999 rezultate për

humb

Diego Costa humb rastin më të pastër të karrierës (VIDEO) Atletico e Madridit ka mundur mbrëmjen e djeshme, Lokomotivën e Moskës në transfertë 0-2, për Ligën e Kampionëve dhe ka
Humbi betejën me sëmundjen, ndahet nga jeta aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Eshte ndarë nga jeta aktori i njohur turk Tarik Unluoglu. “DHA” raporton se veterani i kinematografisë turke prej dis
Era tradhëti! Mozzik hedh publikisht thumba që duhet t’i kenë djegur Loredanës (FOTO LAJM) Prej disa javësh, rrjeti po zien nga lajmi i ndarjes së reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Pa mbushur ende një vit ng
Dajli humbi jetën pasi ra në gropën e hapur, babai kërkon 52 mijë euro nga kompania Babai kërkon 52 mijë euro kompensim për djalin e mitur që thotë se humbi jetën pasi ra në gropën që ishte lënë e hapur n
“Air Albania”/ Ministrja humb qetësinë përballë gazetares: Duhet të lexoni më shumë "Air Albania" ditën e sotme ka realizuar 2 udhëtime drejt Italisë, përmes një kontrate me kompaninë "Turkish Airlines”.
La celularin të karikohej poshtë jastëkut gjatë natës, humb jetën 14 vjeçarja Alua Azalbek ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka lënë celularin duke u karikuar poshtë jastëkut të saj. Ng n
Kishin humbur kontaktet me familjarët, 2 turistët belg gjenden në Tropojë Dy turistë belgë, të cilët ishin raportuar të humbur prej disa orësh, janë gjetur në Tropojë. Bujtina ku ata po qëndr
U konfliktuan për derbin, humb jetën një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi, pas një sherri mes dy tifozëve kundërshtarë të Galatasarait dhe F
Humbi betejën me kancerin, ndahet nga jeta këngëtari i njohur (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare, këngëtari popullor meksikan José José, i njohur si “Prince of Song”. Minis
Ngrihet Dollari, por Euro bie sërish (FOTO LAJM) Monedha europiane nuk po gjen stabilitet në Shqipëri. Edhe në fundjavë Euro ka humbur pikë kundrejt lekut, duke zbrit
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n
Akrobati në cirk humb jetën ndërsa po performonte numrin Një ngjarje e rëndë ndodhi në një cirk në Angli, ku një akrobat u pengua gjatë numrit të tij dhe humbi jetën. Khalid,
Bie nga shtylla, humb jetën punonjësi i EVN-së Një punonjës i EVN-së ka humbur jetën në vend të punës si pasojë e rënies nga lartësia. Lajmi është konfirmuar edhe nga
Humbasin kontaktin me familjet 2 fëmijë të klasës së 6-të Kanë humbur kontaktet me familjet e tyre 2 fëmijë në fshatin Kastritot të Dibrës teksa burime bëjnë me dije se janë të k
Më keq nuk bëhej: Renditja e Milanit pas tre humbjeve në Seria A (FOTO LAJM) Milani pësoi një tjetër humbje shokuese 2-1 në përballjen ndaj Torinos e vlefshme për javën e 6-të në Serie A. Fillim
Tërmet 6.5 ballë në Indonezi, të paktën 20 persona humbën jetën (FOTO LAJM) Pas Shqipërisë, Pakistanit, Kretës, dje Turqisë së fundmi lëkundje tërmeti kanë goditur Indonezinë. Mediat e huaja sh
Në këtë mbretëri të humbur, njerëzit po vdesin nga lufta e egër me mushkonjat "Natën ka aq shumë mushkonja, sa ne nuk mund të qëndrojmë jashtë," thotë i riu Madhavi Sharma i cili jeton në fshatin j
Higuain tregon sesi humbi Argjentina Kupën e Botës (VIDEO) Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka folur për Kupën e Botës 2014 dhe rastin e artë të humbur, i cili i kushtoi me
Formacionet e mundshme: Torino-Milan, kuqezinjtë duan kthesën (FOTO LAJM) Sot vëmendja më e madhe do të jetë në Olimpico të Torinos aty ku vendasit e Walter Mazzarrit presin Milanin e plagosur p
DETAJE/ Humbi jetën në aksident, Jose Antonio Reyes udhëtonte me shpejtësi brenda normave (VIDEO) Ish-futbollisti i njohur Jose Antonio Reyes i cili u nda nga jeta si pasoje e një aksidenti me makinë, tashmë kanë dalë