë njihet kaherë e mot si bastioni i të majtëve, ku pothuajse në çdo zgjedhje ka luajtur rol vendimta
Garoi i vetëm, por Rama humbi 200 mijë vota? Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve doli një orë më parë dhe deklaroi se 671 mijë votues kanë marrë pjesë në votimet e sotme,
Humb jetën në aksident tragjik mbrojtësi i Partizanit Futbolli shqiptar ka marrë sot, një lajm shumë të trishtë, pasi në moshën 31-vjeçare është ndarë nga jeta, mbrojtësi Arb
Humbni peshë duke ngrënë akullore Nëse nuk e hani akulloren pasi mendoni se do të shtoni peshë atëherë duhet të ndërroni mendje. Kjo pasi një studim i
Aksident i rëndë në Krujë, humb jetën një 18-vjeçar Një aksident me pasojë humbjen e jetës së një 18-vjeçari, A. Keqi, ka ndodhur këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në Th